2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar gözden kaçırdığım yeni arkadaşlar varsa hoşgelmişler sefa getirmişler:KK66: sağlık sorunu yaşayan arkadaslarıma Rabbimden binlerce kez şifa diliyorum...bende doktorumun verdiği bi ton testimi yaptırdım üstünede dahiliyecim ekledi 8tane toplam 37 test oldu özel bi hastanede yaptırdım indirimle 900tl yi gecti her yerde aynı öı bilemem dr bna ekg bile yazmış kanımı alan hemşire bile size resmen check up yapmışlar dedi böyle istenince bnde çok korkmuştum riskli bşymi var diye gerci çoğu gebelik rutiniymiş...neyse ki şükür kansızlık ve d vitamini eksikliği dışında bi sorunum çıkmadı tiroit ve sekerden korkuydm çok şükür hepsi normal diyetisyenede basladım şekerli unlu gıdalar pirinç dışında hersey var listemde inşallah minimum kilo artışıyla doğuma girerim Rabbim o günleri göstersinde carsamba pıt pıt ımızı duymaya gidicez inşallah
Bende ozele gidiyorum 30kusur test yapilmistir sadece 61.5 muayane ucreti verdik

bende katıldım aranıza :) Bir mart annesi adayıda benim :)) hepimiz bebeğimizi sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah.

Hosgeldin cnm.hayirlisiyla aliriz ins bebekleri kucagimiza :KK66:

bende persembe kalp atisi duymaya gidicekinsallah[/QUOTE]

Bende öyle cok endiseliyim. Duyamamaktan korkuyorum. Ters birşeylerin olmasından korkuyorum persembe gunu hem hemen gelsin hemde gelmesn istiyorum. İnsallaah sorunsuz atlatırız. Benim esimde duymak istedigi icin doktorumuzun nöbetci oldugu gün gidiyoruz yani aksam gec saatte gitmis olacagız insallah senden gelecek güzel haber moral ole.

Bi an once persembe gelsin de hersey yolunda gitsin istiyorum :KK66: saat 11 de randevum var umarim guzel haberler paylasirim burda :KK66:

Bulantı bebeğin iyi olduğunun göstergesi bence. Ilk dönemler bebek hissedilmediği için bulantı onun iyi olduğunu düşündürüyor ya da şöyle söyliyim varlığının bir kanıtı oluyor. Fazla bulantı hayatı felç edecek kadar kötü oluyor ama

Yaa o zaman cekmeye razıyım ben yeterki iyi olsun bebegim :)

vallahi herseyi denedim cubuk kraker bile yiyemiyorum ben agzima bise yaklasinca ogurme geliyo suyu bile zor iciyorum bide bugun bobreklerimin kisminda bi agri var iki buklum geziyorum resmen

Suyu ihmal etme canım su cok önemli. Bende ekmek yiyebiliyorum birde meyve

Teşekkür ederim. Benim bebişim biraz nazlı olcak galiba:). snowball0680 temizlik falan yapmış dün nasıl ya dedim. Maşallah.. inş. bende o günderi görürüm:)

Cok sükür bende temizlik vs yapabiliyorum henüz o kadar etkilemiyor ama yemek aslaaaaa kokudan cok tiksiniyorum midem bulanıyor

kızlarrr
hangi ilaçları kullanıyosunuzz
ben progestan imom folbiol kullanıyorum
günlük kan sıvılaştırıcı iğne ve haftalık proluton depot iğne yaptırıyorumm

Canım ben sadece folidoce kullanıyorum

Arkadaslar güzel dilek ve temenileriniz için saolun
Ben de tek dr kalmadım doplerde cekindim malesef 3 haftadır 6 haftalık görünüyo bi gelişim
göstermediği için bu karar alındı .Rabbım tekrarını nasip etsin tüm isteyenlerede banada
HAkinda hayırlısı olsun o süreçten ben de geçtim allah hayırlı zamanını bilir de verir ins

kızlar ya bende yavaş yavaş gerginlik başlıyor ya da ben değil de eşim hamile. bir kapris bir naz anlatamam devamlı ben onu alttan alıyorum
Hayırdır ne yapıyor benimki de normalde oyleydi simdilik çok iyi çekiyor nazımı senin ki se düzelir ins

Kızlar 5+5 deyim demiştim geldim simdi doktordan bebeği görürsem sürpriz olacak dedim gittim ancak göremeyince yine panik yaptım 18mm kese var içindeki çok minik henüz göremedim ben dedi doktor detaylı ultrasona gönderdi o.da yarına randevu verdi bende öyle panik halde idimki.dönüşte özel hastaneye uğradım o da dedi embriyo var nokta seklınde haftaya kalp atışına gelin dedi haftaya da ben kayinvalidemlerde olacağım inş orda yasarım saadetimi yine yarim olamaz önceki gibi

Hosgeldin cnm.hayirlisiyla aliriz ins bebekleri kucagimiza :KK66:

bende persembe kalp atisi duymaya gidicekinsallah
[/QUOTE]
hoşbuldum :) bende peşembe günü kalp atışını duymak için gidicem
bu arada buradaki herkesin ilk bebeğimi yoksa benim gibi 2. kez yaşayanlar var mı ?

