2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ne kadarlik dusuk yaptin ben 7 haftalik kalbi durdu ilacla dusurdum bna 3 ve 6 ay arasnda olmasn bebek dediler
3 kez kaybettim ben birincisi 8 haftalikken kalbi durdu kurtaj oldum sekiz ay ara verdim imincisi yine 8 haftalikken ona da bi sene ara verdim ucuncusu 6 haftalikti kendisi dustu.rahmin temjz engel yok korunma dedi. Insallah bu sefer kucagima alirim

3 kez kaybettim ben birincisi 8 haftalikken kalbi durdu kurtaj oldum sekiz ay ara verdim imincisi yine 8 haftalikken ona da bi sene ara verdim ucuncusu 6 haftalikti kendisi dustu.rahmin temjz engel yok korunma dedi. Insallah bu sefer kucagima alirim
Dusuk onleyici ilac veya igne verdimi dktr benim komsumunda oleydi smdi hamile uc aylik oldu igne kullanio ilac kullanio .ins alirsin kucagna canim

Aminn canim amin birincsi dusuk olnca insan cok tedirgin oluo yaa

Aynen canım ilk kızımda hiç bi sorun olmadı 6 yaşında Allah bağışlasın bi kızım var 6 seneden sonra hamile kaldım ilk gebeliğim gibi olacak diye çok rahattım ama 12 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum ondan sonra çok tedirginim Rabbim bi daha yaşatmasın inş çok kötüü..

Aynen canım ilk kızımda hiç bi sorun olmadı 6 yaşında Allah bağışlasın bi kızım var 6 seneden sonra hamile kaldım ilk gebeliğim gibi olacak diye çok rahattım ama 12 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum ondan sonra çok tedirginim Rabbim bi daha yaşatmasın inş çok kötüü..
Allah bagislasin canim hayrli omur versin kizinaa. Suanki bebegndede sknti olmaz ins onuda kucagna alirsn hayrlsyla

Ben henüz folikasite baslamadim..doktora gidince yazar sanırım. .şu an evde gynofenol vardı onu içiyorum aç karnına sanırım o aciktiriyo..
Gebelikten en az bir ay önce başlamak gerekiyor canım. Dünya Sağlık Örgütü öneriyor. İnternetten oku istersen. Kendin alabilirsin eczaneden. Reçeteyle satılmıyor

Günaydın annelerrrr. Geceniz Nasıl geçti? Niyeyse ben hala hamilelik moduna giremedim. Keseyi ve kalp atışını duymadığım için mi acaba? Herkes benden daha heyecanlı sanki. Bir de hiç belirti yok şu an :110:

Günaydın annelerrrr. Geceniz Nasıl geçti? Niyeyse ben hala hamilelik moduna giremedim. Keseyi ve kalp atışını duymadığım için mi acaba? Herkes benden daha heyecanlı sanki. Bir de hiç belirti yok şu an :110:
Günaydın Güzel anniş . Daha uyku haricinde belirti yaşamayanlardan biride benim :KK66: Allah nasip ederde kalp atışını duyduğumuzda o zman içimizde birşeyler kıpırdamaya başlayacak sonrası Allah nasip ederse her kontrole gittiğimizde biraz daha büyüdüğünü göreceğiz işte o sıralar hormonların etkisiyle annelik iç güdülerimiz gelişmeye başlayacak ama heyecan bende yok desem yalan olur bugün doktor kontrolüm var inşallah güzel haberlerle dönerim. Her günün tadını çıkarmak dileğiyle ufak şeylere kafana takma kuzum:anneadayı::KK200::nazar::KK68:

Günaydın Güzel anniş . Daha uyku haricinde belirti yaşamayanlardan biride benim :KK66: Allah nasip ederde kalp atışını duyduğumuzda o zman içimizde birşeyler kıpırdamaya başlayacak sonrası Allah nasip ederse her kontrole gittiğimizde biraz daha büyüdüğünü göreceğiz işte o sıralar hormonların etkisiyle annelik iç güdülerimiz gelişmeye başlayacak ama heyecan bende yok desem yalan olur bugün doktor kontrolüm var inşallah güzel haberlerle dönerim. Her günün tadını çıkarmak dileğiyle ufak şeylere kafana takma kuzum:anneadayı::KK200::nazar::KK68:
İnşallah keseni görürsün. Kan değerlerin kaçtı şimdiye kadar. Benim geçen hafta cmt 152 perş 1805. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. İlk kızımda 8. Hafta haberim olmuştu. Bu süreçleri hiç yaşamamıştım. Direkt kalp atışıyla merhaba demişti bana. Şimdi aslında forumları okuyup endişeleniyorum. Kimyasalmış, kalbi atmamışmış. Okudukça beklemek zor geliyor. :KK17:

Günaydın anneler nasılsınız,,, o kadar çok yatıyrm ki halen uykuya doymuyorm ve sabahları çok aç hissediyrm.. ☺️ben bugn doktra gidecektim iptal ettim salı gününe İnşlh,,, hasteneye bugn giden herkes hayrlı haberlerle dönün...

İnşallah keseni görürsün. Kan değerlerin kaçtı şimdiye kadar. Benim geçen hafta cmt 152 perş 1805. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. İlk kızımda 8. Hafta haberim olmuştu. Bu süreçleri hiç yaşamamıştım. Direkt kalp atışıyla merhaba demişti bana. Şimdi aslında forumları okuyup endişeleniyorum. Kimyasalmış, kalbi atmamışmış. Okudukça beklemek zor geliyor. :KK17:
Canım keseyi görür müyüm bilmiyorum ama güzel haber alayım bana yetecek salı günü değerim 368 di sanırım gözükmeyecek:KK48: Benimde bşri kimyasal olmakla beraber iki düşüğüm var o yüzden bende çok tedirginim ama kendimi üzersem biliyorum ki daha zor geçecek ve hamileliğimin güzel yanlarını kaçıracağım. Kendime hep her hamilelik aynı değil diye avutuyorum o yüzden sende farklı yönlere gitme kuzum kafana takma bırak hamileliğimin tadını çıkar Allah nasip ettikten sonra minnaklarımız sağlıkla kucağımıza gelecek inşallah :KK66: kızını ve bebişini Allah bağışlasın maşallah :nazar:

Kızlar sabah lavoboya girdiğimde beyaz akıntım kahverengi olarak geldi. Yerleşme kanaması diye düşünemedim çünkü bildiğim bat tan önce olur diye düşünüyorum. Aranızda böyle olan oldu mu? Cevap cerirseniz çok sevinirim doktor kontrolüm saat 10.30 da o_O

X