2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

2 gün sonra tekrarlamdınmı testı cnm inşallah allah gonlune gore verır..benım 936 cıktı en son değerim benımde ıkız olabılır
Yok cnm tekrarlamadim ztn şu an yazlikta annemlerde kalıyorum dinleniyorum.bidahaki pazartesi belli olur dedi doktorum çoğul gebelik olup olmadığını sabredip gorucez senin adete kaç gün kala yaptığında 936 iydi cnm inş ikiz hamileyizdir

cnm tüp bebek benımkısı trnsferın 12. gunu 936 cıktı ıkı embrıo koyulmustu..oh bol bol dinlen yzlkta cnm

Teşekkürler arkadaşlar bn 26 mayis son adet tarihim.. İkiz olup olmadığını Basil anlıyorsunuz. Birde bn nere baktım Jan değerine göre 5 6 haftalik

Oo süper ya o zaman kesin ikizdir maşallah canım rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin ins :)

ben senden ikiz bekliyorum sezencim :) bat a 5 kala bu değer maşalllaaahh maşallhhhh :) inşallah ikizdir rabbim gönlüne göre versin tatlım varmı ailede ikiz?

ben senden ikiz bekliyorum sezencim :) bat a 5 kala bu değer maşalllaaahh maşallhhhh :) inşallah ikizdir rabbim gönlüne göre versin tatlım varmı ailede ikiz?
Ailede ikizden bol bişey yok cnm dayımın çocukları ikiz.teyzemin torunları ikiz.babannemin kardeşleri ikiz yine babannemin yigenleri yani babamın kuzenleri ikiz.bakalım inşallah diyorum ama yinede nasip kısmet ya sağlıklı olsunda tek yada çift fark etmez

oooo baya ikiz varmış ozaman ay hadi inşallah diyorum... :))))

kese kısmetse 5.000 ve üstü olunca kan değerı doktorlar bakıyor daha erken gidipte kendimizi yıpratmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…