2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar hiç önemli değil sonuçta sevinçler olduğu kadar huzunlerde var .. Paylasmamiz lazim ki rahatlayabilelim . umarim herkes dilediğine kavuşur. Rabbim Gönlünüze gore versin..

Allah herkesin gönlüne göre versin, her duamda her hamile haberi duyduğumda Rabbim benim yaşadıklarımı yaşatma kimseye diyorum ..

Günaydın, bugun doktora gidecek olanlar inşaAllah hayırlı haberler alırsınız.. Olumsuzluk yaşayan arkadaşlarımıza da çok çok geçmiş olsun Allah hayırlısı ne ise hepimiz için hakkımızda onu nasip etsin inşaAllah. Ben de iki gündür mide bulantısı yaşıyorum ama bir yandan da bundan bile mutluluk çıkartıyorum :anneadayı:sonuçta bu da bi belirti bir gelişme diyerek kendimi motive ediyorum:KK36: Yarın doktora gidicez kalp atışını geçen hafta duymuştuk. Ama bikaç gündür kahverengi lekeler geliyor inşaallah hyırlı haberler alırız dualarınızı bekliyorum:KK31:

Kızlar dün çok yorucu geçti benim için öğlen saat 4 civarı akıntı içerisinde igne kadar ince bi pembelik gördüm hatta birdaha çıkmadan baktım birşey yoktu ama genede evham yaptım doktorumu aradım şansıma izindeymiş büyük ihtimal yurtdışında ulaşamadım kaç hasteneyi birden aradım özel olmasına ragmen nçbetçi kadın doğum doktorumuz yok deyip durdular neyse eşimi arayıp gelme dicektimki eşim kaza yaptığını söledi :KK43: iyice korktum neyse eşim geldi akşam çok şükür onu görünce rahatladım süleymaniye doğum evine gittik acile gitmez olaydım doktor suratsız olmasını geçtim bı baksın yeterki neyse alttan bakıyoruz biz dedi ve baktı bebek iyi kanama gözükmüyor düşük tehliken yok dedi ama igne yazxı kullandığım progestanı ikiye çıkardı sebebini sordum e lekem var diyosunya dedi az önce birşeyin yok diyen her neyse eve bir geldim aşırı bir lekenme korktum ağlamaya başladım sonra bekledim birdaha gittim bu sefer kırmızı olarak geliyor neyse kendi hastemi aradım doktorum olmasada bi özele gidip baktıracağım şuan renginde düzelmeler var ama içim rahatlasın dua edin bişey yoktur inş :KK43: bir saat sonra gidicem bakalım[/
inşallah bişey yoktur canım....çok geçmiş olsun...

Kızlar dün çok yorucu geçti benim için öğlen saat 4 civarı akıntı içerisinde igne kadar ince bi pembelik gördüm hatta birdaha çıkmadan baktım birşey yoktu ama genede evham yaptım doktorumu aradım şansıma izindeymiş büyük ihtimal yurtdışında ulaşamadım kaç hasteneyi birden aradım özel olmasına ragmen nçbetçi kadın doğum doktorumuz yok deyip durdular neyse eşimi arayıp gelme dicektimki eşim kaza yaptığını söledi :KK43: iyice korktum neyse eşim geldi akşam çok şükür onu görünce rahatladım süleymaniye doğum evine gittik acile gitmez olaydım doktor suratsız olmasını geçtim bı baksın yeterki neyse alttan bakıyoruz biz dedi ve baktı bebek iyi kanama gözükmüyor düşük tehliken yok dedi ama igne yazxı kullandığım progestanı ikiye çıkardı sebebini sordum e lekem var diyosunya dedi az önce birşeyin yok diyen her neyse eve bir geldim aşırı bir lekenme korktum ağlamaya başladım sonra bekledim birdaha gittim bu sefer kırmızı olarak geliyor neyse kendi hastemi aradım doktorum olmasada bi özele gidip baktıracağım şuan renginde düzelmeler var ama içim rahatlasın dua edin bişey yoktur inş :KK43: bir saat sonra gidicem bakalım
inşallah bişey yoktur canım....çok geçmiş olsun..

Merhaba arkadaslar Bisey merak ettim herkeste gogus hassasiyeti var mi belirti olarak? Bende cok sizliyodu sabah uyandigimda olmuyodu bu sabah tamamen gitti o yuzden bisey olcak diye endiseleniyorum Bu gogus hassasiyeti olmak ve devam etmek zorunda mi ?

Merhaba arkadaslar Bisey merak ettim herkeste gogus hassasiyeti var mi belirti olarak? Bende cok sizliyodu sabah uyandigimda olmuyodu bu sabah tamamen gitti o yuzden bisey olcak diye endiseleniyorum Bu gogus hassasiyeti olmak ve devam etmek zorunda mi ?