Kızlar dün gece sabaha kadar resmen adet sancısı çektim.hem de çok şiddetliydi yatakta kıvranıp durdum.en sonunda dedim ki kesin düşük yapıyorum evdekilere haber vereyim.ama lavaboya gittim ki ne lekelenme ne kanama var.şimdi de ufak ufak sancılar giriyor.hiç bu kadar şiddetli ve uzun süreli olmamıştı.normalde benim rahmim ters olduğu için adetlerim aşırı sancılı olurdu.nette biraz araştırdım rahmi ters olanların hamilelikte düzeliyormuş rahmi. acaba onun sancısı mı dedim.aranızda benzer durumları yaşayan var mı

Kızlar dün gece sabaha kadar resmen adet sancısı çektim.hem de çok şiddetliydi yatakta kıvranıp durdum.en sonunda dedim ki kesin düşük yapıyorum evdekilere haber vereyim.ama lavaboya gittim ki ne lekelenme ne kanama var.şimdi de ufak ufak sancılar giriyor.hiç bu kadar şiddetli ve uzun süreli olmamıştı.normalde benim rahmim ters olduğu için adetlerim aşırı sancılı olurdu.nette biraz araştırdım rahmi ters olanların hamilelikte düzeliyormuş rahmi. acaba onun sancısı mı dedim.aranızda benzer durumları yaşayan var mı
Ben hic duymadim canım herşey yolunda allah in izni ile

Kızlar 5+5 deyim demiştim geldim simdi doktordan bebeği görürsem sürpriz olacak dedim gittim ancak göremeyince yine panik yaptım 18mm kese var içindeki çok minik henüz göremedim ben dedi doktor detaylı ultrasona gönderdi o.da yarına randevu verdi bende öyle panik halde idimki.dönüşte özel hastaneye uğradım o da dedi embriyo var nokta seklınde haftaya kalp atışına gelin dedi haftaya da ben kayinvalidemlerde olacağım inş orda yasarım saadetimi yine yarim olamaz önceki gibi
Canım panik yapma bnada ilk gittiğimde öyle dedi kese vardı embriyo yoktu ama yolk sacı vardı yolk varsa yolundadır dmşti dr um ve hiç sorun yapmadı haftaya kalp atışını duyarsın inşallah

bu arada buradaki herkesin ilk bebeğimi yoksa benim gibi 2. kez yaşayanlar var mı ?[/QUOTE]

hoşgeldin aramıza inş duyarsınız kalp atışlarını benim ilk bebeğim olacak Allah nasip ederse
ben çok halsiz kalıyorum ve sıcakta daha çok midem bulanıyor sanki dışarı çıkmaya korkar oldum resmen
aç kalınca da midem çok bulanıyor 59 kilo ile hamile kaldım 61 gösteriyor tartı gazda var ödem filanmı acaba çok mu kilo aldım birden endişe ettim:110:

bu arada buradaki herkesin ilk bebeğimi yoksa benim gibi 2. kez yaşayanlar var mı ?[/QUOTE]
benim ki ilki kimyasal yani ilk sayilir saat kacta gidiceksin kalp atisini duymaya ben 11 de gitcem insallah bi sikinti cikmaz sagliklidor bebislerimiz

bugün doktora gittim beta hcg değerine baktırmak için. geçen hafta 378di bugün 450 olmuş. sat tarihime göre çok geride ve çok az yükseliyor. ultrasonda bakalım dedi . geçen hafta 0.4 mm idi bugün 0.6 çıktı. beklediğimizden yavaş büyüyor. dış gebelik ve yalancı kese olabilir moralini bozma yine de tekrar hamile kalabilirsin. cuma tekrar gel bir daha bakalım gelişimine dedi. kürtajı o zaman konuşuruz dedi. benim gibi hcgsi geç yükselip sonradan hamileliği düzgün giden var mı? şu an ne düşüneceğimi bile bilmiyorum

ben 42 kiloyla hamile kaldim 40 a dustum bakalim doktor ne diycek asiri zayifim zaten :/

X