2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle, Allah yaşatmasın o duyguları kimseye .. Ben burda yaşadıklarımı anlatıp kimsenin canını sıkmak istemiyorum, 2 kaybım var, biri trizomi 18 di 6.ayda kaybettim birde dış gebelik geçirdim .. 1 yıl içinde 3.hamileliğim, bu defa herşey güzel olucak inşallah inanıyorum ..
iyi düşün iyi olsun canım üzüldüm önceki kayıpların için ama hayırlısı bu seferdir belki moral de çok önemli biliyorsun sakın üzme kendini yüreğini ferah tut Allah korur miniklerimizi

Veeee günaydın herkese inş güzel haberler alın inş....biz hala gidemedik dr....offfff ev bulamadık taşınamadık çok daraldık bunaldık
Allah yardımcın olsun senın durumdada zor olur o işler nerden bakıyosun yazda formda o civardan biri olursa yardımcı olsn

Şişkinlik var canım sadece karnım vardı benim zaten, dar pant falan giyemiyorum acıyo karnım bide içime çekemiyorum karnımı artık (reflex olarak bazen çekmeye çalıştımda :) ) birazcık rahat bişeyler giymeye çalış canım karnın rahat olsun kasıkların yani ..
Ben zayif oldugum icin hep ince dar seyler giymeye aliskinim. Simdi dar giyip şiş karinli olmak istemiyorum. Gerci bu tempoda yemeye devam edersem yuvarnanarak bile gidebilirim. :kk77:Cok yiyorum ben. O yuzden iyice düğüne yakin almak en iyisi

84 kiloyum ben ya polikistik overim vardı doğum kontrol hapı kullandım geçen yıl o ara çok kilo aldım bi yıldan fazla oldu veremedim korkum görüntü falan da değil şeker falan çıkarsa diye korkuyorum en iyi ihtimalle 12 13 kilo bile alsam üç hanelere yaklaşırım:110:
merhaba hayırlı olsunnnn
pko sizde de varmış dr şeker ilacı verdi mi size 170 boya 86 kg da benimo_O
bana yumoş takibi sırasında başladık hala devam 6. haftamız
:eek:almayız inşallah çok kg

iyi düşün iyi olsun canım üzüldüm önceki kayıpların için ama hayırlısı bu seferdir belki moral de çok önemli biliyorsun sakın üzme kendini yüreğini ferah tut Allah korur miniklerimizi

Sağol canım, burukluk var içimde tabi ama artık Allah a emanet ettim bebeğimi bu defa, içimi ferah tutmaya çalışıyorum korkum yok artık olgunlaştım, rahat olmaya çalışıyorum, sağlıkla gelsin herkesin bebeği inşallahh..

Ben zayif oldugum icin hep ince dar seyler giymeye aliskinim. Simdi dar giyip şiş karinli olmak istemiyorum. Gerci bu tempoda yemeye devam edersem yuvarnanarak bile gidebilirim. :kk77:Cok yiyorum ben. O yuzden iyice düğüne yakin almak en iyisi

Kaç kilosun canım maşallah yiyebiliyorsan ye boşver :) benimde bir kaç tane düğün var yakınların, daha hiç bakmadım birşey tarihler yaklaşınca bakıcam ama bol bakıcam mecbur :)

merhaba hayırlı olsunnnn
pko sizde de varmış dr şeker ilacı verdi mi size 170 boya 86 kg da benimo_O
bana yumoş takibi sırasında başladık hala devam 6. haftamız
:eek:almayız inşallah çok kg
şimdilik ilaç vermedi bi tek folik asit kullanıyorum son aylarda geriledi benim pko bi de soğan kürü yaptım çok şükür yumurta takibine falan gerek kalmadı bu ay da olmasaydı önümüzdeki ay başlayacaktık zaten

Allah korusun bebeklerimizi, dün akşam hastanede benden önce bi bayan vardı içerde sesleri duyuluyordu, kontrole gelmişler kalp atışını duymadı doktor uzun süre muayene etti çıktılar dışarı kadın çok ağladı :KK61: duyduğum kadarıyla belirtileri kaybolmuş birden ağrıları bulantı vs ..
Allah korusun yavrularimizi Allahm bize bagislasin

Ben bugun 7+0 gündeyim pantolonlarımın düğmeleri açık üzerine uzun şeyler giyerek idare ediyorum:KK70: parmaklarım şişmeye başladı yüzüklerimi takamıyorum :p 61 kiloydum 63 oldum :KK48: Ama hiç şikayetçi değilim.
yaa bende ellerimin ve ayaklarımın şiş olduğunu hissediyorum ama normal galiba benim hiç iştahım yok yaa kendimi zorluyorum resmen zaten 44 kilo hamile kaldım dün tartıldım 44.600 :)

yaa bende ellerimin ve ayaklarımın şiş olduğunu hissediyorum ama normal galiba benim hiç iştahım yok yaa kendimi zorluyorum resmen zaten 44 kilo hamile kaldım dün tartıldım 44.600 :)
bende hamile kaldığımda 49 kiloydum sabah tartıldım 50.500 çıktım yuh dedım bu hızla alırsam sonumu düşünemiyorum:):)

bende hamile kaldığımda 49 kiloydum sabah tartıldım 50.500 çıktım yuh dedım bu hızla alırsam sonumu düşünemiyorum:):)
canım sıkma canını ilk zamanlar öyle oluyormuş ödemden dolayı 3 aydan sonra normale döncekmişiz bakalım :KK70:

kızlar bir şey soracam adet harici aşırı bir belirtim yok zaten psikopata bağladım belirtim yok die bide üstüne aklıma şey geldi akıntınız var mı benim oda çok değil hatta çok çok az yani kendimden nie hep şüphe duyuyuyorum

Arkadaslar eger hamile isem nisan annesi olacagim insallah. fakat simdi dayanamadim ve erken gebelik testi yaptim. Cok silik cikti gibi geliyor. Bat 3 agustos. Siz de bakin istedim. Tereddut ettigim su.erken test olmasina ragmen bu kadar silik cikabiir mi.daha koyu olmasi gerekmez mi.

Eklentiler

• 20150729_121051.jpg
    20150729_121051.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 81
  • 20150729_121043.jpg
    20150729_121043.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 20150729_121040.jpg
    20150729_121040.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 49
kızlar merhaba bugun bende bıraz panık oldum bulantılarım bıraz azaldı dıye sut ıcerken ama acayıp ıcım bulandı bılemıyorum normalmı cumartesıyı ıple cekıyorum doktoruma sorucagım bır suru sey var

kızlar bir şey soracam adet harici aşırı bir belirtim yok zaten psikopata bağladım belirtim yok die bide üstüne aklıma şey geldi akıntınız var mı benim oda çok değil hatta çok çok az yani kendimden nie hep şüphe duyuyuyorum
canım gayet normalmış bende doğurmuş herkese soruyorum aynı durumdayım seninle çünkü bünye meselesiymiş hatta bir annenin gebelikleri bile farklılık gösterebiliyormus.

Kızlar 8. haftaya kadar herşeyim okadar normaldi ki ama şimdi berbat bir haldeyim inanın su bile içsem çıkarıyorum 2,5 kg yakın kilo vermişim yarın doktora gideceğim bunun bi çözümü olmalı yaa:KK43: Benim gibi olan var mı yani bu dönemi nasıl atlatacağız Allah yardımcımız olsun

ben de bulantı falan hiç bişey yok herkeste belirtiler aynı olacak diye bişey yok strese sokma kendini moral de çok önemli

X