Canım bende de var şişkinlik ve acı hissi oluyor. Bazen ara ara artıyor bazen de olmuyor. Devam etmek zorunda olduğunu sanmıyorum sıkıntı yapılacak bir şey değildir bence

bende de vardı.hele ki ilk zamanlarda dokunamıyodum bile.şimdi daha azaldı hatta ara ara yok bile diyebilirim...

Dun haberleselim hcgleri soyleyelim demistim.bugun kanamam basladi ve hcg bakildi hic degismemisti ve kurtaja girdim.kesenin ici bosalmis yani dusmus ya da icinde hic bebek olusmamis.bos keseyi almak icin kurtaj yaptilar. Umarim seninki sorunsuz olur saglikla kucagina alirsin. Herkese rahat hamilelikler dilerim dualarimiza herkesi katalim.ben mart annesi olamayacagim ne yazikki
Çok geçmiş olsun canim . Rabbim sabır versin ve tekrar nasip etsin hamileliği inşallah..

Devam etmek zorunda mi onu bilmiyorum ama bnde de var hassasiyet hala devam ediyor ama azaldi ilk zamanlara gore. Su an yüzüstü yatarken sorun oluyor o kadar. Bnce zamanla gecen bisey herhalde. Korkma canimm..

Gercekten mi kusmazsan vermiyor mu ilac ben sabah kalkiyorum aksam yatana kadar midem bulaniyor ama kusmuyorum yemek yiyemiyorum ancak ekmek cubuk artik onlarda bogazimdan gecmiyor tiksiniyorum herseyden herseydenn.. Cok sıkıldım artık mide bulantısından ve kokulardan tiksinmekten.... Kontrolumde yarın aksam kalp atısına gidicez

Aynen sabahtan akşama kadar sürekli bulanıyor ama kusmuyorum çubuk krakerdende bıktım zaten çok sevmezdim off off geösin artık :mad::mad:

göğüs hassasiyeti bende de var..ilk hamileliğimde de vardı, 8 hafta gibi kaybolmuştu.. şuanda daha 7 olmadım ama baya azaldı benimde

Yaa hıç sorma canım cığerımı yakıp gıttı oğlum yüzünü bile görmedım. Herseyı hazırdı kuzumun sabah sezeryana gırecektım gecesı kaybettım.Bende gebelık tansıyonu oldu ve ödem gebelık zehırlenmesı yaşadım ve bebek eşinden erkenden ayrıldı aslında çok belırtı verdı ama doktor anlamadı

Yok canım ben ilk Yeliz Akçelik e gittim sonrada MUSTAFA ÖZBEK e gittim lanet olsun ona o hastaneye gittiğim güne .. Dikkat et yinede canım ama doğan bey in hepsinden iyi olduğunu duymuştum .. Bu benim bahsettiğim şahıs 5.aya kadar cinsiyetinede kız demişti erkekmiş bebeğim.. Bir sürü sağlık problemi olan bir bebeği aylarca oyaladı hep herşey çok iyi süper diyordu .. Çok şükür şimdiki doktorum tanıyo beni temkinli gidiyoruz hep ..

baby23 baby23 tugrammbebegimm tugrammbebegimm Kızlar maşaallah çok dirayetlisiniz.İsyan yok , kahretme yok, kabullenme var ,Allah'a teslimiyet var.Sizleri tebrik ederim. İnsaallah kuzularınız cennetteki yerlerinden sizlere de şefaat ederler.Bu kadar acıyı tadan anneleri rabbim elbet ayrı bir yere koyacaktır.En kısa zaman sağlıklı sıhhatli bebişlerinize kavuşmanızı dilerim.(Amin)

benım cok fena, hiç kesintisiz ve ilk gunden beri devam eden tek belirtim gogus agrısı. Oyleki sutyen de cıkınca kendı agırlıkları bıle fazla gelıyor. Gece hıc rahat yatamıyorum. en ufak bı carpma kıvrandırıyor.

Dun haberleselim hcgleri soyleyelim demistim.bugun kanamam basladi ve hcg bakildi hic degismemisti ve kurtaja girdim.kesenin ici bosalmis yani dusmus ya da icinde hic bebek olusmamis.bos keseyi almak icin kurtaj yaptilar. Umarim seninki sorunsuz olur saglikla kucagina alirsin. Herkese rahat hamilelikler dilerim dualarimiza herkesi katalim.ben mart annesi olamayacagim ne yazikki
gecmis olsun biz elimizden geleni yaptik takdir Allahimin yeniden en guzelleriyle mujdeler insAllah bende progestani biraktim düsecekse kendiliginden düssün haftaya carsamba kontrol var

X