2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım bence hamilesin bende son adet tarihimden 5 gün önce yapmıştım dayanamayıp çok silik çıkmıştı, sonra iki gün kala yaptım yine silik çıktı ama sonuç hamileyim İşte:) yani çok silik bile olsa çizgi varsa pozitiftir.
canım anlaşılan 5 gün var o yüzden silik olması normal. hayırlı olsun. kan testi ver birde iyice kafan rahatlasın :)

Bence hamilesiniz tebrik ederim ben de yaşadım silik çizgiyi günümden önce yaptığımda sizin gibi kan testi için acele etmeyin sat gününğzde yaptırın derim

canım bence hamilesin bende son adet tarihimden 5 gün önce yapmıştım dayanamayıp çok silik çıkmıştı, sonra iki gün kala yaptım yine silik çıktı ama sonuç hamileyim İşte:) yani çok silik bile olsa çizgi varsa pozitiftir.
Kızlar insallah dediginiz gibidir. Nisan ayinda da hamile kaldim kese gorundu fakat bebis olusmadi icinde. Umarim hicbir problem olmadan gecirirz hep birlikte

Merhaba arkadaslar hepinizin hamileligi hayirli olsun Ben de 5.haftamdayim sadece 4+3 gunlukken kan testi yaptk HCG 900 cikti onun disinda doktora gitmedim doktorum tatilde ve ozel bi hadtahaneden randevu aldim bana 8. haftada gel dediler Ben de endiseleniyorum yurtdisindayim Turkiyede herkes kesesiydi kalp atisiydi surekli doktora gidiyo ben boyle kendi kendimeyim Bi de nerdeyse hicbi belirtim yok ne akinti ne sanci hicbisey yani hamile gibi degilim sanki Sadece arada kasiklarimi dolu dolu hissediyorum o kadar bi de cok susuyorum
hayırlı olsunnnnnnnn
8.haftada kalp atışını net duyuyorlarmış sanırım ondan öyle demişler
inşallah her şey yolundadırr
bende 5-6.haftaydım keseyi gördük 15 gün sonra gel dedi

Kaç kilosun canım maşallah yiyebiliyorsan ye boşver :) benimde bir kaç tane düğün var yakınların, daha hiç bakmadım birşey tarihler yaklaşınca bakıcam ama bol bakıcam mecbur :)
51 kiloyum midem bulanir gibi oldukca hemen yiyorum geçiyor.
Yeni gelen annişler hos geldiniz. Hepimize saglikli hamilelikler

Canim benim de şimdiye kadar hiç lekelenme falan olmamıştı şehir dışında YM doktorum herhangi bir ağrı kanama olursa diye iğne vermişti bugün sabah ilk defa kahverengi akıntı oldu ne olur ne olmaz diye acilen gidip iğne yi yaptırdım cuma günü randevu var inş sağlıklıDr ve kalp atışını duyar inş bu sefer geçen hafta 6+3 du yolk saçı görmüştü başka doktor ve boş gebelikten şüphe lenmisti o yüzden çok korkuyorum
Zaten hic endiseler bitmiyor tup yada asilama yada dogal yollla bebek yolculuguna basliyorsun tuttumu derdi tutuyor tutundumu derdi tutndu kimyasalmi yoksa dis gebelikmi he bunlari atlattik mol gebelikmi bos gebelikmi kesesi kalbi yolk saci amannnnnnn amannnnn surekli bi panik halinde dolasiyoruz bol bol dua et olurmu duyarsiniz bebisinin kalbini sadece rabbime sıgın dua et bolca

Kızlar doktordan geliyorum kalp atışını duyduk çok şükür öyle hızlı atıyor ki çok farklı çok güzel bir duygu dilerim Allah tan bundan sonra kimseden kötü haber gelmez ve herkes böyle güzel duyguları tadar :-):-):-):-)
canım hayırlı olsun cok sevındım yaa:):) güzel haberlere ihtiyacımız var:) senın sat a göre kac haftalık şimdi?

Kızlar doktordan geliyorum kalp atışını duyduk çok şükür öyle hızlı atıyor ki çok farklı çok güzel bir duygu dilerim Allah tan bundan sonra kimseden kötü haber gelmez ve herkes böyle güzel duyguları tadar :-):-):-):-)
çok sevindim ..........Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah....darısı bizim başımıza meleğimle..

Gerçekten sıcaklar çok etkiliyor. Ben de hiç mide bulantım yok diyordum ama sanki hafif hafif başlıyor gibi. Yemek kokularına karşı bir tiksinti başladı. Canım hiç yemek yemek istemiyor.

Hayırlı uğurlu olsunnn :KK200: Allah tüm isteyenlerin bekleyenlerin kalbine göre versin inşaAllah :KK68:

Hamilelik insani paranoyak yapıyor.kurgular,kurgular ...ama iş kendimizde bitiyor .kendimizi telkin de edebiliriz ,paranoyak da olabiliriz.
Canı Allah (cc) verdiğine göre sıkıntılarımızda yine ALLAH a sığınmalıyız .
Dua ile bütün büyük sıkıntıları,vesveseleri atabiliriz.

Slm kızlar. Bende bugün doktora gittim.kalp atışı var dedi ama bana dinletmedi erken haftalarda doppler kullanmıyorum sakıncalı dedi.devlet hastanesiydi.ultrason kağıdını bile vermedi .memlekette ailemin yanında olduğum için kendi doktoruma da gidemiyorum.6+5 teyiz ama ultrsonda 6+2 göründü olabilir bu haftalarda bu fark herşey yolunda görülüyor dedi.buruk bi sevinçle ayrıldım hastaneden

X