2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslar eger hamile isem nisan annesi olacagim insallah. fakat simdi dayanamadim ve erken gebelik testi yaptim. Cok silik cikti gibi geliyor. Bat 3 agustos. Siz de bakin istedim. Tereddut ettigim su.erken test olmasina ragmen bu kadar silik cikabiir mi.daha koyu olmasi gerekmez mi.
en garantisi kanda baktırmak gecikmenin ilk günü silik çıktı bende 4.günü biraz daha belliydi ama yine silik gibi tam net değil kanda baktırdım ilk testte 800 iki gün sonra 2500 oldu yani emin olmak için en kesin yol kan testi

kızlar bir şey soracam adet harici aşırı bir belirtim yok zaten psikopata bağladım belirtim yok die bide üstüne aklıma şey geldi akıntınız var mı benim oda çok değil hatta çok çok az yani kendimden nie hep şüphe duyuyuyorum
Canim sıkıntı yapma kendine illa midenin bulanmasi falan gerekmiyo yani akintim once benim de cok azdi sonra biraz cogaldi yesil renge falan dondu hatta ama suan fitil kullaniyorm az az geliyor

Arkadaşlar bugun kadın doğuma gittim,kese göründü daha bebek için 20 gün var dedi,bulantı ve mide yanmasından muzdaripim diye ilaç verdi B12 verdi bide;-)

Çevremdeki herkes erkek bebeklerine doğumdan bi kaç hafta sonra sünnet yaptırmış ve çok rahat iyileşmiş hemen, bende bu yılın mart ayında oğlumu kucağıma sağlıkla alabilseydim yaptırıcaktım nasip olmadı .. Kısmet .. Ben de bebekken sünnet yaptırma taraftarıyım ama çok rahat oluyormuş ..
Bende oyle duydum canim eger oglum olursa doktor sakinca gormezse bende yaptiririm hemen buyuyunce daha cok aci cekecek

Gaz olayı ilk doğumdan beri var bende.
Sezeryan ile doğum yapmıştım o zamandan beri çıkartmakta zorlanıyordum.
Şimdi hamilelikte şişkinlik cabası oldu.gazman gibi dolanıyorum ortalıkta

Kızlar 8. haftaya kadar herşeyim okadar normaldi ki ama şimdi berbat bir haldeyim inanın su bile içsem çıkarıyorum 2,5 kg yakın kilo vermişim yarın doktora gideceğim bunun bi çözümü olmalı yaa:KK43: Benim gibi olan var mı yani bu dönemi nasıl atlatacağız Allah yardımcımız olsun

Allah yardimciniz olsun, biliyorum cok cok zor...ama gececek sabir... benimde 6. haftadan sonra basladi. Simdi 9.haftadayim ve biraz düzelme var.
Benim Doktorumda migde bulantisina karsi ilac vermisti ama cok faydasini gördümmü bilmiyorum, pek anlayamadim yani.
Yarin doktorunla görüsürsen o sana Bilgi verir.

kızlar bir şey soracam adet harici aşırı bir belirtim yok zaten psikopata bağladım belirtim yok die bide üstüne aklıma şey geldi akıntınız var mı benim oda çok değil hatta çok çok az yani kendimden nie hep şüphe duyuyuyorum
canım zaten erken 8 haftadan sonra başlıyo genelde bulantı tiksinme filan bizde erken başladı erken biticek panik yapma bence

Merhaba arkadaslar hepinizin hamileligi hayirli olsun Ben de 5.haftamdayim sadece 4+3 gunlukken kan testi yaptk HCG 900 cikti onun disinda doktora gitmedim doktorum tatilde ve ozel bi hadtahaneden randevu aldim bana 8. haftada gel dediler Ben de endiseleniyorum yurtdisindayim Turkiyede herkes kesesiydi kalp atisiydi surekli doktora gidiyo ben boyle kendi kendimeyim Bi de nerdeyse hicbi belirtim yok ne akinti ne sanci hicbisey yani hamile gibi degilim sanki Sadece arada kasiklarimi dolu dolu hissediyorum o kadar bi de cok susuyorum

