2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Zaten
Rabbım kucagınada almayı nasıp etsın canım.Sonucu aldım 0,22 cıktı hala adet olmadım 8 gun gecıktı.Bıraz heveslenmıstım mart annesı olacagım dıye hayırlısı olsun. Dualarım butun hamılelere ve anne olmak ısteyenlerle Allah a emanet olun kızlar...
Koruamıyormuşum canım olmaması normal allah hayırlı zamanda nasip rtsin

Aaaa ne doktorlar varmıs ya. Basın sagolsun canım Insallah bu melegınde yuzun guler benımde erkektı. Simdi kıme gıdıyorsun.Bende gebze medıcalde burcu cetınkaya ya gıdıyordum gıtmez olaydım:KK43:

Şimdi remedy hospital var canım pendik çarşıda, Bahar Ergen var orda pendiğin en iyi doktoru bence kadın doğum olarak .. Çok ilgileniyo işine aşık bir doktor sadece bana değil herkese özenle tedbirle yaklaşıyor. Sen ne zaman kaybettin, kasım 28 de kaybettim ben oğlumu, inşallah sanada Allah nasip etsin tekrar hamileliği .. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz, doğumdan 3 ay sonra hamile kaldım ben o da dış gebelikti kürtaj oldum hemen, 4 ay sonrada şimdi bu bebeğimleyiz şimdilik yolunda herşey şükür ..

Şimdi remedy hospital var canım pendik çarşıda, Bahar Ergen var orda pendiğin en iyi doktoru bence kadın doğum olarak .. Çok ilgileniyo işine aşık bir doktor sadece bana değil herkese özenle tedbirle yaklaşıyor. Sen ne zaman kaybettin, kasım 28 de kaybettim ben oğlumu, inşallah sanada Allah nasip etsin tekrar hamileliği .. Sağlıkla gelsin bebeklerimiz, doğumdan 3 ay sonra hamile kaldım ben o da dış gebelikti kürtaj oldum hemen, 4 ay sonrada şimdi bu bebeğimleyiz şimdilik yolunda herşey şükür ..

Canım benım ust uste gelmıs hep:KK43: 5 nısanda kaybettım benım sezeryandı canım. Dıs gebelıkte tehlıkelı degılmı ben ondan da korkuyorum :KK43: Dedıgın doktoru kım tavsıye ettı

Canım benım ust uste gelmıs hep:KK43: 5 nısanda kaybettım benım sezeryandı canım. Dıs gebelıkte tehlıkelı degılmı ben ondan da korkuyorum :KK43: Dedıgın doktoru kım tavsıye ettı

Tehlikeliydi ama iğnesiz sadece kürtajla kurtardı doktorum sağolsun, ben bu doktorumu 1 yıldır tanıyorum zaten ara ara gdiyordum, doğumdan sonrada ona gittim kıştan beri devamlı ona gdiyorum şimdi .. Burada bütün tanıdıklarım ona gitti hepsi doğumunu ona yaptırdı herkes memnun canım .. Çok kalabalık yoğun oluyor gidince ama olsun bazen 1 saat 2 saat bekliyorum valla ama değiyor ..

Sezeryanı sen istedin sanırım ve şimdi bekleme süren var 6 ay değil mi :KK43: normal doğum olmuştu benimde, zaman geçiyor canım boşver ve korunma süreni tamamla hayırla sağlıkla gelsin bebeğin sonra ..

Tehlikeliydi ama iğnesiz sadece kürtajla kurtardı doktorum sağolsun, ben bu doktorumu 1 yıldır tanıyorum zaten ara ara gdiyordum, doğumdan sonrada ona gittim kıştan beri devamlı ona gdiyorum şimdi .. Burada bütün tanıdıklarım ona gitti hepsi doğumunu ona yaptırdı herkes memnun canım .. Çok kalabalık yoğun oluyor gidince ama olsun bazen 1 saat 2 saat bekliyorum valla ama değiyor ..

Eskı adı özkan hastanesı galıba. Kacıncı haftada anladı dıs gebelık oldugunu.Doktoru bılmem ama hastane ıcın cok sıkayet duymustum

Sezeryanı sen istedin sanırım ve şimdi bekleme süren var 6 ay değil mi :KK43: normal doğum olmuştu benimde, zaman geçiyor canım boşver ve korunma süreni tamamla hayırla sağlıkla gelsin bebeğin sonra ..

Bazıları 2 yıl dıyor 1 yıl ve 6 ay dıyenler var. Suan dıkıslerde falan problem yok rahımde ıyı ama yınede korkuyorum resmen ölümden döndüm

Bazıları 2 yıl dıyor 1 yıl ve 6 ay dıyenler var. Suan dıkıslerde falan problem yok rahımde ıyı ama yınede korkuyorum resmen ölümden döndüm

Bence sen kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman korunmayı bırak canım önce senin sağlığın önemli .. ( bu arada hakkınızı helal edin arkadaşlar burdan konuştuk baya özelden konuşmamız gerekirdi, kusura bakmayın )

Kizlarr bugün kontrole gittik. 5 haftalikmis tam:) iki hafta sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı. Duyulur değil mi 2 hafta sonra? Bundan sonraki surec nasil oluyor bilgim yok kan testi falan olacak heralde... Bu da mercimegim:

Eklentiler

• 20150729_182750.jpg
    20150729_182750.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 79
Bence sen kendini ne zaman iyi hissedersen o zaman korunmayı bırak canım önce senin sağlığın önemli .. ( bu arada hakkınızı helal edin arkadaşlar burdan konuştuk baya özelden konuşmamız gerekirdi, kusura bakmayın )

Destegın ıcın cok tesekkur ederım canım.

Kızlar bende özür dılıyorum sızlerden hem burdan yazdım hemde kötü örnek oldum sizlere gerçekten kusura bakmayın

Kanama vs yoksa rahat olun bende de oluyor Ağrı batma arada

Yok cok sukur kanamam dr a geldik veeee,

Canim için rahat etmiyorsa git tabii ki bi bakilsin öyleyse. Ama müdahale yaptirma hic bi şekilde bnce acillerde hic dikkat etmiyorlar çünkü ..ama içini ferah tut geçenlerde bnde çok sancilanmistim dinlenmeyle geçti bnmki.

Kalp atisini duyduuuukkkkkkkk gebelikle ilgili bir sikintiii yok dedi :)

Zaten hic endiseler bitmiyor tup yada asilama yada dogal yollla bebek yolculuguna basliyorsun tuttumu derdi tutuyor tutundumu derdi tutndu kimyasalmi yoksa dis gebelikmi he bunlari atlattik mol gebelikmi bos gebelikmi kesesi kalbi yolk saci amannnnnnn amannnnn surekli bi panik halinde dolasiyoruz bol bol dua et olurmu duyarsiniz bebisinin kalbini sadece rabbime sıgın dua et bolca
Herşey Allahtan Rabbim herkesin dualarıni kabul etsin

Kizlarr bugün kontrole gittik. 5 haftalikmis tam:) iki hafta sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı. Duyulur değil mi 2 hafta sonra? Bundan sonraki surec nasil oluyor bilgim yok kan testi falan olacak heralde... Bu da mercimegim:
Hayırlı olsun canım bende cuma gideceğim ilk defa umarım bende mercimeği görürüm :)

Hayirli olsunnn.. Bnde tam 5 haftalikken öğrendim bnide 2hafta sonrasina cagirdi Dr kalbini dinlicez dedi ama hic test falan birşey demedi..:KK35:

X