2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar sabah lavoboya girdiğimde beyaz akıntım kahverengi olarak geldi. Yerleşme kanaması diye düşünemedim çünkü bildiğim bat tan önce olur diye düşünüyorum. Aranızda böyle olan oldu mu? Cevap cerirseniz çok sevinirim doktor kontrolüm saat 10.30 da o_O
benım oldu canım ıkı gun cekımemım oldugu zaman hamılelgımı ogrendıgım gun oldu uc gun surdu hafıf peceteye gelen lekelenme. korkma hıc dktor progestan verır sende bıraz daha dıkkatlı olursun gecer gıder.kırmızıdan kork kahveden korkma

benım oldu canım ıkı gun cekımemım oldugu zaman hamılelgımı ogrendıgım gun oldu uc gun surdu hafıf peceteye gelen lekelenme. korkma hıc dktor progestan verır sende bıraz daha dıkkatlı olursun gecer gıder.kırmızıdan kork kahveden korkma
Anladım canım teşekkür ederim

Canim İ ngiizce halletmeye calisiyorum. Ben jeoloji muhendisligi mezunuyum. Bu arada tecrubelerinden yararlanmak isterim cunku en buyuk hayalim :KK200:

Yakında sınav var galiba. Başarılar diliyorum. Sormak istediğin şeyler olursa her zaman mesaj atabilirsin. Sınav için geç bir öneri ama bol soru cevaplamak en iyisi. Konu anlatımlarına takılmamak gerekiyor çok fazla. Çevirip çevirip benzer sorular soruluyor.

Kızlar sabah lavoboya girdiğimde beyaz akıntım kahverengi olarak geldi. Yerleşme kanaması diye düşünemedim çünkü bildiğim bat tan önce olur diye düşünüyorum. Aranızda böyle olan oldu mu? Cevap cerirseniz çok sevinirim doktor kontrolüm saat 10.30 da o_O
Canım geçen hafta benimde oldu 3 gün sürdü doktor sorun yok dedi ama tedbir amaçlı progestan verdi. Çok araştırdım çok insan yaşamış bu kahverengi lekeleri insallah sende de problem yoktur korkma. Doktorum kırmızıya donmedikce sıkıntı Yok dedi

Yakında sınav var galiba. Başarılar diliyorum. Sormak istediğin şeyler olursa her zaman mesaj atabilirsin. Sınav için geç bir öneri ama bol soru cevaplamak en iyisi. Konu anlatımlarına takılmamak gerekiyor çok fazla. Çevirip çevirip benzer sorular soruluyor.
Evet canım bol deneme çözüyoruz bu aralar. Amerikan Kültürdeyim bakalım inşaalllah olumlu sonuçlar alırım. Çok teşekkür ederim bu arada :KK66:

Canım geçen hafta benimde oldu 3 gün sürdü doktor sorun yok dedi ama tedbir amaçlı progestan verdi. Çok araştırdım çok insan yaşamış bu kahverengi lekeleri insallah sende de problem yoktur korkma. Doktorum kırmızıya donmedikce sıkıntı Yok dedi
Sağol canım, inşallah biley yoktur bende kontrolü bekliyorum

Kızlar Glukoz Açlık Kan Şekeri 96 çıkmış. Bu ne anlama gelıyor fikri olan var mı? Birde şeker yuklemesi, yaptırmak istemıyorum eger gerek yoksa.

Günaydın annelerrrr. Geceniz Nasıl geçti? Niyeyse ben hala hamilelik moduna giremedim. Keseyi ve kalp atışını duymadığım için mi acaba? Herkes benden daha heyecanlı sanki. Bir de hiç belirti yok şu an :110:
Al benden de o kadar :) neyse yalnız değilmişim. Uyku düzenim bozuldu ve hafif bir endişe var. Salı günü doktor randevum. Ben de keseyi görünce değişirim diyorum. Çok süpriz oldu benim hamileliğim.