Merhaba arkadaşlar. Bende dün doktora gittim. İki hafta önce gittiğimde kese 6-5 bebiş 5-5 görünürken dün gittiğimde her şey normal görünüyordu. Doktor aradaki farkı kapatmış herşey normal gününe göre gayet iyi dedi 1.63cm minnağım. yani gününden küçük görünenler stres yapmasın, benimki gibi sonradan arayı kapatabilirler. Kalp atışını da duyduk allaha şükür. önceki gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı bu sefer çok tedirgindik ama dün herşey normal görününce çok rahatladık. Benimde alsizlik dışında hiç bir sıkıntım yok bulantı ve aşerme yok. böyle devam eder inşallah.
Bende şimdilik 1,5-2 kilo aldım ama karnım çok şişiyor çok su içiyorum sanırım ondan. Bir de gaz sıkıntı :KK43: :KK43: :KK43:

Canim benim de şimdiye kadar hiç lekelenme falan olmamıştı şehir dışında YM doktorum herhangi bir ağrı kanama olursa diye iğne vermişti bugün sabah ilk defa kahverengi akıntı oldu ne olur ne olmaz diye acilen gidip iğne yi yaptırdım cuma günü randevu var inş sağlıklıDr ve kalp atışını duyar inş bu sefer geçen hafta 6+3 du yolk saçı görmüştü başka doktor ve boş gebelikten şüphe lenmisti o yüzden çok korkuyorum
Ayni dur bende de var yolk sac 4+2 de oluşmaya başladığını söylemişti doktorum ama 5+1 de lelelenmem olunca acile gittim doktor boş gebelik olabilir dedi bende c
Korkuyorum

Arkadaslar eger hamile isem nisan annesi olacagim insallah. fakat simdi dayanamadim ve erken gebelik testi yaptim. Cok silik cikti gibi geliyor. Bat 3 agustos. Siz de bakin istedim. Tereddut ettigim su.erken test olmasina ragmen bu kadar silik cikabiir mi.daha koyu olmasi gerekmez mi.

canım anlaşılan 5 gün var o yüzden silik olması normal. hayırlı olsun. kan testi ver birde iyice kafan rahatlasın :)

Bence hamilesiniz tebrik ederim ben de yaşadım silik çizgiyi günümden önce yaptığımda sizin gibi kan testi için acele etmeyin sat gününğzde yaptırın derim

merhaba arkadaşlar.bende yeni üye oldum ve 6+3 haftalık hamileyim..bundan önce de 1 kere boş gebelik bi kere de bebeğin kalbi durdu.o yüzden çok korkuyorum.doktora gittim pazar günü herşey güzel dedi ve 15 gün sonra kontrole çağırdı.inşallah bi sorun yaşamadan meleğimi kucağıma alabilirim.beklenen doğum tarihimiz 20 mart 2016 inşallah...

merhaba arkadaşlar, yeni gelenlerin de hamileliği hayırlı olsun hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inş. İlk başlarda takip ediyordum 15 gündür bakamıyorum evde olmayınca telefondan çok zor oluyor takip etmek :-( cumartesi gittim bende kese ve kalp atışımız için çok şükür ayın 15ine 2li test için çağırdı doktor... çok bi sıkıntım yok sıcaklardan fena oluyorum sadece normalde çok severim güneşi, sıcağı ama...

canım bence hamilesin bende son adet tarihimden 5 gün önce yapmıştım dayanamayıp çok silik çıkmıştı, sonra iki gün kala yaptım yine silik çıktı ama sonuç hamileyim İşte:) yani çok silik bile olsa çizgi varsa pozitiftir.

merhaba arkadaşlar.bende yeni üye oldum ve 6+3 haftalık hamileyim..bundan önce de 1 kere boş gebelik bi kere de bebeğin kalbi durdu.o yüzden çok korkuyorum.doktora gittim pazar günü herşey güzel dedi ve 15 gün sonra kontrole çağırdı.inşallah bi sorun yaşamadan meleğimi kucağıma alabilirim.beklenen doğum tarihimiz 20 mart 2016 inşallah...
hayırlısı ile sağlıkla kucağına alırsın inş kuzuyu kalbini ferah tut canım

X