2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Isviceredeyim ben burada 12 hafta öncesini ciddiye almiyorlar
Ben asama asama gördüm 4 haftadir gidiyorum her hafta bnmki gec döllenme iliski günümü bildigim icin uygun o tarihe 6+4 su an sata göre 9+4 olmasi lazim

Isviceredeyim ben burada 12 hafta öncesini ciddiye almiyorlar
Ben asama asama gördüm 4 haftadir gidiyorum her hafta bnmki gec döllenme iliski günümü bildigim icin uygun o tarihe 6+4 su an sata göre 9+4 olmasi lazim

benim de geç döllenme o yüzden satım değişti. olabiliyormuş öyle durumlar

Kızlar bel ağrısı çeken varmı bnm hiç bir sıkıntım yok sadece kuyruk sokumuma doğru ağrı var doktor normal dedi bide endol kapsul alabilirsin dedi bu durumda olan var mı

cesit cesit agrılar oluyor zaman zaman ama cok canınız yanmıyorsa ilac almayın derim ben. Hemen her seye ilac alırsak bunye alısıcak. Bazı seyleri yasamak kacınılmaz, cok fazla degilse katlanmak lazım. İlacın her turlusu zarar sonucta bebek ollmasa bile. Once dogal yontemlerle rahatlayıp yıne azalmıyorsa mecbursak ılac almalıyız. Ama normal durumlar icin hersey almamaktan yanayım ben

Benim de ağrıyor Arada kasığım belim bu hamilelik belirtiler bence hiç takılma zaten bilet olsa bi işaret gelir kanama vs benimde satım 18haziran bu arada
sagolun kızlar Insallah kalp atıslarını duyarız bıran once

kasık, bel, gogus agrıları normaldır. Kıvrandırmıyor ise zararı yoktur

Merhabalar son adet tarihim 25 Haziran galiba sonlardan Mart annesi olucam inşallah.. Geçmişte kötü olaylar yaşadım bu gebeliğimde rahim ağzı yetmezliği sebebiyle dikiş atılacak. Hayırlısı olur inşallah..

Bende haftaya pers kalp atisina gidecegim zaman azaldikca heyecanim cogaliyor :) bugunlerde bende gun boyu devam eden bulanti oluyor kusmuyorum ama tiksiniyorum herseyden 3. Gun oldu bugun bir an once gecer insallah @kelebek126
Maşallah sen de kalp atışını erken duyabilenlerdensin anlaşılan darısı başımıza inşallah

selamlar..ben cok fena grip oldum, bi haftadır var 2-3 gündür daha fena oldum..ilaç da almadım ballı limonlu ıhlamur içiyorum,dün minoset içtim baş ağrımdan dolayı..dinleniyorum ama ne yapsam daha çabuk iyileşirim?

selam hoşgeldin aramıza, bende izmirdenim kahraman koldaya gidiyorum çok memnunum tavsiye ederim senin doktorunu duymamıştım
sen erken öğrenmişsin hamileliğini haftasını hesaplayamadım

canm aynı durumdayız canm hıc bısey ıstemıyor sabh ve aksam sut ıcıyorum yumurta yıyorum birazcık zorda olsa kahvaltı bol meyve bol su kuru uzum kuru yemiş 57 kg dan 53. dustum aynı durumdayız ama bebek gelişimim gayet ıyı

Bende haftaya pers kalp atisina gidecegim zaman azaldikca heyecanim cogaliyor :) bugunlerde bende gun boyu devam eden bulanti oluyor kusmuyorum ama tiksiniyorum herseyden 3. Gun oldu bugun bir an once gecer insallah @kelebek126
O zaman embriyo görür muyuz sence allah in izniyle görseydik bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…