2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sağol cnm. Kaynanayı falan boşvermk zorundym çünkü anneme muhtacm. Annem iyice abartıo dilinn kemiği yok. Geçen gün onlara gidersen bidaha buraya gelemezsn dedi. Ne diyim. Hala aynı şeyi yapıo. Benim gram düşünmüo ama oraya gitmek zorunda oldğmu da anlamıo. Keyfmdn koşa koşa gitmiicm ama haftaya eşim gelince yine gitmş olcaz. O zaman bişey demez inşallah. Eşim gelmeden de çağırırlrsa falan annem izin vermio diicm yani. Naapym zorundym birzck onlarda bilsin nemyaptklrnı. Siz görmeye gelmednz diye izin vermio diicm yani. Bu arada biz kızımla başbaşa dışarı çıkıyrz. Süt sağıp bırakyrm. Kızımı yürüyüşe parka götürüyrm çok mutlu oluo eve girmek istemio. Bu aralar çok dışarcı oldu
Ah canım ya bu anneler herşeyi kolay sanıyorlar oysa vaktinde onlarda gelin olmuş ve istemedikleri halde bir sürü şey yapmışlardır neyse boşver sen bunları sen dediğin gibi annene muhtaçsın katlanacaksın kaynanlar da ayıp etmiş ama insanın torunu doğduğunda görmeye gelmeyecek ne olmuş olabilir ki
Bizim ufaklıkta aynı park delisi dün büyük oğlanı sınava götürmüştüm beklerken parka uğradık yerlere yattı süründü eve gitmek istemiyor çok fena bir deneyim di eşime dedim tüm pazar gününü parkta geçirin doysun bütün gün gezdik hatta akşam üstü yemek yedik beni eve bıraktılar onlar motosikletle onlar saat 7 de geldiler eve nasıl yorulmuş çok keyifliydi bundan sonra yandık hergün park isteyecek kesin

Bizim burası da bi sıcak bi yağmurlu çok dengesiz. Dışarıya çıkmak iyi geliyor aynen dış kapıyı biliyorlar hatta bizimkiler montunu yada şişme yeleğini görünce hemen giymek istiyorlar :dondurma: ayakkabıyı da direnmeden giyiyorlar dışarıya gideceğiz diye :halay:
Benim ki de aynı hadi gidiyoruz kelimesini duyunca koşa koşa vestiyerden ayakkabılarını alıp getiriyor önüme oturuyor giydir diye yazın evde tutamayacağız bu gidişle

Iste dedigim gibi pozisyon uygun degil nup gorunmuyor ikili test yakin o zaman pazartesi dr soyleyede bilir :KK66: kalbim kiz diyor hayirlisi olsun saglikli olsun insallah
Ah canım ağzından bal damlıyor ben de çok heyecanlıyım yarın söyler belki ama inşaallah geçen seferki doktor gibi yanılmaz oğluma ilk kız demişti...
Senin kızlar nasıl canım rabbim yardımcın olsun ikiz çocuk çok zordur kesin gerçi arka arkaya olunca birimde durumumuz pek farksız olmayacak

Daha kısa kolluya geçemedik bızde. Gecelerı serın.
Hepsı aynı bu yavrucukların. Akülü arabayı surebılıyormu barı.
Gulsum daha suremıyor. Dıreksıyonu kullanamıyor yanı.
Bızde 2 tane var onları habıre şarj edıp duruyoruz.
Yok canım ne sürmesi tuşlarına basma derdinde içinde otursa bile seviyor yani biryerde indirimde bulursak alcaz çok pahalı uzaktan kumandali olanlar

Yok canım ne sürmesi tuşlarına basma derdinde içinde otursa bile seviyor yani biryerde indirimde bulursak alcaz çok pahalı uzaktan kumandali olanlar
Dedelerden bırıne söyleyın alsınlar.
Bızımkının bırıısını oğluma dedesı aldı. Motor seklınde o.
Bı tanede esımın halası aldı araba seklınde.
Ikısıde oğlumun aslında Oğlum o kadar şanslı kı yok yok oyuncaklarda. Gıyım kuşamda da aynı. Cok hedıye gelıyor ona. Darısı sızlerın basına.

