2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
valla bu yardımcı isi çok iyi olur bana da ama gel gir ki bu fransada nerden bulacam doğru düzgün birini
İnsallah emnisinde dediği gibi defnecik uyku düzenini oturttu maşallah en azından gece biraz daha rahat olur canım inşallah gündüz de çok yormazsin kendini defneyi doyur kendini doyur kâfi ev işi çokta mühim değil

Baktımda begenemedım. :KK43:

Flo nn int sitesinde çok model var ama istedğn gibi var mdr bilemedm cnmcm bak istersn. Benmde bu aralar almam lazım. İnstgrmdn kapıda ödemeli de düşünyrm ben. Gönlüme göre bi model bulablrsem tabi. Bu çocuklar bizi spora mecbur bıraktı ya. Babet giymeye bile korkuyrm. Allah korusun kayar düşerim diye

İnşallah cnm. Allah razı olsn :KK200:darısı başımıza diyeym :)

Bu arada eskiden sıfır beden yeni 2 çocuk annesi yazmşsn ya ikinciden sonra kilolarn gitmedi mi. Bende kalck diye korkuodm. Gerçi eskiden sıfır beden değildm ama eski kiloma dönemem dye korkuodm da sanki daha hızlı verckmsm gibi de hissedyrm. Bu aralar psikolojmde pek normal olmadğndn lohusalığı unutup hemen eski günlerime en eski günlere dönmek istyrm gibiym

Canım ben oğlumdan sonra tüm kilolarımı verdim ama sonra yaş 30 olunca bir 10 kilo aldım hoş iyi oldu çünkü oğluma hamile kaldığımda 42 kiloydum :) Kıza 51 kiloyla hamile kaldım onun da hepsini vermiştim sonradan 3 kilo aldım şuan 54 kiloyum. Biraz da yaşla ilgili benim kilo almam yani. Şuan yaş 34. Bakalım kaç kiloyla doğuma gidicem sonrasında verebilecek miyim bilmiyorum. 30’dan itibaren metabolizma yavaşlamaya başlıyor.

KıZlarr taşı çıkardı eşim şaka gibi :)))zorladı biraZ ama çıktı valla şükürler olsun :))

Gözünüz aydın canım. Allah bir daha göstermesin inşallah

Canım ben oğlumdan sonra tüm kilolarımı verdim ama sonra yaş 30 olunca bir 10 kilo aldım hoş iyi oldu çünkü oğluma hamile kaldığımda 42 kiloydum :) Kıza 51 kiloyla hamile kaldım onun da hepsini vermiştim sonradan 3 kilo aldım şuan 54 kiloyum. Biraz da yaşla ilgili benim kilo almam yani. Şuan yaş 34. Bakalım kaç kiloyla doğuma gidicem sonrasında verebilecek miyim bilmiyorum. 30’dan itibaren metabolizma yavaşlamaya başlıyor.
Kız benim de yaş 34 ama hala kilo alamiyorum

gonulll gonulll canım trendyola pek çok marka ayakkabı geliyor oradan detaylı atayabiliyorsun belki bulursun
Cok secıcı olduğumu farkettım canım. Sunun şurası söyle bunun burası böyle derken hala ayakkabı secemedım.
Dun akşam 2-3 saat netteydım parmağım acıdığını farkettım ama ben hala begenememıstım. :))
Bulurum ıns.
Sağol canım.

Y yilfasa valla ben de asla kilo alamam sanıyordum ama hiç fatketmedim bile aldığımı:) Eski halimi bilenler inanamıyorlar hiçbir kıyafet üstüme yakışmazdı zayıflıktan iğne iplik gibiydim. Şimdi iyi oldum. Sen de alırsın inşallah istiyorsan tabi :)

Selam kızlar sabahtan beri tlf her elime alışta birsürü alıntı yapıyorum sonra işim çıkıyor bırakıp tekrar alıyor derken bu saat oldu bütün sayfaları okudum ama yazamadım annemin dikişleri alındı bu gün evine götürdük
gonulll gonulll canım sünneti konuşmuşsunuz benim oğlanda 8,5 yaşında şükür ki iri kıyım değil o yüzden seneyi bekleyeceğiz mecbur malum hamilelik birde ufak oğlan çok küçük olacak ve dediğin gibi bir yemek bir sünnet gezdirme tamam
The_new The_new canım seni çok iyi anlıyorum doğumumda annem 10 gün kaldı hiç bana git uyu demedi çok yıprandım üzüldüm gittiğinde rahat ettim hem ben o var diye uyumayı kendime yakıştıramadım eşim geldikçe uyudum bebek uyudu ben uyudum bizler tek başımıza bir tanesiyle ilgilenemezken sen ikisiyle birlikte uyuyormuşsun tebrik ettim... ben gece emzirmeyi bıraktım o yüzden gece uyandıkça eşin ilgileniyor gündüz daha enerjik oluyorum gündüzleri de isterse evde dünya kadar iş olsun bebek uyudukça bende uyuyorum zaten hamilelik müthiş uyku yapıyor.. o yüzden eşin destek olmalı o işe gidiyor ama sen bütün gün daha çok yoruluyorsun üç haftadır anneme bakıyorum perişan oldum birde sürekli yemek yap topla çok şükür ki rahat bir hamilelik geçiriyorum bulantısız tek derdim uyku kafamı koyar koymaz uyumuşum bizim iki yaş olacak arası bakalım bizi neler bekliyor benim tek tesellim abisi 9 yaşında ufaklıkla çok ilgili o okuldan geldimi ben rahatım emanet edebilirim çok iyi bakar ben işimi yapar duş alır uyurum bile her gören şaşırıyor maşallah çok güzel ilgileniyor diye eşim de geldimi çocuklar onda sen de annen gitsin bir düzen kuracaksın kendine eşinin daha fazla sorumluluk alıp senin kendine zaman ayırdığın bir düzen geçecek İnan bu günlerde geçecek neler geçmedi ki

Cok secıcı olduğumu farkettım canım. Sunun şurası söyle bunun burası böyle derken hala ayakkabı secemedım.
Dun akşam 2-3 saat netteydım parmağım acıdığını farkettım ama ben hala begenememıstım. :))
Bulurum ıns.
Sağol canım.
Canım uzun süre alışveriş yapmayınca insan biley alamıyor bende öyle olmuşum hamile olduğumu öğrendiğimden beri alışveriş yapmadım iki gün önce gittik elime alıyorum bırakıyorum internetten bakıyorum yok olmuyor oysa çok çabuk karar verirdim ayakkabı için instagramda güzel sayfalar var ben bu ara onlara bakıyorum... okadar gezdim bir tane mavi den sırt çantası aldım bir de evde giymeye tişört düşün alışverişin dibine vurdum diyorum

X