2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

o ne testi bana beta hcg yapıldı sadece

Hala şubat annesi değilmişim gibi yani şöyle açıklıyım 9haziranda olduğum transfer beni nasıl 5yada 6haftalık yapıyor ki haziranda bugün bitti nasıl bi hesaplama yapılıyor hala anlayabilemedim
Canım transferle hazır döllenmiş ve belli bir boyuta gelmiş yumurtalar yerleştiriliyor .bi 5-6 gün sonra tutunma çoktan gerçekleşmiş oluyor.mesela benden hesapla ben 5 haziranda daha yeni adet oldum.4 gün adetim sürdü sonra bi 10 gün sonra catlamam oldu.ve şu anda 4 haftalık hamileyim.yumurtayla sperm çatlamadan 1 gun sonra dolleniyor.ve yine bir gün sonra çoğalarak anne rahmine doğru ilerliyor.6 ila 10 gün sonrada ancak tutunuyor yani bizim sürecimiz daha uzun ve senden çok sonra baslamasina rağmen 4 haftaligiz.ben adet olurken senin döllenmiş yumurta direk rahime yerleştirilmişti bu yüzden senin 5-6 haftalık olması çok normal.birde bebekler adet gününden hesaplanıyor kuzucum .bilmem aynldinlatici olabildim mi ?

Benim de sat 26 mayis:):) ayniyiz desene

o ne testi bana beta hcg yapıldı sadece
haziranın başında doktora gitmiştim kontrol için tüm testleri yaptı doktor diğer değerlerde bi sıkıntı yok ama cmv ıgm şüpheli çıktı, hamilelikte sıkıntı olabiliyomuş bu değerin yüksek olması. hamile kalmasaydım ilaç vericekti doktor fakat bebişimiz geldi o yüzden tekrarlanıyo şimdi inşallah negatif olur dua ediyoruz

Benimde dediğin gibi durumum canım ama doktoruma sordum o önermedi hassas bölge diğer bölgeler olur ama genital bölgeye yaptırma dedi
Eee peki napicaz şimdi ben baska bisey yapamam birde ben sorucam çarşamba gittiğim zaman. Şimdi kuaför den geliyorum mesela kas bıyık felan alırdım ama o kadar çok acimadi yani. Yok ben konuşayım da sanada yazarım tatlım

ilk keseyi sen gördün sanırım canım hayırlı olsun inşaALLAH devamı da gelir ? bir önceki gebeliğinde sorun mu vardı

Anladm tatlım teşekkürler :) takvimdeki bilgiler mi oluyor yani şuan bebişime :) gerçekten çok heyecanlı bi dönem.. dra gittiğimde keseler pıtpıtlar duyulurmu acabaa

Anladm tatlım teşekkürler :) takvimdeki bilgiler mi oluyor yani şuan bebişime :) gerçekten çok heyecanlı bi dönem.. dra gittiğimde keseler pıtpıtlar duyulurmu acabaa
Duyulur cnm allahın izniyle bak ne güzel beklemeden geçmiş oldu en zorlu süreçlerin ben daha pazartesi keseyı görmek için gidicem.ama bu istahsizlik lâ bu bebis nasıl beslenicek bilmiyorum karnimda aç cnm bişey de istemiyor birtek limon çekiyor oda karın doyurmuyor.sendede böyle şeyler varmı cnm ?

tamam canım sevinirim doktorum önermeyince farklı yollar denicem artık.. 7buçuk ay sonra tekrar başlarım ağdaya artık napim..

canım meyve ayran yoğurt gibi şeyler tüketmeye çalış bende limonlu şeyler yiyorum hep herşeye sıkıyorum yoğurda bile.. bende tatlıda bi tiksinti oluştu midemi buladırıyo.. bide malesef bayılarak bişey yediysem sora oda bulandırıyo midemi yesem bi türlü yemesem bi türlü.. durduk yerde mide bulantım arada oluyo oluncada tuzlu çubuk krakerle bastırıyorum tavsiye ediyorum..

Cok sukur mide bulantim yok henüz cnm bendede tatlıları çok sevmeme rağmen tatlıya karşı bir soğukluk oldu ağzıma koymuyorum. Sanırım bizim kız bebişler geliyor bide unutmadan canım bak migros larda satılıyor soya sütü binbir türlü faydası varmış ben dün aldım bugün içmeye başlıycam sende başla cnm

Merhaba arkadaşlarrr bende bir mart 2016 annesi olucam sanırım :) 26 mayıs son adet tarihimdi 27 haziranda kan verdim 103 dü değer 29 haziranda 220 olmuş bugün yine kan vericem inşallah artarak gidiyordur bakıyorum herkesin çok yüksek değerleri umarım bi sıkıntı yoktur bende

Tamam canm deniyim bende.. teşekkür ederis teyzesi

hoşgeldin canım hayırlısı olsun bebişiniz değerlerin güzel, artışların da güzel olmuş canım bence hiç kafanı kötüye takma gayet iyi hayırlısıyla sağlıkla da alırsın inşallah kucağına bu arada seninle de aynı zamandayız benimde son adet 26 mayıstı

bakalım bugünkü değer ne çıkıcak akşama vericem kanı hayırlısı inşallah senin değerlerin nasıl kese falan göründümü

birde muhtemek doğum tarihin 01.03.2016 olması gerekmiyormu 26 mayıssa son adet tarihi :)

bakalım bugünkü değer ne çıkıcak akşama vericem kanı hayırlısı inşallah senin değerlerin nasıl kese falan göründümü
ben bi kere yaptırdım canım 30 haziran 502,45 çıktı kese daha görünmez dedi ama rahim duvarı kalın mı değil mi ona bakalım dedi ultrasonda baktı rahim duvarı kalınmış pazartesi diğer tahlil sonuçları için gittiğimde bakar belki yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…