2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim göğüslerinde önce uç kısımlarda kaşıntı olmuştu şimdi sızı var. Acaba gebelik belirtisi olabilir mi? Sizde oldu mu? Benim ilk gebeliğimde de boyle olmuştu ama umutlanmak istemiyorum.

Günaydın kızlar ya benim size birsey sormam gerekiyor. Ben özel bölgeye hep sir yaptırdım bu zamana kadar şimdi tekrar gidip yaptirmam gerekiyor ama şimdi hamileyim ya bişey olur mu diye bilemedim burda daha önce açılan yorumları okudum çoğu kişi yaptiriyormus bi sakincasini gormemisler. Bende jilet tüy Dökücü vs. Hiç kullanıp tüyleri çoğaltmak istemiyorum. Sizlerin bu konuda dawranislari nasıl olucak

Aaa sakin gitme canım bizim bile martta dohuracagimiz belli değil
Hala şubat annesi değilmişim gibi yani şöyle açıklıyım 9haziranda olduğum transfer beni nasıl 5yada 6haftalık yapıyor ki haziranda bugün bitti nasıl bi hesaplama yapılıyor hala anlayabilemedim

Benimde dediğin gibi durumum canım ama doktoruma sordum o önermedi hassas bölge diğer bölgeler olur ama genital bölgeye yaptırma dedi

cnm benımde tüp bebek oldugu için ordan bakmıştım..hehh oldu şimdi kocaman oldu bebişin.
Canım olduda olmasına ben hala mantık sıkıntı ı yaşıyorum 6haftalık görünüyo takvimimde hesapladığım yerde 5+2 görünüyo da ben 9haziranda transfer oldum daha haziran yeni çıktı nasıl o kadar oluyor acaba ??

Canim soyle dusun her seyi son adete gore hesapliyoruz. Normal yolla gebe kalanlarda ovulasyon zamanindan bir kac gun sonrasi (ki yaklasik 2 hafta bikac gunluk oldugu doneme denk geliyor son adet hesabina gore) tup bebekle gebe kalanlarda da transfer zamanina denk geliyor. O zamandan bu zamana 3 hafta gecmis senin. Oyle hesap edince 5 yaftayi geciyor haliyle

Merhabalar hepinize, ben ilk bebeğimi 2012 Mayıs ayında doğurdum. O zaman Haziran annelerine üyeydim.
şimdi ikinciye hamileyim, tahmini doğum tarihi 03.03.2016. Allah hepimizin bebeklerine sağlık versin inşallah.

inşaALLAH canım :)

Masallah masallah:) ultrasona girdin mi? Bugun yarin gitsen artik karindan cok rahat gozukur diye dusunuyorum.
yok girmedim sadece kan testi yaptırdım akşam gittim işten çıkınca Teşekkür ederim inşaALLAH hayırlısıyla kucağımıza alırız

Selam kızlar bende aranıza yeni katıldım 2016 Mart annesi olucam allah kısmet ederse....bir kizim var yurtdışında yaşıyorum....dualarıniza ihtiyacım var hamile arkadaşlar bu bebegimin de hayırlı sağlıklı bir erkek evlat olmasi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…