2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkürler arkadaşlar bn 26 mayis son adet tarihim.. İkiz olup olmadığını Basil anlıyorsunuz. Birde bn nere baktım Jan değerine göre 5 6 haftalik

canım merhaba benim de sat ım 26 mayıs. ama ben 28 günde bir değil 30 günde bir adet görüyorum o yüzden muhtemelen düzeltilmiş sat ım 28 mayıs olacak. hayırlı olsun o değerlere aldanma tek doğru sonucu ultrason veriyor

Slm herkese benim sat 29 Mayıs ti 24 haziran bekliyorum 25 inde test yaptım 1281 çıktı 27 sinde 3400 29 haziranda keseyi gördük henüz içinde bbişe yoktu umarım bu kez sağlıklı bi gebelik geciririm en kisa zamanda hepimiz kalp atıkların duyarız insallahh

ilk hamılemız sensın ama neden 4 haftalık gozukuorsun..muhtemel doğum tarıhınde bızden geride
Aslında erken oluyor dediğin gibi canım sat a göre ama haftaya doktor hesaplarız dedi.. yumurtanın rahme konulduğu zamandan hesapladım bende doktordan sonra tekrar düzenlicem canım

Ben hiç onlara bakmadım canım aslında cinsiyetini doğumda öğrenmek gibi çılgınca bir fikrimde var eşyalarınıda beyaz turuncu gbi renklerle hazırlarım ama eşim dayanamaz merak eder ☺

Aslında erken oluyor dediğin gibi canım sat a göre ama haftaya doktor hesaplarız dedi.. yumurtanın rahme konulduğu zamandan hesapladım bende doktordan sonra tekrar düzenlicem canım

cnm ınternette bı sıte var trasnfer tarıhınden hesaplıor ordan bak istersen..böyle yanlış hesaplamışsın..

Bencede 4.haftasi icinde degil en az 6 hafta olmasi lazim
Canım benim tüp bebek ve rahme konulduğu zamanı baz aldım normalde daha erken çıkıyor bilmiyorum yanlışmı oluyor o durumda ama doktorumla hesapladıktan sonra düzelticem inşallah... tüp bebek olduğunu ilk geldiğimde de yazmıştım

Canım maşallah benimde bat 24 haziran ama dün değerim 1314 du daha kese bile gozukmedi maşallah seninki baya iyiymiş

Ben2011 şubat annesiydim gebeligim sağlıklı geçerse büyük ihtimal yine şubat annesi olucak gibiyim 40 haftayi dolduramam belli de olmaz

Merhabalar benimde sat 25 mayis ti 26 haziranda kan testi yaptirdim 21.79 cikti bugun tekrar kan verdim yarin sonucunu alicam dr randevumda persembe degerim cokmu az umarim sorun yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…