Benim adet tarihimi bir hafta gecince olmustu canim kendino korkutma

Al benden de o kadar :) neyse yalnız değilmişim. Uyku düzenim bozuldu ve hafif bir endişe var. Salı günü doktor randevum. Ben de keseyi görünce değişirim diyorum. Çok süpriz oldu benim hamileliğim.
Benim randevumma daha iki hafta var ya :KK43: ben nasil dayanacam

Kasim anneleri merhabalar:)) ben de araniza yeni katildim. Ben dondurulmus broyo ile tup bebek yaptirdim ve persembw gunu buyuk mucizeme kavustum ve hala inanamiorum:)) aranizda dondurulmusla hamile kalan var mi? Degerim persembe gunu 1545 cikti. Doktorum test twkrari istemedi. 15 gun sonraya cagirdi.Icim rahat diil ama . Pazartrsi tekrar yaptiricam. Sizce bu deger baslangic icin sorunsuz bi deger mi? Oyy ne zor ne zorrrr :))

arkadaslar merhaba tekrardan :)

bnde bgn de minncacık kahveregi leke gelmiş

ama kahverengi diye henüz endişelenmedim

yalnız bende 4 gündür kasık agrısı oluyor sizde de oluyor mu

bildiğiniz adet sancısı ama sürekli değil.. bi geliyor 5 dk sonra gidiyor 1-1,5 saat sonra tekrar geliyor yine 5 dk sürüyor

yani böle sürekli sancım oluyor.. endişelenmelimiyim.

sizlerde de kasık sancısı oluyor mu ?

ilk degerim dün aksam 8 de yapılan kan testi ile 68 çıktı.. dün aslında adet olmam gerekiyordu.. yani aslında bir adet gecikmesi yasamadım henüz.

doktor kontrol etti. rahim duvarı kalınlaşmış gebeliğe ortam oluşturmuş dedi

pazar günü tekrar test yapıcam.. dün aksam kan verdim ya pazar günü de yine aynı saatlrde veriyim diyim arkadaslar..

Kasim anneleri merhabalar:)) ben de araniza yeni katildim. Ben dondurulmus broyo ile tup bebek yaptirdim ve persembw gunu buyuk mucizeme kavustum ve hala inanamiorum:)) aranizda dondurulmusla hamile kalan var mi? Degerim persembe gunu 1545 cikti. Doktorum test twkrari istemedi. 15 gun sonraya cagirdi.Icim rahat diil ama . Pazartrsi tekrar yaptiricam. Sizce bu deger baslangic icin sorunsuz bi deger mi? Oyy ne zor ne zorrrr :))
Tebrik ederim canim sorunsuz bi hamilelik gecirmen dilegiyle.

arkadaslar merhaba tekrardan :)

bnde bgn de minncacık kahveregi leke gelmiş

ama kahverengi diye henüz endişelenmedim

yalnız bende 4 gündür kasık agrısı oluyor sizde de oluyor mu

bildiğiniz adet sancısı ama sürekli değil.. bi geliyor 5 dk sonra gidiyor 1-1,5 saat sonra tekrar geliyor yine 5 dk sürüyor

yani böle sürekli sancım oluyor.. endişelenmelimiyim.

sizlerde de kasık sancısı oluyor mu ?

ilk degerim dün aksam 8 de yapılan kan testi ile 68 çıktı.. dün aslında adet olmam gerekiyordu.. yani aslında bir adet gecikmesi yasamadım henüz.

doktor kontrol etti. rahim duvarı kalınlaşmış gebeliğe ortam oluşturmuş dedi

pazar günü tekrar test yapıcam.. dün aksam kan verdim ya pazar günü de yine aynı saatlrde veriyim diyim arkadaslar..
Evet canim kasik agrisi malesef ki oluo adet haftanin gecirene kadar yogun bi sekilde devam eder kendini korkutma derim dikkat et diinlen bol bol :)

X