2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim 5+4 ten beri aşırı bulantım var kusmada çoktu dayanamıyordum artık ilaç verdi doktorum günde 1 tane alıyorum kusma yok artık şükür, aşerme de tatlı sevmem yemem normalde canım hep tatlı meyve, pasta kek falan isiyor :)
benim henüz 6.hafta ama yok bulantım bi tek geçen hafta bulandı midem eşim seviniyor resmen iyi işte olacak bunlar dayan hayatım falan şirinlik yapıyor :KK70: bi daha da olmadı tatlıyı normalde de çok severim de korkuyorum ben çok kilo alırım diye zaten fazla kilom yüz kilo falan olurum artık diye ödüm kopuyor :KK70:

benim henüz 6.hafta ama yok bulantım bi tek geçen hafta bulandı midem eşim seviniyor resmen iyi işte olacak bunlar dayan hayatım falan şirinlik yapıyor :KK70: bi daha da olmadı tatlıyı normalde de çok severim de korkuyorum ben çok kilo alırım diye zaten fazla kilom yüz kilo falan olurum artık diye ödüm kopuyor :KK70:

Kaç kilosun :) benimde kilo sorunum var 170 boy 70 kilo maalesef, 3 aydan sonra doktorumdan destekalmayı düşünüyorum :)

Kaç kilosun :) benimde kilo sorunum var 170 boy 70 kilo maalesef, 3 aydan sonra doktorumdan destekalmayı düşünüyorum :)
84 kiloyum ben ya polikistik overim vardı doğum kontrol hapı kullandım geçen yıl o ara çok kilo aldım bi yıldan fazla oldu veremedim korkum görüntü falan da değil şeker falan çıkarsa diye korkuyorum en iyi ihtimalle 12 13 kilo bile alsam üç hanelere yaklaşırım:110:

Ben tatile çıktım haftaya çarşamba gideceğim doktora inşallah o zamana kadar bir sorun çıkmaz. Yaşlı teyzeler gibi ilaç içmesem bir de vitamin Progestron ve coraspin sağlıkla büyüsün de artık ne diyorlarsa yapıcaz:emir_bebek:

84 kiloyum ben ya polikistik overim vardı doğum kontrol hapı kullandım geçen yıl o ara çok kilo aldım bi yıldan fazla oldu veremedim korkum görüntü falan da değil şeker falan çıkarsa diye korkuyorum en iyi ihtimalle 12 13 kilo bile alsam üç hanelere yaklaşırım:110:

Dikkat edicez yediklerimize içtiklerimize mecbur canım :) bişey olmaz doğumdan sonra gider hepsi inşallah

Ben 21 hazıranda adet oldum bu ay olmadım dun aksam yaptım tek çizgi cıktı.Bayramın 3 gunu az kırmızı akıntı geldı kesıldı sonrakı gun yıne kırmızı akıntı geldı cok az ama kesıldı bugunde normal akıntı var bıraz arttı hala adet olmadım yanı
tekrardan bidaha yap bakalım hayırlı sonuç alırsın inşallah bizede bildir:KK49:

Sagol canim Allahm isteyen herkese yasatsin bu duyguyu cok guzel cok özel bi sey bebeginin kalp atislarini duymak herhangi bi sıkıntım da yok.Allaha cok sükür meraktan sormak istedim sadece
:nazar::nazar::nazar: sizee Allah tamamına erdirsinnn
inşallah 10 gün sonra ve doğuma kadar ben de duyarımmda sağlıcakla hepimiz kucaklayalım yavrularımızııı:KK36:

Günaydın herkese :) dün akşam bebişi görmeye gittik maşallah hızla büyüyo :) 8+4 idim dün 2.4 cm olmuş bebiş 9+1 olarak gözüküyo, :nazar::nazar:inşallah hep böyle sağlıkla büyür .. Hepimizin bebekleri sağlıkla büyüsün kucağımıza alalım hemen ..
Masallah size. Ben bir seyi merak ediyorum canim.9 haftada karin belli oluyor mu? Kardesimin düğünü varda 9 haftalik olucam o zaman. Kiyafet secemedim henuz. Belli olmaya başlıyor mu göbüş?

