2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah çok sevindirici haber gerçekten. tebrikler.

Merhabalar aslinda dogum 1 nisan gozuksede 2. Kez mart ayi annesi olcam inşallah.ilk dogumum sezeryan oldugu icin martta olcak dogum.248 cikti kan degerim 2 gun sonra tekrar cagirdi dusuk geldi deger ama gec döllenme olabilirmis. sağlıkla bebisleri kucagimiza almayi nasip etsin alah hepimizin

ne guzel.kalp atislarini duyan ikiz haberi alan arkadaslaraa benik sat tarihim 19 haziran daha 5 haftaligizzz 10 gun sonra kontrolumuz var..arada kasik agrim oluyorrr sizi seklindeee..anne kendini yorma diyor sanirim yerimde duramiyorum aliskanlik..allah cocuklarimizi bize bagislasin

Canım çok sevindim benim de tüp bebek ve ikiz. Hem çok güzel hem de çok ilginç bir şey. Ultrason görüntülerini izliyoruz eşimle sürekli.☺
Merhabalar benim de 9. Hafta kontrolum var yarın. Ne sormamı onerirsiniz doktora? Bize de goruntu verecek mi acaba , cd falan mı verildi?

Sat tarihimiz Arasında 1gün var benimde 18 Haziran

benimde 10 gündür midem bulanıyor, her sabah öğürüyorum tabi mide boş olduğu için bişey çıkmıyor
Allaha şükür her sabah 1 haşlanmış yumurta, peynir,salata ve domatesle kahvaltımı yapıyorum. ama öğle ve akşam yemeklerinde midem bulanıyorr. dün omega olsun diye balık yiyeyim dedim de midem tavan yaptı. etli şeyler çok kokuyo, doktor et balık yiyeceksin dedi ama yiyemiyorum.

kızlar 11-14 hafta arası ikili test yaptırmamız gerekecek. bu testte de özellerde fiyatlar uçmuş durumda.
ben kontrol için anadolu yakasında medistate hastanesine gidiyorum orada ikili testi 550 TL yapıyorlamış.
bende ufak bir araştırma yaptım.sizde ikili test için fiyat araştırması yapıp burada paylaşırsanız hepimiz için iyi olacaktır.

Anadolu yakası hastane ikili test
MEDİSTATE 550 TL
ERDEM (Çakmak) 350 TL
ERDEM (Çamlıca) 300 TL
FSM (Kavacık) 110 TL

Devlet hastanelerin de yapılmıyor mu peki bu testler. Yasa develer hastanesinde sıkıntı mı cıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…