2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canim bende senle aynıyım galiba kalp atıslarını duymadın galiba.. hala bende persembe gidecem insallah hayırlısı olsun

Evet canım duymadım daha persembe aksamı gidicem esimde duymak istedi dr un nöbetci oldugu saate aldık randevuyu :) ayy hadi hayırlısı burada bir arkadas daha var persembe 11 de gidicek kalp atısı icin insallaaah güzel haberlerle geliriz hepimiz

Kızlaarr doktordan geliyorum.. Benim sıpa bildiğiniz yaramaz çıktı, şimdiden içimde taklalar atıyor :) :) maşallah yavruma.. 7+1 deymişim.. Doktor kalp atışını dinlemek için aleti tutuyo benimki hop takla atıyo bi durmadı yerinde :) o kadar güzel bir duygu ki. Hepimiz sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım yavrularımızı inşallah.. Kese boyum 9 cm portakal büyüklüğünde dedi.. Bebişim ise 1.1 cm henüz :) sürekli kalp atışlarını dinlemek istiyorum diye eşim bebişimin sesini kaydetti :) maşallah nazar değmesin hepimize nasip olsun. allah isteyen herkese versin bu güzel duyguyu inşallah .....

gozun aydın canım allah tamamına erdirsin darısı bizler insallah ...

amin insallah ..
kan ters falan yaptınız mı ya. sonuc kactı.. ben biraz korkuyorumm.. pazartsi gittim doktorum keseyi gordum dedi ben gormedim.. bide iki sefer biri erken dogum biri dusuk yaptım rahatsızım cok tedirgin oluyorum bu normal oldu oncekiiler tup bebek denemesiydi ..

Ahh masallaaaah allah nazarlardan saklasın kuzunu kuzularımızı.. Okurken gözlerim dolu dolu oldu hatta hala öyleyim masallllaaaah masallah.. Persembe günü bende gidiyorum Allah hepimize nasip etsin. Masallaaah canım ikinizede.

Ben kan testini 4+0 da yaptırdım canım beta 801.4 cıktı. Sonra 4+5 keseyi gördük testler istedi yine dr muz persembe günüde kalp atısına cagırdı Allah izin verirse duyarız insallah.
Ultrason kagıdını vermedi mi canım sana de gördüm dediyse sıkıntı yapma insallah sorunsuz olur bu sefer.
Benim yengemde 3 defa tüp bebek yaptı ilki 5 aylıkken ikizler karnında öldüler, ikincisi ve ücüncüsü düstü sonra Rabbim normal nasip etti simdi 8 yasında üstüne birde kardesi oldu normal yolla o da 1 yasında. Korkma insallah nasipse olur.

off yaa kalp atışı hayal desene benim için :) amann olsun sağlıklı olsunda haftaya da olur sonraki haftaya da hiç önemli değil
bu cuma ilk defa gidecem inşallah yakınız senle sat lar duyarsam söylerim

Benimde eşim jandarma memnun oldum iş başa düştümü mecbur çıkıyoruz kızım yaz okuluna gidiyor hafta içi Hergün götürüyorum getiriyorum zaten şüpheli birini görsem hiç affetmem ezer geçerim

evt hayırlisi olsun diyorum ben son adet tarihimi hatirlamıyorum iş bıraz karısıkta..ben tahmin yurutuyorum ... gecen hafta pazartesi idrar testi yaptım pozitif ve kan verdim 429. cıktı bakalım ya herseyin hayırlısı .. belirtilerimde var yani gittide cogalıyoda.. hayırlısı ilaclar igneler doktor ne derse onu yapacaz allah neyi nasip ettiyse onu yasayacagız...

gozun naydin bizde bugun7+2 deyiz insallah yarin kalb atislarini göruuruz

benimde cuma günü 1 de randevu heyecanlıyım biraz bide sen tecrübelisin canım benim ilk gebeliğim biraz da paniğim :)

şimdi öğlen yemeğinden döndüm mecbur olmayan hiç kimse dışarı çıkmasın valla bayılcam nerdeyse bu ne sıcak yaa. bizi daha çok mu etkiliyor acaba anlamıyorum ki nefes alamadım resmen

Dr un ne diyor canım normal mi lekelenmelerin acaba dikkat et kendine @sazi
Ayy hadi insallah minnosun kesesini görüpte gel :) insallah hersey yolundadır bende persembe günü gidicem kalp atısına @_Marla_Singer_
Canim bende gittim bugün dr a 6+3 çıktı ama sat a göre 6+6 kalp atımini görmedik yolk kesesini gördük sizce normal mi

şimdi öğlen yemeğinden döndüm mecbur olmayan hiç kimse dışarı çıkmasın valla bayılcam nerdeyse bu ne sıcak yaa. bizi daha çok mu etkiliyor acaba anlamıyorum ki nefes alamadım resmen
çok sıcak çookk,,,ben evde oturduğum yerde su gibiyim resmenn :S

aynen valla bayılacam şimdi bende yemeğe gittim oda şirketin içinde yani yemek kokusuna zor dayandım allah yardımcımız olsun şükredelim ki son zamanlarımız sonbahar kışa geliyor merdiven inip çıksam yoruluyorum

Maşallah canım kuzucuğuna. Sağ salim kucağımıza da alırız inş. bende bugün 8+3 gündeyiz. teyzeleri benim kuzum bu topiğin en büyüğü galiba :) gün olarak... bu c.tesi tekrar kontrole gidicez. bakalım napıyor kuzucuğumuz :)

canım böyle şeyler düşünme, eşin de yanında korkma, yatarken 7 kere Ayetel Kürsi oku etrafına üfle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…