2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bayrama kadar doktora cikabilirsen bence bebisi minik nokta olarak gorursun o zaman canim sen benim kese 4+3ken goruldu degerim senin kadar degildi seni n degerin 6ci hafta icinde gibi geliyo
Yarın istanbula gdicem inşallah denk gelirsem uğricam doktora bakalım. Umarım hersey yolundadırrr

slm herkese hepınızın gozu aydın bı goz attımda soyle hemen panık yapmayın kese ancak gorunur bebek ıcın 7 hafta bıtmeden bısı demesı anormal doktorların bos yere uzmeyın kendınızı hepınıze saglıklı hamıslıkler dılıyorum:KK36:

slm herkese hepınızın gozu aydın bı goz attımda soyle hemen panık yapmayın kese ancak gorunur bebek ıcın 7 hafta bıtmeden bısı demesı anormal doktorların bos yere uzmeyın kendınızı hepınıze saglıklı hamıslıkler dılıyorum:KK36:
Ay inşallahhh zaten böle 7. Haftada 9. Haftada gördüm diyenleri okuyunca içim rahatlıyo :) inanıyorum inşallah bi sıkıntı çıkmicak yaa

Güzel dileklerinde için cok sağol, ama beklemediğim bir anda böyle birşey duymak beni cok üzdü. Inşallah sağlıklı bir şekilde hayırlı ise Rabbim devamını getirir.... Dualarinizi eksik etmeyin.
Allah herkesin hakkında hayırlısı nr ise onu yasatsın.

Güzel dileklerinde için cok sağol, ama beklemediğim bir anda böyle birşey duymak beni cok üzdü. Inşallah sağlıklı bir şekilde hayırlı ise Rabbim devamını getirir.... Dualarinizi eksik etmeyin.
Allah herkesin hakkında hayırlısı nr ise onu yasatsın.
Canım ben 6 hafta bittiğinde vajinal ultrasonda gördüm 2 gün önce karından bakilmisti kese ve yolk sac vardı sadece hayırlısı olsun incir yiyin günde 2 3 tane muz sut ceviz bide bol bol uyuyun bebekler siz uyurken büyüyor

Canım çok normal hiç korkma bende boş gebelik geçiriyorum herhalde diye kendime bir sürü kuruntu yapmıştım hcg değerime baktirdim 12663.1 olmuş çok şükür hiç evham yapma cnm belirtiler bünyeden bünyeye değişiyor
ben 1 kg vişne 1 kg erik karışık kaynatıp süzüp suyunub yapıyorum çok güzel oluyor . ramazan da ve çocukşara hamilelere iyi gider

Kızlar bende mart annesi olacagim inşallah :) kendim de mart dogumluyum çok güzel bi duygu ama daha bebisi görmedik :) bayramdan sonra gorcez inşallah

Canım senin hcg kaç çıktı 4+3 ken ? Hemen görmüş keseyi ne güzel bana bi karartı var bu olabilir dedi ama görmedi :KK43: yrn yine gidicem
Canim sen 4+4 degilsindir benim 3+5ken degerim 852ydi keseyi goremedi 5 gun sonra gittim biraz gec gittim garanti keseyi goreyim diye 4+3de 5.27mm keseyi gorduk hcg yapmaya gerek duymadi doktor son adet tarihim 23 mayisti benim senin kacti tarihin

Bugun kahverengi lekelenmelerim oldu dusuk tehlikesi olabilirmis hemen doktora gittim beta degerim 1030dan 2 gun icinde 2880 cikmis bu iyiymis dusuk tehlikesi icin igne oldum ilacta verdi 12 saatte bir alacagim bu hafta kontrol var ins bebegimin kesesini gorebilirim sizde lekelenmeleri aman ihmal etmeyin onemli saglikla sonuna kadar gidebilmeyi nasip etsin rabbim hepimiz icin

Hımmm ben yanlış hesapladım o zaman benim 10 haziran son adet tarihim
Evet canim yanlis hesaplamissin seninki 3+4tur belkide zaten 6 yada 7gun adetli geciriyosun 10 hazirana adet oldugun gun sayisini ekle ondan saymaya basla canim. bu degeri yaptirali kac gun oluyo

İnş
Degerin yukselmistir o zaman insallah gorebilirsin keseyi minicik oluyo gorulmezsede uzulme bebisler naz yapiyo bi kac gun gec gozukebiliyo ben 5gun sonra gittim anca gorebildim
inş görürüz tabi bide inş değer yükselmiştir ne zormuş. Ya test yapıcam hamile olduğumu öğrenicem biticek sanıodum

2gün oldu yrn yine çağırdı keseyi görene kadar gidip gelceksin dedi
Bak ilk resmi ufak bi karalti iki + isaretinin arasinda insallah sende yarin gorursun minigi

Eklentiler

• 20150711_014547.jpg
    20150711_014547.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 97
X