2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ayrıca ben mart ayında düşük yaptım koyu kahverengi akıntı ile başladı pembeye döndü sonrada başka bir renk olmadı
sen içini rahat tut bence
Azra benim de akıntım senin dediğin gibi kahverengiydi dün akşam pembemsi oldu acaba düşük mü yapıyorum senin akıntı miktarın ne kadardı bnm çok değil şuan yok gibi

kızlar kanaması olanlar ilk önce sarı yeşil akıntımı gelmişti size? benimki yeşil sümük gibi akıntım varda :KK43: cevap verecek kimse yok mu?
Canim aynisi bende de var bi kac gundur once beyaz geliyodu simdi sariyla yesile döndü idrar tahlili yaptirdin mi bende hafif enfeksiyon cikti ama antibiyotik vercek kadar degil dedi gunde 3 lt su icmemi soyledi dun baya ictim azaldi biraz bol bol su ic eger yanma kasinti varsa doktora git antibiyotik verir canim

Kızlar dün akşam pembemsi akıntı oldu. Bu aralar bel ağrımda var. Acaba düşük belirtisi olabilir mi? böyle akıntısı olan var mı
Hemen korkutnayin kendinizi ama ihmalde etmeyin
Her kanama dusukle sonuclanacak diye bisey yok.ogluma hamileyken 3.ayin sonunda kanamam oldu ama progestan kullandim gecti oglumda saglikla dunyaya geldi

benim akşamüstü başlamıştı kahverengi akıntı gece pembeye döndü ve arttı miktarı sabah adet kanaması gibi devam etti.
senin şu an bir şey yoksa yerleşme kanaması olabilir canım benim hiç kesilmemişti çünkü ve belimde çok ağrı olmuştu. allah kimseye yaşatmasa keşke çok zor bir durum inşallah senin sadece yerleşmedir ama acil doktora git derim ben iğne fln yapıyorlar yatırılar hastanede fln kontrol altında tutarlar belki ihmal etme sakın.

seninle aynı gidiyoruz o zaman benimde sat 18 haziran hiç doktora gitmedim daha muane olmak için inş 29 temmuz da gidicem bende.sen daha önceden gittin mi doktora?
evet gittimmm ama bakmadi kucuk dedi daha 5 agustosta gel dedi bekliyorum canim..suan ilaclarimi aliyorum sadece..:110:

benim akşamüstü başlamıştı kahverengi akıntı gece pembeye döndü ve arttı miktarı sabah adet kanaması gibi devam etti.
senin şu an bir şey yoksa yerleşme kanaması olabilir canım benim hiç kesilmemişti çünkü ve belimde çok ağrı olmuştu. allah kimseye yaşatmasa keşke çok zor bir durum inşallah senin sadece yerleşmedir ama acil doktora git derim ben iğne fln yapıyorlar yatırılar hastanede fln kontrol altında tutarlar belki ihmal etme sakın.
Şuan sadece peçeteye sildiğimde bi iki damla var geçti gibi ama yinede korkuyorum. Umarım dediğin gibi yerleşme kanamasıdır.

günaydın arkadaşlar beyaz akıntısı sarı -yeşil tarzı akıntıya dönen varmı :KK43:
gunaydınnn benımde sarı akıntım başladı 8. haftaya kadar beyaz şeffaftı 2 3 gundur sarı ve bazende pembe oluyor normalmiş ama benım pzar gunu kanamam oldu 1 gun hastanede kaldım belkıde aldığım ılac lardandır

Kizlar hepinize tesekkur ederim. Dun baska bi doktora daha gittik cok sukur her sey yolunda cok olumlu konustu artik oraya gidicem bebislerimin biri 7+2 biri 7+0 di dun ikisinindekalbini duyduk cok sukur :)
gozun aydın canm dr motıve etmesı cok onemlı ınsan rahatlıyor... benımde ıkız olma ıhtımalı var ama olsa şimdiye kadar bellı olurdu heralde

Kizlar hepinize tesekkur ederim. Dun baska bi doktora daha gittik cok sukur her sey yolunda cok olumlu konustu artik oraya gidicem bebislerimin biri 7+2 biri 7+0 di dun ikisinindekalbini duyduk cok sukur :)
gozun aydın canm dr motıve etmesı cok onemlı ınsan rahatlıyor... benımde ıkız olma ıhtımalı var ama olsa şimdiye kadar bellı olurdu heralde

Şuan sadece peçeteye sildiğimde bi iki damla var geçti gibi ama yinede korkuyorum. Umarım dediğin gibi yerleşme kanamasıdır.
o kadar az ise kesin yerleşme kanamasıdır canım sen içini ferah tut ama doktora git çok duydum arkadaşlardan hafif akıntı yada kanaması olup sağlıklı şekilde doğuran. ama böyle durumlarda progestan veriyo doktor onu kullanırsın. sıkıntı stres yapma için rahat olsun.

Azra benim de akıntım senin dediğin gibi kahverengiydi dün akşam pembemsi oldu acaba düşük mü yapıyorum senin akıntı miktarın ne kadardı bnm çok değil şuan yok gibi
canm stres yapma bende pazar gunu kanama gecırdım hemde coktu yanı ıdrar yapar gıbıydı şok oldum ama dr gıttıgımde kesenın yapışma aşaması korkma her kanama düşük degıl dedı bebekte gayet ıyıydı ... bişi olmayacak ınsallah

o kadar az ise kesin yerleşme kanamasıdır canım sen içini ferah tut ama doktora git çok duydum arkadaşlardan hafif akıntı yada kanaması olup sağlıklı şekilde doğuran. ama böyle durumlarda progestan veriyo doktor onu kullanırsın. sıkıntı stres yapma için rahat olsun.
Şu an jel progesteron kullanıyorum zaten. İçimi rahatlattın çok saol. şu an tatildeyim. İi bir dr araştırması yapıp yarın giderim muayeneye.

Kızlar bu SAT ne demek yaa....kimi sat 17 kimi 18 ben bisey anlamadım

Kızlar dün akşam pembemsi akıntı oldu. Bu aralar bel ağrımda var. Acaba düşük belirtisi olabilir mi? böyle akıntısı olan var mı
Benimde pembemsi akintim var daha cok yeniyim...doktora gittim tahlil yaptı beta hcg..idrarda pozitifi gordüm...du bakalım

teşekkür ederim kızlar arayıp sordum enfeksiyondur akıntı hamilelikte cok olur korkma dedi beta hcg mi hesapladı hani dün yazıyordum ya 10 unda 45 -13 ünde 140 -22 sinde 895 diye 2 günde en az artması gereken %60 mış benimki 752 lerdede olabilirmiş ama 895 cıkmış sıkıntı yok artıyorsa dedi inşalah yarın sabah kan vercem artar :KK43: :)

X