2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkes ailelere söyledi mi.benim sadece eşim biliyor.kalp atışını duyduktan sonra söylerim diyordum bugün duyduk ama hala biraz daha beklesem mi diyorum.bir de yanlarındayım sürekli yatıyorum halsizim neyin var diye sorup duruyorlar
Ben söyledim bile tutamam ben

benim eşim çok istiyordu. ben hep erken diyordum o yüzden hamile olduğumuzu öğrendik ben ne yazıkkı durduramadım nerdese face e yazacaktı. ailelere söyledi daha 4 haftalıktı sonra aileleri durduramadım herkese söylediler aslında ben kalp atışını duyduktan sonra ailelere 3 ay dolduktan sonra da yakınlara söylemeyi istemiştim ama olmadı :KK43::KK43: inş nazar falan değmez çok korkarım ben nazardan
Okuyup üflemek lazım ben de korkarımnazarsan

Kizlar merhaba, daha oncede yazmistim buraya yeniden herkese hayirli olsun bebislerimizi saglikla kucagimiza alalim insallah.
Bu aksam kasiklarim her zamankinden cok agriyor regl sancisi gibi kanamam yok ama cok agriyor acaba doktora gitsem mi simdi acile.

Kizlar merhaba, daha oncede yazmistim buraya yeniden herkese hayirli olsun bebislerimizi saglikla kucagimiza alalim insallah.
Bu aksam kasiklarim her zamankinden cok agriyor regl sancisi gibi kanamam yok ama cok agriyor acaba doktora gitsem mi simdi acile.
Canim kontrole gittiğin Dr a telefondan ulaşma sansin yok mu hic

Amın canım.Daha önce gebze medıcale gıdıyordum. Şimdi karısık devam edıyorum ama duzenlı olarak pendık bölge hastanesıne devam edıyorum canım

Nerde oturuyorsun ve pendik bölgede kime gidiyorsun canım .. Pendikte oturuyorum bende ilk bebeğimdeki sorunları görmeyip beni oyalayan doktor o hastanede çalışıyor hala maalesef .. Nefret ediyorum o hastaneden önünden dahi geçince sinirlerim bozuluyor.. 6.aya kadar boş boş oyaladılar beni hiç bir sorun yok deyip ..

Nerde oturuyorsun ve pendik bölgede kime gidiyorsun canım .. Pendikte oturuyorum bende ilk bebeğimdeki sorunları görmeyip beni oyalayan doktor o hastanede çalışıyor hala maalesef .. Nefret ediyorum o hastaneden önünden dahi geçince sinirlerim bozuluyor.. 6.aya kadar boş boş oyaladılar beni hiç bir sorun yok deyip ..

Bayramoğlu canım.Salıh Dogan cuceoğlu canım Aynı doktormu

Bayramoğlu canım.Salıh Dogan cuceoğlu canım Aynı doktormu
Yok canım ben ilk Yeliz Akçelik e gittim sonrada MUSTAFA ÖZBEK e gittim lanet olsun ona o hastaneye gittiğim güne .. Dikkat et yinede canım ama doğan bey in hepsinden iyi olduğunu duymuştum .. Bu benim bahsettiğim şahıs 5.aya kadar cinsiyetinede kız demişti erkekmiş bebeğim.. Bir sürü sağlık problemi olan bir bebeği aylarca oyaladı hep herşey çok iyi süper diyordu .. Çok şükür şimdiki doktorum tanıyo beni temkinli gidiyoruz hep ..

Yok ki telefonunu almamistim doktor degistirdim ilk kontrolumdu yarinda kalp atisini dinlemeye gidecegiz. Sanirim simdi gitmeye karar verdim :KK43:

Canim için rahat etmiyorsa git tabii ki bi bakilsin öyleyse. Ama müdahale yaptirma hic bi şekilde bnce acillerde hic dikkat etmiyorlar çünkü ..ama içini ferah tut geçenlerde bnde çok sancilanmistim dinlenmeyle geçti bnmki.

Yok canım ben ilk Yeliz Akçelik e gittim sonrada MUSTAFA ÖZBEK e gittim lanet olsun ona o hastaneye gittiğim güne .. Dikkat et yinede canım ama doğan bey in hepsinden iyi olduğunu duymuştum .. Bu benim bahsettiğim şahıs 5.aya kadar cinsiyetinede kız demişti erkekmiş bebeğim.. Bir sürü sağlık problemi olan bir bebeği aylarca oyaladı hep herşey çok iyi süper diyordu .. Çok şükür şimdiki doktorum tanıyo beni temkinli gidiyoruz hep ..

Aaaa ne doktorlar varmıs ya. Basın sagolsun canım Insallah bu melegınde yuzun guler benımde erkektı. Simdi kıme gıdıyorsun.Bende gebze medıcalde burcu cetınkaya ya gıdıyordum gıtmez olaydım:KK43:

X