2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

VEEE BENDE MART ANNESİYİM İNŞALLAHBUGUN ÖĞRENDİM KESEYİ GÖRDÜM ALLAH KUCAGIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN
amin cümlemizin hayırlı olsun

Aynen bilgi sahibi değilsem yanıltmamak için yazmıyorum bende
Canım ben kendi adıma konuşayim bilgi sahibi olmadığım bir konuya cevap vermiyorum bence diğer kızlar da öyle ve yeni yeni tanışıyoruz zaman geçtikçe bir sorun kalacagini düşünmüyorum

Arkadaslar dikkat ettimde burada kimse kimseyi pek takmıyo.. Yeni gelen birine soru sorana hiç cvp yok. Belli kişiler belli kişilerle sohbet ediyor o kadar. 2012 mayıs annelerindeydim ben daha önce hiç böyle değildi .. Yanlışsam öZür dilerim
Haklisin bende yaziom bazen cevap yok bildigim sorulara cevap yaziyorum bilmediklerime cavap yazmiyorum

Selam kızlar ben bugün kontrole gittim ve pıtırcığımın kalp atışını duydum çok heyecanlııı :)))

Bende süt içemiyorum ya hamileliktrn önce pastörize içiyordum şimdi zararı olur diye onuda içmiyorum bu arada yollarda olduğum için yoğurdu filanda aksattım yoğurt ve peynir yiyorum sadece ya süt çok etkili olur mu?

Selam kızlar ben bugün kontrole gittim ve pıtırcığımın kalp atışını duydum çok heyecanlııı :)))

Bende süt içemiyorum ya hamileliktrn önce pastörize içiyordum şimdi zararı olur diye onuda içmiyorum bu arada yollarda olduğum için yoğurdu filanda aksattım yoğurt ve peynir yiyorum sadece ya süt çok etkili olur mu?
Ay çok güzel haber. Darısı başımıza inşallah :) yoğurt ve peynir de gayet kalsiyum deposu. Yetersiz mi diyolar?

Ben de İzmirdeyim :) 2 arkadaşım da Kahraman Kolday ile doğum yaptılar çok memnunlar. Benim de niyetim ona gitmekti ama ilk kontrole Namık Demire gittim ve düşük riski olabilir diyince onda kalmaya karar verdim. Çok yoğun olmasının dışında hiç bir kötü yanı yok çok tatlı bir doktor ve bana güven veriyor.

Bu hafta mide bulantılarım başladı. Çok fena :KK43: mide bulantısı için şunu ye bunu yeme gibi tecrübeleriniz var mı?

Bende de gaz olayı var. Midem davul gibi gergin. Haftaya doktora sorucam yapılacak bişi var mı die...

kızlaarr henüz 6+5teyim ama karnım sanki 4 aylık gebeymişim gibi şiş durumda.. sizde de var mı bu şişlik? afedersiniz gaz durumu da fena :S
bir de geceleri tuvalete gitmekten uyuyamıyorum, çok su içmiyorum ama paso çişim geliyor anlamadım ben bu işi :)
bugün gyno ferro sanol kullanmaya başladım içinde folik asit+B 12 vitamini + demir var..
sizler için hangi vitaminlere başladı doktorunuz?
28 temmuzda kontrolüm var ama zaman geçmek bilmiyor, gidip gidip kalp atışlarını dinlemek istiyorum :KK70:
şurda 4 gün sabredemedim kontrol seansları 1 ay olduğu zaman nasıl geçicek hiç bilmiyorum :KK70:

yaa sorma o şişlik beni sinir ediyor sözde kilo almadan 3 ayı tamamlicam diyip duruyorum simdiden tartı oynadı esim bu ne göbek diyo.. o geceleeeeeerr ah o geceler uyanmak kalkıp tuvalete gitmek bana iskeence resmen :) tutuyorum gece en sonunda dayanamıyorum cünkü uyuyamıyorum hooop tuvalete :)
ben folik asit+ b12 kullanıyorum folidoce

