2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kisiden kisiye degisir kafaya takma aklina getirme insan odaklaninca olmuyor

Canim hamilelik oncesi Oya hn ve mustafa beye gidiyordum. Bence pendik kartal maltepe civarinda gidilebilecek tek hastane.Ablam , yengem arkadaslarim hep orda dogum yapti. Ama ilk kez bi olumsuzluk duydum. Simdi korktum. Mustafa Bey mi goremedi gebeligindeki olumsuzlugu? Oya hn la ilgili bi olumsuzluk duydun peki?
Hayirli olsun kismetse ayni gun muhtemel dogum tarihlerimiz. Kan testi senin kan depolarin, cinko, troit felan bakmak icin isteniyor o kadar. O testi kalp atisi icin gelecegim gun istedi benden. Ben cumartesi 6 +2 olucam ve kalp atisi icin bi gidecegim. Ins duyabiliriz

arkadaşlar bir şey sorucam yarın doktor randevum var saat 1 de ilk kez gidicem. 6+2 olacak inş sat hesaplamasına göre. kan ve genetik testler yapılacak aynı zamanda ama benim aç mı gitmem lazım? yani saat 1 olunca pek mumkun degil ama ne yapsam bi yol gösterirseniz sevinirim. bide kalp atışını duyma ihtimalim varmı size:):)

Bizde 2gun once duyduk kalp arslarini ..bundan once 2kaybim oldugu icin cok endiseliyim
Endişelenme cnm hayırlı olsun İnşallah..Rabbim bizlere bağışlasın yavrularımızı.Ben de öğleden sonra duycm İnşallah kalp atışlarını..Rabbim sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize..

ben test yapılaağını bilemedim kahvaltımı yapıp gitmiştim. sorun değil dedi doktor.. tok yaptı tahlililleri. ama genetik testleri bilemicem canım. 1 de nasıl aç gideceksin ki zaten.. kahvaltını erken yap, acıkırsın zten o zamana.. en garantisi o:)

bence aç gitsen daha iyi olur.kan şekeri falan aç olarak bakılıyo..

Çok sağol canım iyi dileklerin için, kaderimizde ne varsa onu yaşıyoruz, aylarca dua ettim isyan ettirmesin Allah diye şükürler olsun o kötü günler karanlık gündüzler geçti artık, acımıda sevincimide içimde yaşamaya alıştım, Allah a inancım sayesinde oldu bunlar tugrammbebegimm de benimle aynı düşüncededir herhalde .. Ben gerçekten üzgünüm burada bu konuları konuştuğumuz için rahatsız olan arkadaşlar varsa haklarını helal etsin

bence de çünkü öğlene kadar aç duramam gece de bir şey yemiyoruz kaç saat hem ben hem bebek aç kalacak :)

bence aç gitsen daha iyi olur.kan şekeri falan aç olarak bakılıyo..
yaa kan verirken aç olunmalı ama öğlen 1 yani o yüzden mumkun degil bide tansiyon düşüklüğü var bende devamlı düşüyor. bir yerde bayılırım valla :)

Arkadaşlar dr gittim bugün tekrar vajinalde de baktı ama kalp atışı yok ve yolk kesesi çok büyümüş yarın kürtaj olacağım

bence her ihtimal aç git orada sorarsın ona göre yersin birşeyler yada yemezsin. ama doktorun uyarması lazımdı aç gel diye. ben salı günü yaptırdım hormaon idrar kan tahlillerimi aç gel demişti doktor aç gittim.

hımm anladım canım yaa şimdi tereddütte kaldım bak olmadı arasam bugün doktoru teyit etsem

Arkadaşlar dr gittim bugün tekrar vajinalde de baktı ama kalp atışı yok ve yolk kesesi çok büyümüş yarın kürtaj olacağım

Geçmiş olsun canım içini ferah tutmaya çalış anlıyorum seni inan, senin için demekki hayırlısı buymuş canım dua et bol bol .. İlerde daha büyük sorunlar çıkabilirdi, iyi bak kendine ..

canım yaa çok geçmiş olsun acaba beklesen mi biraz kalp atışını geç duyanlar falan var ya bilemedim şimdi hayırlısı olsun hakkında inş

saat birde olduğunu farketmemiş o zamana kadar aç durulmaz ya tahlilleri sabah vermelisin bence sen aç durma o zmzna kadar canım allah korusun tansiyonun şekerin düşer havalarda sıcak. sen tok git doktora sorarsın aç yaptırmak gerekiyorsa ertesi sabah gidersin. benim salı 15:45 teydi randevum ama ben sabahtan gittim tahlillerimi yaptırdım önceki gidişimden yazmıştı çünkü randevu saatimde de sonuçları da görmüş olduk.

günaydın kızlar hayırlı bir gün olsun güzel güzel haberler alalım inşallah bende cumartesi yeni bir doktor deneyeceğim inşallah uğurlu gelir 6+4 oluyorum inşallah kalp atışlarını duyarız doktordan memnun kalmazsam kendi doktorumdaki randevum 5 ağustos artık ona devam etcem hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…