2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bendede sürekli bulantı hissi,midemde yanma hissi var,iştah filan gitti.Eczaneden hamileler için emedur diye Bi ilaç aldım faydası oluyoda,iştah eskisi kadar yok
Bende en sevdiğim şeyleri yapıyorum ama onları bile zor yiyorum yakında onlardan da tiksinicem diye korkuyorum Iştah yok zorluyurum kendimi bebek beslenemez diye. Emedur dediğin ilaç bulantı hissini mi geçiriyor canım şimdilik idare ediyorum daha da artarsa be de alıyım bari.

Canim ya niye öle anlatsana bi zahmet
canım ıkı haftadır 6 haftalık cıkıyo gecen pzt dr gittiğimde 6+1 günlükte embryo göründü kalp atısı yoktu Dr pek umutlu degilim ama genede 1 hafta daha bekliyelim gec döllenme olmuştur belki dedi Bide kese etrafında asırı kanlanma var o yuzden de ilacı kullanıyorum B akalım canım kısmet Rabbim nasip ederse o dünyaya gelir :) Rbabim tüm isteyen herkese evlat sevgisini yasatsın

Merhaba taze anne adayları sata göre 5+5 günlük anne adayıyım bu 2 hamileliğin 3.5 yaşında bir oğlum var...sanırım bir oğlan daha geliyor.....

34 yaşındayım ve bundan sonra Antalya'dayım...henuz taşınamazsak ta.....

evet canım faydası oluyo ve hiçbir zararı yokmuş,dayanamadım artık 2-3gundur yoğun bulantı var.Ne zamana kadar surerki:-(

Canim ya benim de satimla uyumlu degil ama iliski tarini bildigimden gec döllenme benimde gercekten sikici fakat sanir gerektirio 6+2 de embriyo gorundu kalb atisi yok bide kesenin icinde bi kese daha var sikintili dedi öyleyken kalbi atacak bekliycez dio birsey anlamadim 7+3 de kontrol var ikimîzde guzel haberle dönelim insAllah butun haber bekleyenler dahil

Amin canımm benim insallah
Ben yarın sabah gideceğim paylasırım siznle

Canim kacinci haftadasin keseni gördün iki hafta sonra kalb atisinami cagirdi ya Sabirr ben her hafta gidiyorum iki farkli dra ikiside izin de sindi 3. bi dra gidicem kalb atislari icin carsambaya
6. haftadayimmm son adet tarihim 19 haziran canimm hayirlisi..benim doktorsa izinde yurtdisindayimmm dillerinden anlamiyorum zaten

merhaba, Allah nasip ederse ben de 2016 mart annesi olacağım.. yazdıklarınızı okuduktan sonra hemen bir kaç bişey söylemek istedim çünkü benim de size benzer bir durumum vardı.
gebelik testi yapıp çift çizgiyi görür görmez evin yakınındaki özel hastaneye koştum. kanda beta hcg bakıldı 62477 çıktı. hemen ultrasona aldılar. keseyi gördüler ama içinde bebekk yoktu. bebek düşmüş kese boş dediler. kese de yamuk yumuk sağlıksız dediler.. tabi ki çok üzüldüm çünkü 3 yıldır bebek sahibi olmak istiyordum aşılama vs tutmuyordu.. boş gebelik dediklerinde resmen yıkıldım, bir de üstüne hemen kürtaja alalım dediler, kese sana zarar verir dediler.. ben beklemek istedim araya bayram tatili girdi. bayram sonrası başka bir doktora gittim cihazları daha iyi olan bir hastaneye gittim, ve bebeğim var mı yok mu daha bilemeden bir anda kalp atışlarını duydum.. bugün 8.haftama girdim çok şükür..

o yüzden mutlaka cihazları çok iyi olan bir hastaneye gidin, doktor o kadar önemli ki, az daha canlı kalbi atan bebeğime kürtaj yapacaklardı.. Allah bu doktorlara vicdan merhamet ve biraz da akıl versin inşallah...

hosgeldin aramizaaa
..cinsiyeti nasil anladin allah iyiligini versin

Son adet tarihimin ilk günü 17 hazirandı 17 temmuzda 453 21 temmuzda 1338 Di. Daha sonra hiç ölçtürmedim. Sizinki nasıldı.

Bir buçuk litre mi cok fazla değil mi. Ben bir bardak süt bir kase yoğurt yiyorum günlük.

Merhaba mart anneleri..Herkese sağlıklı hamilelikler diliyorum.Aranız da tsh yuksek olup ilaç kullanan var mi ki acep?

merhabalarr. ben de yıllardır tsh için ilaç kullanıyorum hamilelikte de devam tabiki.. tsh için levitron 125 mg kullanıyorum canım..

ayy aynen tavuk ve yumurtadan çok tiksindimm kokuları çok kötü geliyorr.. son 2 gündür sol kasığımda çok ağrı var ama burdaki yazıları okudum çoğu kişi ağrı yaşıyormuş, demekki normal diyerek biraz rahatladım :)

yerleşme kanaması bende de olmadı

hosgeldin aramizaaa
..cinsiyeti nasil anladin allah iyiligini versin
hoş buldum....oğlumun hamileliğinde aynıyıdım mide bulantısı ç kusma yoktu buda öyle betahcg de geç döllenme çıkmadı....
kız olmasını çok isterdim ama belirtiler erkek....

Ayni sekildeee yumurtadaa tereyagida off hatta kendi pisirdigim tum yemekler yeterki kokusu gelmesin iste o an yiyemiyorum.
Kasik agrisida normal herkeste oluyor rahim genisliyormus o yuzden agri yapiyormus dr da dedi zaten olur korkma diye

canım diğer gruptan sonra buldum ben de burayı. o grupta kimse kimseye cevap vermiyo. daha doğrusu tanıdıklarına cevap veriyolar sadece. umarım o popüler diye bu grubu kapatmazlar.

Hayiiirrr kapatmasinlar hem burasida gayet aktif bu grup kapatamazlar ki dedigin gibi canim kimse cevap vermiyo ancak tanidik olucak diger tarafta.. Yaziyosun bosa gidiyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…