2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Muhtemel doğum tarihi de aynı :KK200: siz kalp atışını duydunuz mu Bebeğin?ben daha gitmedim

Günaydın herkese :nazar:
A101den geliyorum o Bahsettiğiniz kitabı da aldım kızımda da çok okumuştum çocuk bakımı vs ile ilgili Kitapları :emir_bebek:
günaydın yok canım keseyi gördük bayramdan önce 5 ağustosta randevumuz var tekrar gitcez duyarız inşallah... kitabın adı neydi bugün bende alayım

Günaydın arkadaşlar. Ben ayın 20 sinde kalp atışlarımızı duydum çok acelesi var sıpanın hızlı hızlı atıyor:KK200: Doktorum 6+6 dedi o gün ama sat a göre 7+2 olması lazımdı. Boyu tam ölçülmediği için böyle çıkıyor 2 hafta ileri 2 hafta geri görünmesinde bir sıkıntı yok dedi. Bütün tahlillerimi yaptı bir sıkıntı yok dedi. Şükürler olsun başta lekelenmelerim çok korkutmuştu beni. Ben progestan kullanıyorum 1 adet 200 mg, hergün 1 adet elevit, birde maltofer verdi demir ilacıymış, günde 1 tane ona başladım. :cool:

Yok canim bende devleti hic dusunmuyorum hele o kadi dogum hastanesini uzak olsun ozel istiyorum buyuksehire iyi diyolar ama gidip bakcm artik muayene ucreti ne kadar canim orda bi de daha erken ama dogum fiyatlarini biliyo musun
Doğum fiyatlarını araştırmadım canım dediğin gibi daha zaman var diye.. benim Bebeklerim ikiz normal doğum istiyorum hayırlısı inşallah ama şuan tek korkum sezaryen doğrusu.. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza aldırsın sağ ve sağlıklıca inşallah yavrularımızı :emir_bebek::emir_bebek:

Arkdslar mrb allaha şükürler olsun ki bir sene sonra bende hamileyim :) sat 17 haziran 1700 çıktı beta hcg Dr karindan baktı keseyi göremedi henüz erken dedi. Iki hafta sonra tekrar gel dedi ama çok korkuyorum keseyi görmemesi normal mi
Benimde sat 17 Haziran. Benim de göremedi. Yalnız benim bhcg ye 21 temmuzda bakıldı en son 1338 düşük MÜ bilemedim. İçim içimi yiyor resmen.

Merhaba arkadaslar ben gecen sene mart annesi adayiydim ama olmadi maalesef simdi yine gebeyim idrar testim pozitif bugun kanda jcg baktircam doktordayim simdi...bu sabah akintim pembemsi gelmeye basladi..sizdede oluyo mu boyle...3 düsüğüm var korkuyorum da...

Benimde sat 17 Haziran. Benim de göremedi. Yalnız benim bhcg ye 21 temmuzda bakıldı en son 1338 düşük MÜ bilemedim. İçim içimi yiyor resmen.
Benimde 21 temmuzda 1700 çıkmıştı canım ama herkesin farklı olurmuş geç Döllenme yle alakali hiç canını sıkma. Şu keseyi ve içindekini bi görsem içim rahatlayacak benimde :)

Merhaba arkadaslar ben gecen sene mart annesi adayiydim ama olmadi maalesef simdi yine gebeyim idrar testim pozitif bugun kanda jcg baktircam doktordayim simdi...bu sabah akintim pembemsi gelmeye basladi..sizdede oluyo mu boyle...3 düsüğüm var korkuyorum da...
pıhtılaşma filan var mı canım iğne kullanman gerekebilir.

ne guzel.kalp atislarini duyan ikiz haberi alan arkadaslaraa benik sat tarihim 19 haziran daha 5 haftaligizzz 10 gun sonra kontrolumuz var..arada kasik agrim oluyorrr sizi seklindeee..anne kendini yorma diyor sanirim yerimde duramiyorum aliskanlik..allah cocuklarimizi bize bagislasin:anneadayı::KK52:
seninle aynı gidiyoruz o zaman benimde sat 18 haziran hiç doktora gitmedim daha muane olmak için inş 29 temmuz da gidicem bende.sen daha önceden gittin mi doktora?

kızlar kanaması olanlar ilk önce sarı yeşil akıntımı gelmişti size? benimki yeşil sümük gibi akıntım varda :KK43: cevap verecek kimse yok mu?

kızlar kanaması olanlar ilk önce sarı yeşil akıntımı gelmişti size? benimki yeşil sümük gibi akıntım varda :KK43: cevap verecek kimse yok mu?
canım benimde ilk haftalarda sümüksü kıvamlı akıntım oluyodu ama renksizdi. şu anda bi akıntım kalmadı. ayaklarını üşütmemeye çalış bence akıtnıyı çok etkilediğini düşünüyorum.

Doğum fiyatlarını araştırmadım canım dediğin gibi daha zaman var diye.. benim Bebeklerim ikiz normal doğum istiyorum hayırlısı inşallah ama şuan tek korkum sezaryen doğrusu.. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza aldırsın sağ ve sağlıklıca inşallah yavrularımızı :emir_bebek::emir_bebek:
Amin canim ins

Kızlar dün akşam pembemsi akıntı oldu. Bu aralar bel ağrımda var. Acaba düşük belirtisi olabilir mi? böyle akıntısı olan var mı

ayrıca ben mart ayında düşük yaptım koyu kahverengi akıntı ile başladı pembeye döndü sonrada başka bir renk olmadı
sen içini rahat tut bence

Kızlar dün akşam pembemsi akıntı oldu. Bu aralar bel ağrımda var. Acaba düşük belirtisi olabilir mi? böyle akıntısı olan var mı
ben mart ayında düşük yapmıştım canım. kahverengi akıntı ile başladı ama sonra adet kanamasına döndü senin yerleşme kanaması da olabilir ama acilen doktoruna git bence belki yatman gerekiyodur yada ilaç falan verirler .umarım hiç bir şey olmaz ama tedbirli davranmak lazım.

Canimm korkma hemen buyuk ihtimal idrar yolu enfeksiyonudur.dr.unu ara sor yada en yakin s.ocagina git icin rahatlasin
Ama ihmalde etme cunku hamilelikte idrar yolu enf.daha hizli ilerliyormus
bu arada bende oyle olmadi direk kahverengi akinti geldi

X