2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Gecmıs olsun canım. Kasıntı da yapıyormu.
Hala devammı örmeye. Dükkan actınmı canım.
Bızler ıyıyız. Aynı koşuşturmaca devam.

Dükkan olayı hayal. Örmeye devam 1-2 de olsa sipariş oluyor.
Oğlanın kaşıntısı oluyor. Bi yerde geçip diğer yerden çıkıyor perşembe kan değerleri çıkacak bakalım .krem şurubu devam ediyoruz

Benim oğlum 1 yaşında formül mamayı bırakıp normal süt ile devam etti doktor tavsiyesiyle. Bunlar işaret tabi maşallah senin kuzulara. Benim oğlum bebek lazimliklarina hiç oturmadı.
Lazımlık yerine klozete oturtmak daha iyiymiş zaten canım lazımlık almayacağım erkeklerde daha zor diyorlar ona ne zaman öğrettin ?

Kızlar selamlar sanki bugün farklı sancılar hissetmeye başladım düzenli halde gelecek mi şiddeti artacak mi bilemiyorum ama beni uyutmadigini söyleyebilirim
Canım hadi bir avazda sağlıkla al kucağına inşaallah bizi haberdar et olur mu

Y yilfasa canım ne zaman bırakmıştı oğlun?bide onun yerine süt vermeye devam ettin mi?
Tecrübeli anneler tuvalet eğitimi için deneyimlerinizi paylaşır mısınız?yazın denemek istiyorum. Şimdi yaptıktan sonra söylüyorlar utanıp saklanıp yapıyorlar bezden de rahatsız oluyorlar sanki çıkartmaya çalışıyorlar bunların hepsi sinyal dimi?
Aynen öyle tabi sinyal ama ben oğlumdabirşeyduymuşrum yardımsız merdivenleri çıkabiliyorsa eğitime başlayın diyordu kaslarla alakalı sanırım ben seminer bitsin diye tam iki yaşını bekledim tam da bahar çocuğuydu yazın çok kolay öğrendi üç gün sürdü gece gündüz bez tutmadım birde tatile gitmiştik bulduğumuz her yere yaptık oh mis otelden çıkacağımız son gün havuza yapınca acilen orayı terk ettik ki artık biz de o havuza giremezdik...keşke yaza hazır olsa benim ki de hem bebek olmadan öğrenmiş olur

Aynen öyle tabi sinyal ama ben oğlumdabirşeyduymuşrum yardımsız merdivenleri çıkabiliyorsa eğitime başlayın diyordu kaslarla alakalı sanırım ben seminer bitsin diye tam iki yaşını bekledim tam da bahar çocuğuydu yazın çok kolay öğrendi üç gün sürdü gece gündüz bez tutmadım birde tatile gitmiştik bulduğumuz her yere yaptık oh mis otelden çıkacağımız son gün havuza yapınca acilen orayı terk ettik ki artık biz de o havuza giremezdik...keşke yaza hazır olsa benim ki de hem bebek olmadan öğrenmiş olur
Yaa ilginçmiş bu merdiveni emekler gibi çıkıyorlar yada korkulukları tuta tuta bu sayılmaz dimi?
Yaza kadar kendimi alıştırmam biraz çalışmam gerek bu konuya

Yaa ilginçmiş bu merdiveni emekler gibi çıkıyorlar yada korkulukları tuta tuta bu sayılmaz dimi?
Yaza kadar kendimi alıştırmam biraz çalışmam gerek bu konuya
YOk sayılmaz kendisi desteksiz çıkacakmış ki kaslarının geliştiğinin göstergesiymiş ben öyle okumuştum ilk çocuk olunca tuvalet eğitimini baya araştırdım ilk günler kabus gibiydi ama üç gün sonra daha kolay oldu hazırbulunuşluk önemli canım

Lazımlık yerine klozete oturtmak daha iyiymiş zaten canım lazımlık almayacağım erkeklerde daha zor diyorlar ona ne zaman öğrettin ?
Bende tam tersını okumuştum çoçuğun psikolojik açıdan ayakları tuvaletini yaparken yere basmalıymış ama ben hem aparat hem lazımlık alıcam muhtemelen bizimki aparat kullanacak kapak kapalı baya oturtttugum için alıştı oturup çişş diyor bide sifon çekiyor :) tuvalet kağıdını popişe götürüp silmeye çalışmasıda ayrı komedi :))

Bende tam tersını okumuştum çoçuğun psikolojik açıdan ayakları tuvaletini yaparken yere basmalıymış ama ben hem aparat hem lazımlık alıcam muhtemelen bizimki aparat kullanacak kapak kapalı baya oturtttugum için alıştı oturup çişş diyor bide sifon çekiyor :) tuvalet kağıdını popişe götürüp silmeye çalışmasıda ayrı komedi :))

Hay maşallah ya:) Benim ufaklık tuvalete pek meraklı ama oturmaya yanaşmıyor korkuyor. Zaten şuan hazır değil kesinlikle biz biraz geriden geliyoruz gelişim olarak. Yani aslında geriden de değil ayına göre yapması gerekenleri yapıyor ama istem dışı olarak oğlumla kıyasladığım için bana çok geride gibi geliyor

X