Ah canım ya bu anneler herşeyi kolay sanıyorlar oysa vaktinde onlarda gelin olmuş ve istemedikleri halde bir sürü şey yapmışlardır neyse boşver sen bunları sen dediğin gibi annene muhtaçsın katlanacaksın kaynanlar da ayıp etmiş ama insanın torunu doğduğunda görmeye gelmeyecek ne olmuş olabilir ki
Bizim ufaklıkta aynı park delisi dün büyük oğlanı sınava götürmüştüm beklerken parka uğradık yerlere yattı süründü eve gitmek istemiyor çok fena bir deneyim di eşime dedim tüm pazar gününü parkta geçirin doysun bütün gün gezdik hatta akşam üstü yemek yedik beni eve bıraktılar onlar motosikletle onlar saat 7 de geldiler eve nasıl yorulmuş çok keyifliydi bundan sonra yandık hergün park isteyecek kesin

Her dediğine aynen diyrm cnm. Dediğin gibi Geçen gün anneme demiştim. Babaannem sana o kadar şey yapmş. Karşısına geçip bişey diyebldn mi. Küslük yapabldin mi. Sende yapamadn yapamzsn ama karşıdan konuşmak kolay gelio. Hiç sesi çıkmadı. Her zaman eskiden biz şöyleydik böyle iyiydik diolar ya. Bizi beğenmiyorlar ya. Al işte senin gibi davranıyorum. Karışma yani dimi. Ama varya eşim gelince de kv lere gitmiickmşz gibi davranıo sanki. Bilmyrm haftasonu ne yapcaz. Eşim annelerine kızar laf söyler arada küsüşürler. Ağır konuşur biraz. Annem bunları duyunca mutlu oluo. Zannedio hep küs kalcklr ama onların aile yapıları bu olmuş artık. Bi küs bi barışıklar. Annem küs diye gitmycğni de düşünüo olablr. Bilmyrm. Bi de kız kardeşim var. Acayip kincidir mi diyeym ne. Daha bekar tabi atıp tutuo. Çok sert konuşur yorum yapar annemi de etkisinde bırakır. Sinir şeyler ama yapck bişey yok. Ben gerginliği sevmem idare ederm huzursuzluk çıkmasın diye. Neden ben idare etckmşm karşı taraf idare etsin diye düşünmem karakter meselesidir bazı şeyler. Kabul ederm. Kendi huzurum için aslnda. Tepkimi farklı gösterrm. kardeşim ve annem farklı bilmyrm o konuda hiç anlaşamyrz ama yapck bişey yok onlar da öyle

Kızımda kapının önünden ayrılmıo. Sabah akşam yürüyüşte. Kapıdan biri çıkmaya görsün. Parkı sevmiodu salıncak falan korkuo diye bayadr götürmüodm. Bugn deneyym bakalm belki sever

Dedelerden bırıne söyleyın alsınlar.
Bızımkının bırıısını oğluma dedesı aldı. Motor seklınde o.
Bı tanede esımın halası aldı araba seklınde.
Ikısıde oğlumun aslında Oğlum o kadar şanslı kı yok yok oyuncaklarda. Gıyım kuşamda da aynı. Cok hedıye gelıyor ona. Darısı sızlerın basına.
Maşallah canim ya aslında söylersek alırlar ama ben zorlamak istemiyorum onları herkezin binbir türlü derdi var genel olarak doğduğundan beri faydaları oldu çok şükür buda bize kalsın dedik bilmiyorum ısrar da eden olursa geri çeviremiycem doğrusu :))

İyiyim canım arada girip bakıyorum . Örgü ev çocuk günü bitiriyoruz. Yusuf keremde çözemediğimiz cilt alerjisi var onun doktor işleri var. Sizde iyisinizdir inşallah
Gecmıs olsun canım. Kasıntı da yapıyormu.
Hala devammı örmeye. Dükkan actınmı canım.
Bızler ıyıyız. Aynı koşuşturmaca devam.

Ah canım ağzından bal damlıyor ben de çok heyecanlıyım yarın söyler belki ama inşaallah geçen seferki doktor gibi yanılmaz oğluma ilk kız demişti...
Senin kızlar nasıl canım rabbim yardımcın olsun ikiz çocuk çok zordur kesin gerçi arka arkaya olunca birimde durumumuz pek farksız olmayacak
nasilsin cnm insallah dr soylemistir usg bakabilirmiyim nettir insallah. bizler iyiyiz ikisi yuruyor ya zorlasti hersey yemek te oyle herseyin iki kati iste cok zor bugunlerde bitecek elbet 4-5 yasinda baya baya duzeliriz gerci 18 aylik olduk daha cok var :KK66:

Son düzenleme:
X