2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim ben en son hcg ye 24 haziranda baktirdim. 131 idi. Ondan sonra hic baktirmadim ve henuz doktora da gitmedim. Ya cuma gunu ya da pazartesi gitmeyi dusunuyorum bakalim.
bende biraz beklemekten yanayım ama hayırlısı inşaALLAH dayanamazsam haftasonu giderim :)

bende biraz beklemekten yanayım ama hayırlısı inşaALLAH dayanamazsam testi yaltirisonu giderim :)

Senin degerin epey yuksek ama. Kesin cikar yani. Ben de gorunebilecek kadar artmasini bekliyorum. Bugun tekrar bi kan testi yaptiricam onun sonucuna gore hani gune randevu alacagimi kararlastiricam. Ya hftasonundan once ya da pazartesi.

Gunaydin kizlarrr bende bugun kan testi yaptircam 5 gun oldu ikinci cizgiyi goreli ama gitmedim bugun gidicem aslinda bide doktora gitmek istiyorum gorunurmuki kasiklarim cook agriyo

[QUOTtestinin sonucunbra, post: 41599855, member: 373478"]Gunaydin kizlarrr bende bugun kan testi yaptircam 5 gun oldu ikinci cizgiyi goreli ama gitmedim bugun gidicem aslinda bide doktora gitmek istiyorum gorunurmuki kasiklarim cook agriyo[/QUOTE]

Kan testinin sonucunu buraya yaz gorunup gorunmeyecegini soyleriz canim

Gunaydin kizlarrr bende bugun kan testi yaptircam 5 gun oldu ikinci cizgiyi goreli ama gitmedim bugun gidicem aslinda bide doktora gitmek istiyorum gorunurmuki kasiklarim cook agriyo
canım 5.000 üstü olunca kese görülebiliyor net bir şekilde diye söylemişti doktorum

arkadaşlar ben ptesi tes yaptırdım. kanda 23 çıktı sizde gebelik varmı dır?
çok düşük bir değer. gerçe regl günüm ctesi yada pazar..

[QUOTtestinin sonucunbra, post: 41599855, member: 373478"]Gunaydin kizlarrr bende bugun kan testi yaptircam 5 gun oldu ikinci cizgiyi goreli ama gitmedim bugun gidicem aslinda bide doktora gitmek istiyorum gorunurmuki kasiklarim cook agriyo

Kan testinin sonucunu buraya yaz gorunup gorunmeyecegini soyleriz canim[/QUOTE]
Tamam canim sonucu alir almaz yazicam size
canım 5.000 üstü olunca kese görülebiliyor net bir şekilde diye söylemişti doktorum
Anladim canim kan sonucuna gore hareket ederim artik

Pokahontas canim kan testi yaptirdinmi sen kac cikmisti benim sat 6 haziran

Arkadaşlar bugün beklenen adet günüm, 28. gaün ve aynı adet olacakmışım gibi sancı var. İnşaallah kırmızılar gelmez
dün beta hcg 60dı. Yarın genel kan tahlili ve hormon tahlili için kadın doğuma gidiceğim.

Günaydın tatlı anne adayları

Kızlar benim göğüslerinde önce uç kısımlarda kaşıntı olmuştu şimdi sızı var. Acaba gebelik belirtisi olabilir mi? Sizde oldu mu? Benim ilk gebeliğimde de boyle olmuştu ama umutlanmak istemiyorum.
benimde gögsümün ucu kaşınmıştı canım acıyodu da ama ben hastalığa vurmuştum meğer değilmiş
bende akşam yaptırdım SAT 30 MAYIS / 30 Haziranda 4.711 çok şükür
Maşallah değerin çok güzel

teşekkür ederim sizin nasıl kan değeriniz
Gunaydim:) senim degerin kac canim ve ne zaman yaptirdin?
benim sat 26 mayıs dün yani 30 haziranda kan değerim 502,45 çıktı
fakat cmv ıgm değerim şüpheli çıktığından tahlillerim yenilendi pazartesi alıcam sonuçları inşallah güzel çıkıcak Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…