2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım uzun süre alışveriş yapmayınca insan biley alamıyor bende öyle olmuşum hamile olduğumu öğrendiğimden beri alışveriş yapmadım iki gün önce gittik elime alıyorum bırakıyorum internetten bakıyorum yok olmuyor oysa çok çabuk karar verirdim ayakkabı için instagramda güzel sayfalar var ben bu ara onlara bakıyorum... okadar gezdim bir tane mavi den sırt çantası aldım bir de evde giymeye tişört düşün alışverişin dibine vurdum diyorum
Su ınstagrama pek guvenemıyorum. Alısverıs yaptığın yerın adresını özelden yaZarmısın cnım.

Kızlar sızlerınde varsa ınstagramdan alısverıs yaptığı yerler sızde yazıverın bı zahmet. Cok güzeller var bazen bakıyorum ama suphecı davranıyorum bu seferde.

Su ınstagrama pek guvenemıyorum. Alısverıs yaptığın yerın adresını özelden yaZarmısın cnım.

Kızlar sızlerınde varsa ınstagramdan alısverıs yaptığı yerler sızde yazıverın bı zahmet. Cok güzeller var bazen bakıyorum ama suphecı davranıyorum bu seferde.
İlk yıllarda bende öyleydim ama artık ben bile satış yapıyorum Amigurimi oyuncak işine başladım geçen ekim ayında ücretsiz izin bana göre değilmiş boş duramadım çok takipçim yok ama satış yapıyorum napalım instagramda işler böyle yürüyor güvenmek lazım

Y yilfasa valla ben de asla kilo alamam sanıyordum ama hiç fatketmedim bile aldığımı:) Eski halimi bilenler inanamıyorlar hiçbir kıyafet üstüme yakışmazdı zayıflıktan iğne iplik gibiydim. Şimdi iyi oldum. Sen de alırsın inşallah istiyorsan tabi :)
Almak istiyorum onun için uğraşıyorum insallah Ramazan'a kadar 50 olabilirim hayirlisiyla tabi.

Günaydın.
Bugün yoğun bı gün benı beklıyor ama ben oturuyorum :)) dün yorulmuşum.
Sımdı kahvaltıya mısafır gelcek. Öğleden sonra mısafırlıge gıdecegız. 5-5bucuk gıbı de eve gelıp akşam yemeğine yıne mısafır olcak.
Ben koşturmaya baslıyayım en ıyısı.

Günaydın.
Sımdı kahvaltıya mısafır gelcek. Öğleden sonra mısafırlıge gıdecegız. 5-5bucuk gıbı de eve gelıp akşam yemeğine yıne mısafır olcak.
neyyyyy :)) ben bayramlarda bile bu kadar yoğun olmam :)kolay gelsin

Günaydın.
Bu ne hız ve yoğunluk kolay gelsin

Bende hazırlık yapıyorum yarın Antalya'ya gidiyoruz görümceme orda hava baya sıcakmış oğlanın ince hiç bir kıyafeti artık olmuyor akşama alışveriş şart oldu :) oğlana benden çok kıyafet alıyoruz yine piyasada giyecek birşeyi Yok :))

Bende hazırlık yapıyorum yarın Antalya'ya gidiyoruz görümceme orda hava baya sıcakmış oğlanın ince hiç bir kıyafeti artık olmuyor akşama alışveriş şart oldu :) oğlana benden çok kıyafet alıyoruz yine piyasada giyecek birşeyi Yok :))
Ayyyyyyyy Antalya mi süper ya. Güle güle gidin. Cok Cok g bguzel bir hava vardır orda şimdi. Kıyafete gelince sen bide 2. Cocuktan sonra gör sıra hiç sana gelmiyor

İlk yıllarda bende öyleydim ama artık ben bile satış yapıyorum Amigurimi oyuncak işine başladım geçen ekim ayında ücretsiz izin bana göre değilmiş boş duramadım çok takipçim yok ama satış yapıyorum napalım instagramda işler böyle yürüyor güvenmek lazım

Canım sayfa adın ne? Ben de amigurumi yapıyorum instagramda takipleşelim :))

neyyyyy :)) ben bayramlarda bile bu kadar yoğun olmam :)kolay gelsin

Bu ne hız ve yoğunluk kolay gelsin

Sormayın baya yoğun gectı bugün yorulmuşum baya. Bı yandan da ıyı oluyor zayıflamak ıstedıgım ıcın fazladan hareket halınde olmuş oluyorum.

Emnıs bızım burasıda baya sıcak gunduzlerı. 25 i gecıyordur sıcaklık. Gece düşüyor ama.

Aleykumselam ıyyim ben canim şükür bebisi emziriyorum çok işim var yemek temizlik sen nasilsin
Bizde iyiyiz cok şükür.is hiç bitmez valla bugün kendime izin verdim hava güzel attık kizimla kendimizi dışarı geldik şimdi uyuttum kızı bende dinlenicem. Sende bugün kendine izin ver hiç birşey yapma.

Bizde iyiyiz cok şükür.is hiç bitmez valla bugün kendime izin verdim hava güzel attık kizimla kendimizi dışarı geldik şimdi uyuttum kızı bende dinlenicem. Sende bugün kendine izin ver hiç birşey yapma.
Iyi yapmışsın canım malesef yapmazsam eşim kızıyor kendisi fazlasiyla titiz yemekleri yaptım temizligide yetiştiririm. Kızlar gorumcem gecenlerde bize geldi arada hic sorun laf sokma vb yokken bugün kendi kendine beni whatsptan engellemis daha oncede yapmıştı böyle:KK70:

Iyi yapmışsın canım malesef yapmazsam eşim kızıyor kendisi fazlasiyla titiz yemekleri yaptım temizligide yetiştiririm. Kızlar gorumcem gecenlerde bize geldi arada hic sorun laf sokma vb yokken bugün kendi kendine beni whatsptan engellemis daha oncede yapmıştı böyle:KK70:
Eşin titizse Allah kolaylık versin sana. Görümcem yanlislikly engelllemistir belki seni.

Aaa ne güzel tabi canım sayfa ismim @haticeliefulim sende söyle ismini takipleşelim

@dizy_amigurumi hemen ekliyorum seni :)

Çok enteresan yanlışlıkla falan yapmış olabilir mi?

X