2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Amannn ne sıcaktı öyle yaaa benim oğlan 7de uyandı durdu parka götürdüm evdekileri uyandırmasın sirf diye sabahın 7 8 inde bile sıcaktan bayılıyordum ya yaşanmaz yanı orda ...biraZ gezdik Milet bikiniyle yollarda geziyordu :)) oğlan icin iyi oldu amca hala babaanne hepsi oradaydı paso oyun esra bu niye hiç durmuyor diyip durdular :)) anlatırken inanmıyorlardı şimdi hak verdiler bana :)
İnsanlar kendi gözüyle görmeyince abarttigimizi sanıyorlar .

Biberon verdiğiniz için muhtemelen emmeyi reddediyor
Emzik de var mı?
Varsa hemen ikisini de çöpe atın
Mamayı alıştırma bardağıyla verebilirsiniz
Ayrıca ek gıda için de erken.
Fazla ek gıda vermek de emmenin azalmasına sebep olur
6 ay dolmasını bekleyin ve dolunca da yavaş yavaş tadım yaptırın
İlk sene emmesi esastır bebeklerin
Facebook’ta emzirme sanatı grubu var oraya üye olun yardımcı oluyorlar
Canım doktorum söylediği n herşeye katılıyorum

Bızde cok fenayız su aralar. Çığlık çığlığa ağlamakta susturamıyorum da. Ilgısını dağıtayım dıyorum ama yokkk.
Bıran önce gecsın su durumumuz.
Yok yok hiç birşeye kanmıyorlar dedıgın gibi çatlayana kadar ağlıyor hiç birşey esirgemem ev dağılsın dökülsün saçılsın ama gidiyor bıçak vs olmayacak seye tutturuyor gelde ağlatma alllahtan hava güzel günü dışarıda geçiriyorum

Yok yok hiç birşeye kanmıyorlar dedıgın gibi çatlayana kadar ağlıyor hiç birşey esirgemem ev dağılsın dökülsün saçılsın ama gidiyor bıçak vs olmayacak seye tutturuyor gelde ağlatma alllahtan hava güzel günü dışarıda geçiriyorum
En güzeli dışarda gezdirmek gerçekten.

Anneler merhaba. Ben 2016 kasum annesiyim bebeğim 5 buçuk aylık. Sizlere danışmak istediğim bir durum var. Bebeğim dünden beri emmeyi reddediyor. Emme pozisyonu aldığında bile çıldırıyor. Doğdu doğalı biberonuda bebide emerdi hiç sorun yaşamadık. Yavastan ek gıdalarada başlamıştık ama emiyodu. Dünden berine yaptıysam olmadı korkuyorum bırakcak diye. Neler yapabilirim bu durumla karşılaşan var mı. Gecede uyku serseminede emmedi. Yardumcı olursanz çok sevinirim

Benm kızımda 2,5 aylıkken emmeyi reddetmşti. İlk önce anlayamadm tabiki nerdeyse 2 hafta açlktn ağladı yavrum. Sütüm yok diodm manuel sağıp biberonla vermeye çalışıodm. Manuelle sağmak zor tabi çok az süt çıkıodu. Sütüm yok diodm. Elektrkli alınca süt çok gelmeye başlamştı. Biberonla verdğmde içip memeyi verdğmde emmedğni farkednce sürekli sağıp verdm. Ama geçici bi dönem. 5-6 aylıkken galiba tekrar emmeye başladı. Önce gece emmeye başladı sonra gündüzde emdi. Şuan 17 aylk hala emio çok şükür daha sonra problem yaşamadık. O dönem öyle geçti. İnşallah en yakın zamanda sizde atlatrsnz

Canım nereye gittin ya merak ettim
Kecioren egitim arastirma. Ben zaten hamileyken rahatsizlandigimda orasi hicbi sey yok demişti aynı gun hastaneye yattim ve o zaman ölüm kalım meselesiydi. Ayrıca komşum da lupus hastaligi var hamileyken orda bebeğini kaybetmiş nasil müdahale edeceklerini bilemedikleri için. Yani aslında önünden geçilecek bi hastane değil.

Kizlar yazmışsınız teşekkür ederim. Temizlik filan yapınca ağrıyor dinlenince geçiyor şimdi sadece bacagimda ağrı var yine de başka hastaneden randevu aldım haftaya

Dışarıda da çok yoruluyorum kaydıragin tepesine in çık in çık :) bi güzel kayıyorum birde pesinden napayim ben merdivene gidene kadar adam uçuyor :))
Cok doğru söylüyorsun canım orda da pesinden koşturmak yoruyor.ama en azından evin içinde tikilip kalmiyoruz bütün kış evin içindeydik hrp

Gunaydinn kizlar valla su atak midir nedir bitsin yazicam :)okadar sınırlıyımki barut gibi dolanıyorum ortalıkta bugünde 5de uyandık oda uzatmalı hali bıraksam 4de uyanacak küçük bey :bicak: aksi tavırlar devam ediyor :KK43:(( başka seylerede sinir oluyorum k.valide ile ilgili keyfim gelsin dedikodusunu yaparım :)) sevgiler öpücükler :KK54:

3B633358-5822-462F-9C9A-C3B4D27A3790.jpeg

Gunaydinn kizlar valla su atak midir nedir bitsin yazicam :)okadar sınırlıyımki barut gibi dolanıyorum ortalıkta bugünde 5de uyandık oda uzatmalı hali bıraksam 4de uyanacak küçük bey :bicak: aksi tavırlar devam ediyor :KK43:(( başka seylerede sinir oluyorum k.valide ile ilgili keyfim gelsin dedikodusunu yaparım :)) sevgiler öpücükler :KK54:
Sabırsızlık la bekliyoriz seni

X