2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım geçmiş olsun bende de düşük riski var Dr öyle söyledi Beta hcg 1984 en son sonra birden 746 düştü aşırı karın ağrım oldu birkaç damlada kanama iğne serum derken dün geceyi hastanede geçirdim sonuç illa düşük mü olur hcg Değeri yeniden artarmı fikriniz nedir ben çok üzgünüm çok istiyordum!!!
canim kimyasal gebelik olabilir testim pozitif cikti
bir hafta sonra kanama basladi ve dra gittim kimyasal gebelik demisti bir önceki yil gönul isterki öle sey yasama inipte artan hic duymadim ben

kızlar ya bende yavaş yavaş gerginlik başlıyor ya da ben değil de eşim hamile. bir kapris bir naz anlatamam devamlı ben onu alttan alıyorum

kızlar ya bende yavaş yavaş gerginlik başlıyor ya da ben değil de eşim hamile. bir kapris bir naz anlatamam devamlı ben onu alttan alıyorum
Al benden de o kadar lohusa sendromu yaşıyor kendisi sanırsın.
onlar bizim tribimizi çekeceğine biz onlarınkini çekiyoruz. :-):-):-):-)

Arkadaslar güzel dilek ve temenileriniz için saolun
Ben de tek dr kalmadım doplerde cekindim malesef 3 haftadır 6 haftalık görünüyo bi gelişim
göstermediği için bu karar alındı .Rabbım tekrarını nasip etsin tüm isteyenlerede banada

canım çok geçmiş olsun. rabbim acil şifa versin. inşallah sağlıkla hemen tekrar hamile kalırsın..

Arkadaslar güzel dilek ve temenileriniz için saolun
Ben de tek dr kalmadım doplerde cekindim malesef 3 haftadır 6 haftalık görünüyo bi gelişim
göstermediği için bu karar alındı .Rabbım tekrarını nasip etsin tüm isteyenlerede banada

canım çok geçmiş olsun. rabbim acil şifa versin. inşallah sağlıkla hemen tekrar hamile kalırsın..

Ben de 6+5 teyim ama henüz hiç midem bulanmadı. Benim gibi olup midesi bulanmayan var mı?

Benim de çok aşırı mide bulantılarım olmadı ama arada bir yokluyor. Şimdiye kadar sadece bir kez istifra ettim oda tatlı yemem için çok ısrar ettikleri için oldu diye düşünüyorum. Bence bu konuda şanslısın:)

Bende sizdenim kizlar bazi sabahlar midem bulantim olur gibi oluyor ama hic istifra etmedim daha.bulanti bebegin iyi oldugunun belirtisidir diye duymustum bende endiseleniyorum o yuzden.

kızlar benim sat 15 haziran bugün 6 haftalık olduk. benim gibi olup da kalp atışı duyan var mı ben daha duyamadım

Benimde sat 14 haziran.doktor muayene etmedi beni daha cok kucuktur baksamda bisey goremem demisti ayin 20 sinde gittigimde.vajinal muayene istemedigimdem baska doktora gitmedim bende.biraz zaman gecsin istedim.persembe gunu ayin 30 oluyor sanirim.sizce keseyi ve bebegin kalp atislatini gorurmuyum.sizler kacinci haftanizda karindan ultrason ile keseyi ve kalp atislarini gordunuz ?

cevapladığın için sağol canım işte istekler ve gerçekler örtüşmüyor malesef:KK43:
Bende kızımdan önce kimyasal gebelik yaşadım üzülmeyin sağlıksız bir Döllenme olduğu için vücut atarmış aynı zamanda akabinde hemen hamile kalma olasılığınız yüksek dur okumuştum çünkü rahim kendini çok iyi yenilermiş

Si
Bende kızımdan önce kimyasal gebelik yaşadım üzülmeyin sağlıksız bir Döllenme olduğu için vücut atarmış aynı zamanda akabinde hemen hamile kalma olasılığınız yüksek dur okumuştum çünkü rahim kendini çok iyi yenilermiş
size instagramdan istek yolladım :KK66:

valla bizde de durum aynı anca anca empoze ediyorum.. bide sanki o hamile canı herşeyi çekiyor benden beter :)
can çekmesi evet yaa bide canının istediklerini bana yaptırıyor bende hiç bulantı falan yok o gece canım sandviç istedi diyor. hazırlıyorum bi güzel yiyor:):)

can çekmesi evet yaa bide canının istediklerini bana yaptırıyor bende hiç bulantı falan yok o gece canım sandviç istedi diyor. hazırlıyorum bi güzel yiyor:):)
Bizde aynıyız kızlar bn gebelik diyetindeyim bide eşim maşallah sen hamile kaldığından beri iştahım açıldı diyor hayretlerdeyim bnde:)

Ayni sıkıntı bizde de var canim maalesf herseye atarli babalik psikolojisi herald bu zamanda cok iyi dort dörtluk cocuga bakmakta cok zor ben simdiden internetrn yataklara bebek kiyafetlerine bakip gösteriyorm ama ne kadar belli etmese de ici sıkılıyo ee o kadar olcak baba olmasi oyle kolay degil dimi ama

Ayni sıkıntı bizde de var canim maalesf herseye atarli babalik psikolojisi herald bu zamanda cok iyi dort dörtluk cocuga bakmakta cok zor ben simdiden internetrn yataklara bebek kiyafetlerine bakip gösteriyorm ama ne kadar belli etmese de ici sıkılıyo ee o kadar olcak baba olmasi oyle kolay degil dimi ama
zor ama bizim durumumuz onlardan daha zor sanki sıcaklar, uykusuzluk, kasık ağrıları neyse ki şikayet ederken bile gülümsüyor insan bunları anlatırken :):)

yaa valla benimkide atarlıydı bir ara beni delirtti patladım yani en sonunda şimdi süt dökmüş kedi misali ama yemek konusunu hala aşamadık canı her gün yeni bir şey çekiyor sanki benim istediklerim önemli değilde onun istedikleri daha önemliymiş gibi :KK70:

evet.. hatırlıyorum seni.. 2009 da evlenenler gibi bir topik var dı.. sonrada ilk gebeliklerimizde özelden yazışmıştık.. 2. leri de beraber büyütürüz inşaalah:)
hehhh aynennnn:KK25:

hadi bakalım inşallah.. allah sağsalim kucağımıza almayı nasip etsin

X