2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

4-5 sani

Oturup kalkınca eğilip kalkınca falan ağrıyo biraz şiddeti yüksek. aslında max 4-5 saniye sürüyo ama korkutuyo beni.
korkma canım ben 5. haftamın sonuna kadar çok şiddetli ağrılar çektim demek ki kişiye göre değişiyor bu batmalar, ağrılar hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

senibulduğuma sevindim:KK9: senın değerlerın kaçtı kaçıncı haftada gördün keseleri benim 5+3 oldu son adet tarıhıme göre. ikiz olursa da sevinirim hakımızda hayırlısı olsun ama nasıl büyüturum bilmiyorum çok tecrübesizim ve de çalışıyorum senin de ılk gebeliğin galiba
Benim transferin 10. Günü 218 12.günü 554 17.günü 7040 çıktı. 5+1 karından keseleri gördük. 6+5 yine karından kalp atışlarını duyduk. Benim de ilk gebeliğim Allah nasip etti inşallah kucağımıza da alırız saģ salim. Bir şekilde büyüyecekler☺

ben kalp atışını duyabilecek mıyım endişesındeyım:KK17: hala doğuma cok var onu o zaman düşünürüz nasip olursa
Allahin izniyle duyarsin canim bende keseyi gordum doktor 10 gun sonra gel kalp atisini dinleyelim dedi ama o 10 gun varya gecmek bilmedi resmen ama sonunda cuma gunu duydum bende minigin kalp atislarini Allahm herkese yasatsin bu duyguyu

hayırlısı olsun canım ya. neden 1 sene erteliyorsun. bende şubat mart doğumlu olsun istiyordum.Ama düşük yaptım. Doğum izni için iyi oluyor öyle. Düşükten sonra plan yapmama kararı aldım ama kararımı pekte uygulayamıyorum.

En gec Mart nisan doğumlu olmasını ve 2. Dönemi kapatıp cocugumla daha çok zaman geçirmeyi istiyordum ama nasip olmadi
Seneye tayinciyiz. .
Taşınma arasında bebek olursa hepimiz rezil oluruz diye düşünüyorum

Günaydın arkadaşlar. Son adet tarihim 17 Haziran gecen haftaya kadar kesem gözükmemişti. En son 21 temmuzda gittim doktora. Bugün yeniden gideceğim inşallah. O kadar panik o kadar korkuluyum ki. Başka formları okumama kararı aldım. Okudukça kötü Düşünceler sarıyor beni resmen paranoyak oluyorum. Doktor bana sadece folic iod verdi. Onun dışında bişeye başlamadık. Başlayan var mı???
Süt olarak hangi sütleri tercih ediyorsunuz. Normal köy sütleri Zararlı mıdır.
Bi de ben kasık ağrısından ziyade adet Sancısı çekiyorum resmen. Karnına hafif hafif aprılar giriyor. Özellikle sol tarafıma.
Akıntım oluyır aşırı şekilde. Su gibi kıvamı. Ama hafif sarı renkte.
Gaz problemim de oldukça fazla. Karnım Şiş.
Bu şekilde Sıkıntılar normal mi acaba. Sizler de yaşadınız mı

Günaydın arkadaşlar. Son adet tarihim 17 Haziran gecen haftaya kadar kesem gözükmemişti. En son 21 temmuzda gittim doktora. Bugün yeniden gideceğim inşallah. O kadar panik o kadar korkuluyum ki. Başka formları okumama kararı aldım. Okudukça kötü Düşünceler sarıyor beni resmen paranoyak oluyorum. Doktor bana sadece folic iod verdi. Onun dışında bişeye başlamadık. Başlayan var mı???
Bi de ben kasık ağrısından ziyade adet Sancısı çekiyorum resmen. Karnına hafif hafif aprılar giriyor. Özellikle sol tarafıma.
Aynısını bende yaşıyorum ama sanırım normalmiş. Benimde en son adet tarihim 20 haziran ve bende 24ünde gittim doktora kese henüz görünmedi ama hamilelik dışında baska biseyden söz etmemiz mümkün degil dedi agrilarida rahim genisliyo normal dedi folik asit yaninda magnezyum almami önerdi. Ama dün coktu sanci agri gibi seyler ama bugun daha iyiyim. Akıntı bendede var cok degil ama var oda normalmis. Gaz sıkıntısı da aynen devam :KK48: süt olarakda az yagli bio sütlerden içiyorum. Bende durumlar böyle :KK51:

En gec Mart nisan doğumlu olmasını ve 2. Dönemi kapatıp cocugumla daha çok zaman geçirmeyi istiyordum ama nasip olmadi
Seneye tayinciyiz. .
Taşınma arasında bebek olursa hepimiz rezil oluruz diye düşünüyorum
aynen canım bende öğretmenim.ikinci donemle yaz tatilini birleştirmek istedim çok rahat oluyo dıye çevremden duydum,uyguladım.Hayırlısıyla.Hakkında hayırlısı olsun ;D

Aynısını bende yaşıyorum ama sanırım normalmiş. Benimde en son adet tarihim 20 haziran ve bende 24ünde gittim doktora kese henüz görünmedi ama hamilelik dışında baska biseyden söz etmemiz mümkün degil dedi agrilarida rahim genisliyo normal dedi folik asit yaninda magnezyum almami önerdi. Ama dün coktu sanci agri gibi seyler ama bugun daha iyiyim. Akıntı bendede var cok degil ama var oda normalmis. Gaz sıkıntısı da aynen devam :KK48: süt olarakda az yagli bio sütlerden içiyorum. Bende durumlar böyle :KK51:
karından mı bakıldı peki yoksa vajinal muayene ile mi? ben 5. haftamda vajinal ultrasyon ile görmüştüm kesemi ondan sordum

gunaydin kizlarrr...bendede gunler gecmek bilmiyot kalp atislarini daha duymadik..5 agustosu bekliyorum:mad:
Canim kacinci haftadasin keseni gördün iki hafta sonra kalb atisinami cagirdi ya Sabirr ben her hafta gidiyorum iki farkli dra ikiside izin de sindi 3. bi dra gidicem kalb atislari icin carsambaya

Ben sabah aç karnına keçiboynuzu pekmezinden 1 kaşık alıyorum yarım saat sonra kadar da kahvaltı ve folik asit başka pek birşeye dikkat etmiyorum sağlıklı yiyecekler tüketmeye çalışıyorum sadece. çünkü bebekler alıyor 15. Haftaya kadar yemesen bile. Süt içmiyorum şimdilik :KK52:

Ben sabah aç karnına keçiboynuzu pekmezinden 1 kaşık alıyorum yarım saat sonra kadar da kahvaltı ve folik asit başka pek birşeye dikkat etmiyorum sağlıklı yiyecekler tüketmeye çalışıyorum sadece. çünkü bebekler alıyor 15. Haftaya kadar yemesen bile. Süt içmiyorum şimdilik :KK52:
Valla evlendikten sonra beş kilo kadar aldım. Şimdi hamilelik süresince de tosun gibi olurum diye korkuyorum. Pekmez in faydası nedir peki. Ben de ceviz yiyorum sabah ilk iş olarak.

X