2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bu sağlık ocağı kaydı hakikaten bana da çok enteresan geldi ya. Neden böyle bi uygulama var ki

Süt parası dogum parası diye birseyler varya acaba onunla mı alakalı bilemedim..

Herkese cevap vermişssin üşenmeden çok hoş oldu bu canım teşekkürler. :)
Hahaha tesekkür ederim canım sanırım alıskanlık birazda 2011 den beri üyeyim buraya :) 3 yıl önce de sıkı bir zayıflama kampına girmistim buradaki arkadaslarla birlikte zayıfladık her gün tek tek gecmisi okuyup cevap veriyorduk aynı sekilde burada da kimsenin sorusu havada kalmasın gönlü kırılmasın istedim :)

mesajlar yoğun hepsini okumaya çalışıyoruz. ve ğğer bildiğimiz bir şey ise elimizden geldiğince cevaplıyoruz ben öyle birşey farketmedim

Diğer gruplarda çoğu kez rastlıyorum kimse kimseye cevap vermiyo herkes sadece soru soruyo ve şayet cevap veren varsa da tanıdıklarına cevap veriyolar. Ondan bu yaptığın çok hoşuma gitti :)

Aylardır tek çizgi görünce bu ay adetimi bekledim uslu uslu, şükür ki Allah'a bize en güzel hediyeyi verdi. Bizim tarihimiz 28 Mart civarı. Herkese hayırlı olsun bu arada.

Arkadaslar ilk hcg den sonra kac kez daha hcg yaptirmistiniz bizim bu 4 olucak degerimiz cok dengesiz bi dusup bi artiyorda
kimyasal gebelik diyor doktorumuz ama bu sekilde gebeligini tamamlayanlarda varmis bilgisi olan varmi aranizda

Gunaydin annisler. Benim gibi kabus goreniniz var mi? 2 gecedir ust uste uyaniyorum ki kan ter icinde ve kalbim küt küt. Hemen kocise sariliyorum. Tesadüf mü hamilelikten mi?

Bu hamilelik takvimi bence biraz hızlı ilerliyor,doktora gittinizde haftanızı daha az söylediğinde sakın telaş etmeyin derim...Ki muhtemelen öyle olacakDoktor randevum 30 temmuz ,en son 14 temmuz gitmiştim.Kesemiz yeni görünmüştü bakalım önümüzdeki hafta kalp atışlarını duyacakmışız.Heyecanla bekliyoruz

ınsallah duyarsınız canım, o zaman daha baska oluyor. Bana kalırsa bırkac gun onden gidiyor ama belli olmaz koca bir 30 kusur hafta var onumuzde. Hersey yolunda olsun da...

Arkadaslar ilk hcg den sonra kac kez daha hcg yaptirmistiniz bizim bu 4 olucak degerimiz cok dengesiz bi dusup bi artiyorda
kimyasal gebelik diyor doktorumuz ama bu sekilde gebeligini tamamlayanlarda varmis bilgisi olan varmi aranizda
İki defa daha baktırdım ama aslında farklı doktora gittiğim için bakıldı ilk bhgcden sonra ikinciyi yaptırmak yeterli değer güzelse. Kanaman yoksa yaptırma bir hafta yat dinlen stres olma

Diğer gruplarda çoğu kez rastlıyorum kimse kimseye cevap vermiyo herkes sadece soru soruyo ve şayet cevap veren varsa da tanıdıklarına cevap veriyolar. Ondan bu yaptığın çok hoşuma gitti :)

Evet haklisin ya tesekkur ederim canim diger mart anneleri grubunada o yuzden girmiyorum ben.

Aylardır tek çizgi görünce bu ay adetimi bekledim uslu uslu, şükür ki Allah'a bize en güzel hediyeyi verdi. Bizim tarihimiz 28 Mart civarı. Herkese hayırlı olsun bu arada.

Gozun aydiin.. Allah saglikla sihhatle dogum yapmayida nasip etsin.. Hosgeldin

merhaba kızlar, ben de mart annesi olucam Rabbim izin verirse...hepimize hayırlı olsun inşallah....

Merhabaa tatlim, hosgeldin sende Allah saglikla kucagima alacagimiz gunleride gostersin. Hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…