Ben folik asit kullaniyorum.progestan ve vagifem kullaniyorum ayrica

ben sadece folidoce kullanıyorum

benim 2010 lu bir kızım ve 2013 lü bir oğlum var ve eşim sıkı sıkı korunuyordu güya olursa sürpriz olacak :)))) şuan adetimin üstünden 35 gün geçti testte yaptım silik bir çizgi var bakalım yarın belli olacak aslında beklemediğim istemediğim bi gebelik durumu olacak ama rabbimden gelene boynumuz kıldan ince hepimiz için hakkımızda hayırlısı inşallah

hahaha ayneeeeeeeen biz amaaann dikkat aman daha zamanı var iş güç azıcık birikim yapalım benim yasım 30 a yaklassın derkeeeeen süpriiiiiiiiizzzzzzzzz yumurtadaaan bebek cıktı :) hemde sadece 1 defaylaa :) Allah isteyen herkese versin.. çok şükür biz şanslılardanız...

kızlarr dün beta hcg 975 çıktı
iki katı olmasa da biraz yükselme var
umudum devam ediyoooo
süper canım demistim Allah tan ümit kesilmez insaallah yola devaam edicez birlikte :)

Kizlarr ben de Son adet tarihime göre 25 martta falan dogurcam hayırlısıyla. . Ama değerlerimden yola çıkarak nisana da atabilir. Çok heycanliyim. Koç burcu olacak sanirsam:))) nasıl acaba koç çocukları.

Ben koç olsun istemiyorum :) balık olsun yavruşum babasının burcu..
benimki 18 mart görünüyor tahmini çanakkale zaferi :))

Bugün sol kasığıma ara ara ağrı saplanıyo. Yaşayan var mı böyle şeyler?

oluyor canım korkma

ayyy maşallah canım Allah bizede nasip etsin haftaya perşembe Allahın izniyle duyacagızz.. Bende süt içemiyordum ama pastorize içiyorum hic içmemektense.. peynirden acayip tiksindim cünkü ayran tüketebiliyorum ancak..

Ben de İzmirdeyim :) 2 arkadaşım da Kahraman Kolday ile doğum yaptılar çok memnunlar. Benim de niyetim ona gitmekti ama ilk kontrole Namık Demire gittim ve düşük riski olabilir diyince onda kalmaya karar verdim. Çok yoğun olmasının dışında hiç bir kötü yanı yok çok tatlı bir doktor ve bana güven veriyor.

Bu hafta mide bulantılarım başladı. Çok fena :KK43: mide bulantısı için şunu ye bunu yeme gibi tecrübeleriniz var mı?

Bende de gaz olayı var. Midem davul gibi gergin. Haftaya doktora sorucam yapılacak bişi var mı die...

ayyy bende 3. gün oldu bugün ve tüm gün cuubuk kraker dısında hiç ama hiç birşey yiyemedim.. ta ki aksam isten gelip kussanda yiceksin betin benzin atmıs deyince zorla 2 kasık yemek yedim.
gazda oluyor göbeğimde şiş tam kasıklarımın üstü

Bu çubuk krakerler olmasa ne yapacağız bilmiyorum :)

Sağlık ocağına bebişimin kaydını yaptırmaya gittiğimde hemşire "yatağının başucunda çubuk kraker olsun. Uyanır uyanmaz kalkmadan 2-3 tane ye ve 10 dk daha yat. Uyandığında daha iyi hissedeceksin kendini" dedi. Yarın bunu deneyeceğim.

Ay gercekten bir sürü aldırdım eşime; en iyi onlar geliyor. Bastırıyor. Esasen acıkıyorumda ama yiyemiyorum ki tiksinmekten..
Yaa benide aradı aile hekimi gebeymissiniz kayıt yaptırmalısınız diye ama hafta ici genelde evde olmuyorum mecburi mi acaba, bir bakayım olmazsa yarın acıklarsa gidip yaptırayım. L lfsd

Ay gercekten bir sürü aldırdım eşime; en iyi onlar geliyor. Bastırıyor. Esasen acıkıyorumda ama yiyemiyorum ki tiksinmekten..
Yaa benide aradı aile hekimi gebeymissiniz kayıt yaptırmalısınız diye ama hafta ici genelde evde olmuyorum mecburi mi acaba, bir bakayım olmazsa yarın acıklarsa gidip yaptırayım. L lfsd
Bu sağlık ocağı kaydı hakikaten bana da çok enteresan geldi ya. Neden böyle bi uygulama var ki

Herkese cevap vermişssin üşenmeden çok hoş oldu bu canım teşekkürler. :)

O gaza yapacak bi şey yok galiba. Şurda adetim gecikeli 5 gün oldu. Şu an göbeğim dana gibi. Gaz ve şişkinlik. Enteresan yaa. Mide bulantısı bende henüz olmadı ama kraker ilacı diyolar canım sanırım ben de ona başvurucam

X