2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. bende tüp bebek tedavisi görmüştüm ve negatif olmuştu. önümüzzdeki eylül ayında tekrar tedaviye başlıcaktık ki Allahım 3 yılın sonunda yüzümüze güldü yavrumuzu bize verdi. inş. herşey yolunda gider de yavrulamızı sağsalim kucağımıza alırız.

canım başka bir doktora gitsen olmaz mı için rahatlar hem?

İyi pazarlar arkadaslar nasılsınız
Ben progestanı ıçtikten sonra cok fena oluyom ıkı uc saat sersem gibiyim
Zor çalışıyorum onun dısında sıkıntı yok
bende öyleyim canım içerken dua ede ede içiyorum iş yerinde gözümü zor açıyorum gece sıkıntı olmuyor evde ama sabah çok zor

A
bende öyleyim canım içerken dua ede ede içiyorum iş yerinde gözümü zor açıyorum gece sıkıntı olmuyor evde ama sabah çok zor
aynennn benimde 18.75 çıkmıştı hafif azlık var deyip verdi. Bugün arayacağım gözümü açamıyorum sabah öğle akşam bir de hayatımı idame ettiremiyorum

günaydın arkadaşlar bende de hafif ishal var çok zararlı diye duymustum ama sütü de devamlı içmek istiyorum bebiş için ne yapsam bilemedim. cuma günü ilk kez doktora gidicem ve çok heyecanlıyım. doktora çok erken gitmek istemedim ama her şey yolunda mı diye merak ediyorum.

günaydın arkadaşlar.. en uyuşuk anne benim heralde. hala doktora gitmedim... 2 gündür migrenim tuttu. ilaç ta içemiyorum.. sağa sola savrulup duruyorum..

Günaydın kızlar sabahları kabuslarla uyanıyorum hep sıkıntılı rüyalar görüyorum hayır olsun

günaydın arkadaşlar.. en uyuşuk anne benim heralde. hala doktora gitmedim... 2 gündür migrenim tuttu. ilaç ta içemiyorum.. sağa sola savrulup duruyorum..
migren çok kötü dün benimde tuttu parol içip yattım mecburen ama tabiki migren agrısını geçirmesi imkansız bugun işe geldim ama ruh gibiyim resmen. sen kaçıncı haftadasın ben 6. hafta içerisindeyim sata göre bende gitmedim daha doktora

canım hafta sonu bendede vardı çok kötüydüm hemen doktoru aradım sütü ve sütlü tatlıları kes yumurtada yeme bir süre sıcaklağa bağlı olarak zararlıymış muz ye patates ye geçmezse gel dedi

hemen muz alıp yiyiim o zaman zaten halsiz oluyoruz iyice güç bitti bende çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…