Guzel anneler merhaba yeni gelen annelerimiz varmis ne guzel hepiniz hosgeldiniz bugun pek takip edemedim gun icinde surekli uyumaktan kafam resmen yastiktan kalkmiyo neyse hepinizden iyi haberleri bekliyorm diger sayfalari okudum herkesin nerdeyse bi sıkıntısı var Ama ben inaniyorum hepimiz saglikla alalim bebislerimizi kucagimiza sonra bu topikte bebisleri konusalim insallahh benim de merak ettigim bisey var kizlar ben gecen hafta bebegimi de gordum kalp atisini da duydum doktor bana 1 bucuk ay sonra gel dedi peki Allah korusun bende burda ogrendim bebegin kalbi dursa yada gelisimi dursa bunu biz doktora gitmeden anliyabilir miyiz yani boyle bi durum oldugunda dusuk gibi kanama mi olur yoksa biz hic bisey anlamaz miyiz

Allah korusun bebeklerimizi, dün akşam hastanede benden önce bi bayan vardı içerde sesleri duyuluyordu, kontrole gelmişler kalp atışını duymadı doktor uzun süre muayene etti çıktılar dışarı kadın çok ağladı :KK61: duyduğum kadarıyla belirtileri kaybolmuş birden ağrıları bulantı vs ..

Ben aslında ıkı hamılelık gecırdım fakat ıkısıde farklıydı bundada gerı cekılme ıle korunuyordum 4 ay once sezeryan oldum bıraz tedırgınım yanı hayırlısı olsun cevaplarınız ıcın tesekkur ederım
ben anlıyamadım 4 ay önce sezeryan oldum derken doğum mu yaptın

Masallah size. Ben bir seyi merak ediyorum canim.9 haftada karin belli oluyor mu? Kardesimin düğünü varda 9 haftalik olucam o zaman. Kiyafet secemedim henuz. Belli olmaya başlıyor mu göbüş?

Şişkinlik var canım sadece karnım vardı benim zaten, dar pant falan giyemiyorum acıyo karnım bide içime çekemiyorum karnımı artık (reflex olarak bazen çekmeye çalıştımda :) ) birazcık rahat bişeyler giymeye çalış canım karnın rahat olsun kasıkların yani ..

senin durumun iyi gene bana bakınca :KK70: inş gider sağ salim kucağımıza alalım da bebikleri :KK70:
Benim ömrümdeki en en fazla kilom :) depresyona giricek gibi oluyorum bazen alacağım kiloları düşünüp, kışın sorunlar yaşadım bende kaldı kiloların hepsi

Allah korusun bebeklerimizi, dün akşam hastanede benden önce bi bayan vardı içerde sesleri duyuluyordu, kontrole gelmişler kalp atışını duymadı doktor uzun süre muayene etti çıktılar dışarı kadın çok ağladı :KK61: duyduğum kadarıyla belirtileri kaybolmuş birden ağrıları bulantı vs ..
çok kötü bişey o ya bi kaç ay önce görümcemin de başına gelmişti mecburen alıyorlar sonra gelişimi durduğu için

Benim ömrümdeki en en fazla kilom :) depresyona giricek gibi oluyorum bazen alacağım kiloları düşünüp, kışın sorunlar yaşadım bende kaldı kiloların hepsi
ben kıyafetlerim olmadıkça çok bozuluyorum :) ama içimizi rahat tutalım bebişler doğunca peşinden koşarken eriiiir gider inş hepsi küçük çocuğu olan bi çok arkadaşım hamile kalmadan öncekinden daha zayıf olduğunu söylüyor :KK70: belki bizim de öyle olur

çok kötü bişey o ya bi kaç ay önce görümcemin de başına gelmişti mecburen alıyorlar sonra gelişimi durduğu için

Kesinlikle, Allah yaşatmasın o duyguları kimseye .. Ben burda yaşadıklarımı anlatıp kimsenin canını sıkmak istemiyorum, 2 kaybım var, biri trizomi 18 di 6.ayda kaybettim birde dış gebelik geçirdim .. 1 yıl içinde 3.hamileliğim, bu defa herşey güzel olucak inşallah inanıyorum ..

X