2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bn bir sezeryan li olarak cok güzel geçti .ameliyattan sonra bana özel bi ilaç verdiler artık ne işe 200 tl istediler sonrasında ama müthiş birsey ve bn hiç birşey hissetmedim adeta tüy gibi idim. Ayaklandı ktan sonra hiç ağrı acı hissetmedim. Bunları düşününce çok güzel di.ama doğum sırasında tam uyudum ilk bebeğin anını göremedim bunun için pişmanım sadece bunda nasip olursa uyanık olmak istiyorum.
Anestezistinle konuşursun canım oda seni değerlendirir uygunsa yapar hayırlısıyla kucağına al inşallah :)

Kizlar biraz moralim bozuk cunku gecen cuma kontrole gittigimde 6+4 gunlukken kalp atimi duyamadigi gibi keseyi bile gormekte zorlandi bagirsaklarin cok gaz olmus one gelmis fln dedi bastira bastira zorla guc bela cok net olmicak sekilde keseyi buldu :KK43: halbuki ondan 10 gun once daha 5+1 ken kese cok net gorulmustu..eger haftaya(yani bu hafta) kalp atimi alamazsak bi sorun oldugunu allnlariz fln dedi cok olumsuz konustu :KK43: yarin bi baska doktora gidicem 7+4 olmus olucak cok gergin ve endiseliyim lutfen dua edin :KK43:((
Bak kendisi de söylemiş gazdan ötürü net görünmüyor diye. Sıkma canını, her şey yolundadır Allah'ın izniyle. Moralini bozup da etkileme bebeğini.

Benim de 10 Ağustos'ta ikinci randevum var. Kalp atışını duyacağız inşallah. Beklemek ne kadar zor, günler geçmiyor. :mad:

taam sona geldiim kokusunu içime çekicem derken böyle bi durum çook acı çook üzüldüm rabbim sabırlar versin sakıncası yoksa sebebini yazarmısın merak ettim

Yaa hıç sorma canım cığerımı yakıp gıttı oğlum yüzünü bile görmedım. Herseyı hazırdı kuzumun sabah sezeryana gırecektım gecesı kaybettım.Bende gebelık tansıyonu oldu ve ödem gebelık zehırlenmesı yaşadım ve bebek eşinden erkenden ayrıldı aslında çok belırtı verdı ama doktor anlamadı

valla olabilir bende hamileliğimi nasıl öğrendim biliyor musun? abimin eşi hamile ruyasında beni görüyor ve ona bende mart sonu gibi doğurucam demişim.bizde bu ruyayı anlattı eşim test almış gelmiş nolur yapalım diye ben istemedim bak üzüleceksin falan dediysemde dinletemedim testi yaptık pozitif çıktı hemde bat a daha 1 hafta varken :):)

Rabbım kucagınada almayı nasıp etsın canım.Sonucu aldım 0,22 cıktı hala adet olmadım 8 gun gecıktı.Bıraz heveslenmıstım mart annesı olacagım dıye hayırlısı olsun. Dualarım butun hamılelere ve anne olmak ısteyenlerle Allah a emanet olun kızlar...

Çok sağol canım ınşallah. Bu arada inşallah hepınız sağlıcakla bebeklerınızı kucagınıza alırsınız.Ve sakın şımarıklık yapıp aşırı gereksız şeyler tuketmeyın tansıyon takıbınızıde cok ıyı yapın kızlar tedbırımızı alıp gerısını Allah a bırakıp bol bol dua edelım hele su sıralar bol bol dua edın bu haftalarda anne karnında meleklerınızın kaderı yazılıyor
Canım bende düşük yaptım ilk bebeğimdi halada devam ediyor şimdi çok üzüldüm ama kısmet tabi dua ettim Allah'ım hayırlısını ver diye hayırlısı buymuş demekki bende inan çok dikkatli bi insanım ama olmayınca olmuyor!!!

Canım bende düşük yaptım ilk bebeğimdi halada devam ediyor şimdi çok üzüldüm ama kısmet tabi dua ettim Allah'ım hayırlısını ver diye hayırlısı buymuş demekki bende inan çok dikkatli bi insanım ama olmayınca olmuyor!!!

Canım benım ya sımdı duşukmu yapıyorsun tam anlamadım.Eğer öyleyse uzme kendını hrseyde bır hayır vardır bıtanem daha kötüsünü dusunup halıne sukret ben oyle yapıp huzur buluyorum Allah a sıgınmaktan baska çaremız yok. Tam doğum sırasında kaybetseydın harketlerını hıssedıp kaybetmek cok acı.Sonuçta evlat ılk öğrendığımız andan ıtıbaren bağ kuruyoruz Allah hepımızın yardımcısı olsun

Canim benim de şimdiye kadar hiç lekelenme falan olmamıştı şehir dışında YM doktorum herhangi bir ağrı kanama olursa diye iğne vermişti bugün sabah ilk defa kahverengi akıntı oldu ne olur ne olmaz diye acilen gidip iğne yi yaptırdım cuma günü randevu var inş sağlıklıDr ve kalp atışını duyar inş bu sefer geçen hafta 6+3 du yolk saçı görmüştü başka doktor ve boş gebelikten şüphe lenmisti o yüzden çok korkuyorum
Ben de aynen yaşamıştım geçen enol de bırı boş dedı bırı 6 haftada gelişşmi durmuş dedi ıns bu bebişlerinö ömrü uzundur kucagımıza alırız

günaydın arkadaşlar. bende dün gittim doktora, benim hesabıma göre 6+5 dik.. doktor 6+1 dedi. keseyi gördük. bezelye kadar kuzumuzu gördük.. kalp atışlarını da duyduk çok şükür. ama daha yeni oluşmuş kalp atışı, yavaş atıyor dedi, 2 hafta sonra tekrar çağırdı.
Gözün aydın canım

Yaa hıç sorma canım cığerımı yakıp gıttı oğlum yüzünü bile görmedım. Herseyı hazırdı kuzumun sabah sezeryana gırecektım gecesı kaybettım.Bende gebelık tansıyonu oldu ve ödem gebelık zehırlenmesı yaşadım ve bebek eşinden erkenden ayrıldı aslında çok belırtı verdı ama doktor anlamadı
Allah sabir versiin canim geride kalanlaraa uzun uzun omurler versin dr un kimdi oncedn nereye gidiyodn artik nereye gidiyosun

X