2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ins kurban oldugum mevlam o gunleri de gosterecek. Ben simdiden isim bakmaya basladim. Bebek arabalari odalar vs. hep isterdim ins hersey daha guzel olacak

Amiin insallaaahh ayy bebek odalarina arabalarina bende bakiyorum esime kiziyordum daha minnacik dye bi baktim esas ben bakiyorum hahahaha :) Bizim erkek olursa belli gibi esim cok istiyor. Bende farkli olan isimleri kenara not aliyorum daha 8 ay var bakalim neler cikicak :)

ayyyynı kaygıyı bende yaşıyorum emine hanımı çok seviyorum meliha hanımada daha önce gittim onada çok içim ısındı ama emine hanımdan yanayım tek sıkıntı hastaneyi beğenmiyorum
Ayni seyleri dusunuyoruz demek ki umitin diger hastanesi daha iyi gibi sanki oraya da yeni bir doktor gelmis perihan diye onada iyi dediler ama çok kararsızim

Arkadaslar dr geliyorum 6+6 dedi kalp atisini duyamadik kese icinde yolk var dedi haftaya carsamba gel duymamiz gerekir dedi kalp atisi duyulmamasi bu haftada normal mi arkadaslar

tatlım normal benim arkadaşım 8. haftada duydu tedrgin olma boş yere. illa haftaya göre bakma herkesin değişik gelişimi vücuda göre.. rahat ol gözün aydın ayrıca yolk sac oluştuysa 1 haftaya bebek gelir benim öyle oldu.

Güzel anneler ya doktor bana normal beslen 3 ogun ye araögünlerini yap dedi yesillik felan yeme demedi ya ve bu ara benim midem bulanmaya baslati ve yesillik yiyebiliyorum biliyo musunuz peynirden tiksındim ya yiyemiyorum sizde de bar mi oyle seyler

Canım çok sevindim benim de tüp bebek ve ikiz. Hem çok güzel hem de çok ilginç bir şey. Ultrason görüntülerini izliyoruz eşimle sürekli.☺

Her nasıl olursa olsun isterse Dr özürlü olacak desin kürtaj cinayeti. Dinen de haram dir.Rabbim yardımcınız olsun .zten normal dışı olan gebelik ler kendiliğinden düşüyor burda insana sabır ve tevekkül düşüyor Rabbim basiret versin ins..

Arkadaslar dr geliyorum 6+6 dedi kalp atisini duyamadik kese icinde yolk var dedi haftaya carsamba gel duymamiz gerekir dedi kalp atisi duyulmamasi bu haftada normal mi arkadaslar
Canım bende dün gittim haftaya çarşamba kalp atışını duyacağız dedi doktor 6 haftalık göründü bebeğim

Hemen hemen ayniyiz diye hatirliyorum derya. Bana bugun 4+6 da 5 mm dedi kese icin. Normal dedi ama soyle bi bakindim forumda genelde daha yuksek. Ama dedigin gibi gun boyu dusunmemeye ve herseyin yolunda oldugunu hatirlattim kendime. Evham yapmamaya çalışıyorum

maşallah canım. herşey yolunda merak yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…