2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
"Esaskiz43, post: 45708152, member: 624923"]canım benım 3 tae kaybım var 2 sı karnımda oldu 1 i dustu. ama ben dusugumden bahsedıyım sana ınanılmaz bı agrı ve kanama yasadım. dusuk tehdıdınden bahsettıyse doktor sana senın yapacagın tek sey var stres yapmayacaksın progestanı sakın ıhmal etme ve ayaklarının altına bısı koy uzan sadece wc ye kalk.gezınme sakın.[/QUOTE]
Anladim cnm ama küçük bi oğlum var istesem hep uyanmak mümkün değil doktor kan var kesenin etrafında ama kalp atışı iyi dedi bilmiyorum kii

Surekli yatmak mi lazim yoksa hafif işlerimize devamedebilirmiyiz
bence ılaclarını ıc ve yat en azından tehlıken gecene kadar...ben de progestan kullanıyorum bı sabah bı aksam lekelenmem oldugu zaman 3 e cıkardım valla. sımdı yıne bı sabah bı aksam ıcıyorum

Ay cok guzeldir ya o sesleri duymaaak cok heyecanli. Ay yarin olsunda bende gorebilsem duyabilsem. Peki dakikada ne kadar attigini soyledi mi doktorun
inşallah sende duyarsın cnm doktor sese gerek duymadı ekrandan gösterdi pıt pıt atıyordu çok farklı bi duyguymuş yaaa çok duygulandım görünce

Surekli yatmak mi lazim yoksa hafif işlerimize devamedebilirmiyiz

Günlük hayatına devam et demişti doktor. Aynen de devam ediyorum ama ne olur ne olmaz die otururken yada yataktan kalkarken daha temkinliyim. Dün ağrım oldu ama yaklaşık 4 saat aralıksız iş yapmıştım , ağır kaldirmadim ama otur kalk eğil doğrul. Derken akşama ağrı başladı . Aman aman değildi ama hissettirecek bi ağrı vardı yine de. Gün içinde hayatına devam et ama ağrın olduğu anda dinlen. Benim ilk başlarda çok hafif hafif agrim oluyordu ama dinlenince hemen geçerdi. Onun haricinde hayatını degistirmene gerek olmuyor canım . Ağrı senin en önemli belirtin yani. Hafif de olsa erkenden önlem almış olursun hem dinlenirsen.
Arkadaşım düşük tehlikesi geçirmiş hamile olduğunu bilmeden, bel fıtığı olmuş gibi belime agriyordu diyor zaten 2 gün sonrasında da kanama olmuş kırmızı. Yani riskin buyugunde ağrı da büyük demekki .

Bizde erkek olursa Miraç efe, yada Hamza istiyoruz.
Kız Olursa da Sahra, reyyan, ravza ve hint dizisinden duyduğum çok hoşuma giden sunehri

Kızlar keseyı gördük 5mm çok ufak değil mi nida senin kese ne kadar çıktı ? Kahverengiler gelmeye başladı bende sanırım iyi şeyler olmuyor

Kızlar keseyı gördük 5mm çok ufak değil mi nida senin kese ne kadar çıktı ? Kahverengiler gelmeye başladı bende sanırım iyi şeyler olmuyor
Cok gecmis olsun oncelikle. Gunluk yasaminda dinlenmeye daha cok yer vermelisin. Benimde ilk hamileligimde 11 haftada kanamam olmustu. Kirmizi kan seklindeydi. Dr. Gittimde rahimde aciklik oldugunu dinlenmem gerektigini soyleyip hap vermisti kullandim ve sonrasinda allaha sukur gecmisti. Bana o zaman kahve rengi lekelenmeler erkek cocugu olacagi zaman olur felan demislerdi. Inanmadim tabi o zamanlar tesaduf mu bilemiyorum ama erkek cocuk oldugunu ogrendim sonradan. Insallah atlatirsin tez vakitte

Erkenden gormussunuz :) ben de 6.haftaya randevu aldım gıdınce herseyini gorelim inşallah gec gıtmeyı tercıh ettik esimle

Bizim bu tarihleri belirleyen doktorumuzdu ama o yönlendirmese Ben yi ne de gitmeyi isterdim sanırım. Bir ay bile olmadı arkadaşımın biri dış gebelik geçirdi doktorun ihmali yüzünden ,onun korkusuyla erkenden gidip görmek isterdim çünkü etki altında kaldım bi süredir bu olaylardan . İçiniz nasıl rahat edecekse canım gittiğinizde kalp atışı kese herşeyi görürsünüz ,bicirpida biter işiniz iyi olmuş bu şekilde ayarlamaniz allah hayırlı sonuçlar nasip etsin hepimize

Ay kizlar benim ne guzel hersey rahat gidio derken dun aksamdan beri gecmek bilmeyen bulantilar basladi. Istifra fln etmiorum hejuz ama bulanti hic.gecmio. ekmek atiyorum agzima bastirdin die 5 dakika duzelio sonra yine devam

Kizlar sinirlilik durumunuz nedir ?? Ben herseye alinir ve ağlar oldum. Sizde durumlar nedir ??
Duygusal acidan simdilik etkilenme yok ama istah acikligi var. Benim henuz erken belki ondandir ilk hamilelligimdw 2 ayima dogru koku hassasiyeti ve mide bulantim baslamisti bunda nasil olacak zamanla insallah hep birlikte gorecegiz

Ay kizlar benim ne guzel hersey rahat gidio derken dun aksamdan beri gecmek bilmeyen bulantilar basladi. Istifra fln etmiorum hejuz ama bulanti hic.gecmio. ekmek atiyorum agzima bastirdin die 5 dakika duzelio sonra yine devam
Tuzlu mayasiz yiyecekler ise yariyor muzda cok isime gelmisti rahatlatiyor bayagi birde rahatsiz edwn yiyecwkleei yememeye izen göster insallah carcabuk toparlanirsin

Benim ilk gebeliğimde böyle birşey olmadı şaşkınlık içersindeyim. Kesenin ufakligida moralimi bozuyor .ya aslında planlı bir gebelik değildi ama olan birşeyin yok olmasi uzuyor insani

Benim ilk gebeliğimde böyle birşey olmadı şaşkınlık içersindeyim. Kesenin ufakligida moralimi bozuyor .ya aslında planlı bir gebelik değildi ama olan birşeyin yok olmasi uzuyor insani
Aa swninde mi planli bir gebelik degil benimde oyle.kesenin ufak olmasi neden acaba dr ne aciklama yapti. Canini sikma hersey yoluna girer. Stressiz bir yasam bizler icin cok onemli.

Dikkat etmeye calisiyorum cnm zaten normalde de kronik gastrit rahatsizligim var yaralar var midemde ilaclarim vardi doktor simdilik kullanma dedi. Onun da etkisi var. Daha da dikkat etcem artik

canim gozun aydin yarinda ben gidiyorum 6+2 de kalp duymadik 28 martta gel dedi ama merak ediyorum meleklerimi yarin 7+2 olucak tabi sata gore peki senin kac hafta olmus canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…