2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Anestezistinle konuşursun canım oda seni değerlendirir uygunsa yapar hayırlısıyla kucağına al inşallah :)

Bak kendisi de söylemiş gazdan ötürü net görünmüyor diye. Sıkma canını, her şey yolundadır Allah'ın izniyle. Moralini bozup da etkileme bebeğini.

Benim de 10 Ağustos'ta ikinci randevum var. Kalp atışını duyacağız inşallah. Beklemek ne kadar zor, günler geçmiyor.

taam sona geldiim kokusunu içime çekicem derken böyle bi durum çook acı çook üzüldüm rabbim sabırlar versin sakıncası yoksa sebebini yazarmısın merak ettim

Yaa hıç sorma canım cığerımı yakıp gıttı oğlum yüzünü bile görmedım. Herseyı hazırdı kuzumun sabah sezeryana gırecektım gecesı kaybettım.Bende gebelık tansıyonu oldu ve ödem gebelık zehırlenmesı yaşadım ve bebek eşinden erkenden ayrıldı aslında çok belırtı verdı ama doktor anlamadı

Rabbım kucagınada almayı nasıp etsın canım.Sonucu aldım 0,22 cıktı hala adet olmadım 8 gun gecıktı.Bıraz heveslenmıstım mart annesı olacagım dıye hayırlısı olsun. Dualarım butun hamılelere ve anne olmak ısteyenlerle Allah a emanet olun kızlar...

Canım bende düşük yaptım ilk bebeğimdi halada devam ediyor şimdi çok üzüldüm ama kısmet tabi dua ettim Allah'ım hayırlısını ver diye hayırlısı buymuş demekki bende inan çok dikkatli bi insanım ama olmayınca olmuyor!!!

Canım benım ya sımdı duşukmu yapıyorsun tam anlamadım.Eğer öyleyse uzme kendını hrseyde bır hayır vardır bıtanem daha kötüsünü dusunup halıne sukret ben oyle yapıp huzur buluyorum Allah a sıgınmaktan baska çaremız yok. Tam doğum sırasında kaybetseydın harketlerını hıssedıp kaybetmek cok acı.Sonuçta evlat ılk öğrendığımız andan ıtıbaren bağ kuruyoruz Allah hepımızın yardımcısı olsun

Ben de aynen yaşamıştım geçen enol de bırı boş dedı bırı 6 haftada gelişşmi durmuş dedi ıns bu bebişlerinö ömrü uzundur kucagımıza alırız

Gözün aydın canım

Allah sabir versiin canim geride kalanlaraa uzun uzun omurler versin dr un kimdi oncedn nereye gidiyodn artik nereye gidiyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…