2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar size sorsammı sormasam diye çok düşündüm sonunda sordum:-) normalde kıllar için ağda kullanırım 1 ayı geçer 2 ayda anca uyardı. Geçen cuma ağda yaptım cmts doktora gittim bugün cuma 1 hafta oldu ve kollarım çıktı ben çok şaşkınım ilk kızımda böyle bişey yaşamadım. Böyle olan duyan oldumu hormonlardan mı acaba.
ben erkek bebeklerde killar cabuk uzarmis bende sacmalik demistim bilemicem.:KK66:

Canım senin hem kızın hem oğlun olmuş maşallah allah bağışlasın. Peki iki hamileliğin arasındaki farklardan bahsedermisin bize.
Teşekkür ederim canım.
Valla oğlumu dünyaya getirdigimde 17 yaşındaydım, kizimda da 20
Ve o zamanlar neredeyse hiç bir şey bilmiyordum.ama şunu söyleyebilirim, oglumda tatliya kizimda eksiye as erdim.
Kendimi (is konusunda )hiç kısıtlamadım , ve kizimda son 3 ay deli gibi temizlik yapiordum, eşim işi dolayısıyla ewe 1 den aşağı gelmezdi, ben kapıda onu elimde kovalarla bezlerle karşıladım ew 7/24 temizlik kokardi :KK70:hatta bir süre sonra onlarda yetmemeye başlayınca, küçük küçük sabun deterjan tirtiklardim (tatlarina bakardım yani) tabii ben sonradan anladım bende demir eksikliği olduğu için yapiomusum tüm bunlari:oops:

Senin oğlun vardı dimi. Tecrübeliysen kıl çıkmadıysa fazla. Saçmalık ozaman boşuna kaptırmayım
7 yil oldu canim unuttum ama su an 1 ay gecti agda yapali cok az cikmis ne kadar dogruluk payi var bilemicem insallah oyledir :KK66:

Teşekkür ederim canım.
Valla oğlumu dünyaya getirdigimde 17 yaşındaydım, kizimda da 20
Ve o zamanlar neredeyse hiç bir şey bilmiyordum.ama şunu söyleyebilirim, oglumda tatliya kizimda eksiye as erdim.
Kendimi (is konusunda )hiç kısıtlamadım , ve kizimda son 3 ay deli gibi temizlik yapiordum, eşim işi dolayısıyla ewe 1 den aşağı gelmezdi, ben kapıda onu elimde kovalarla bezlerle karşıladım ew 7/24 temizlik kokardi :KK70:hatta bir süre sonra onlarda yetmemeye başlayınca, küçük küçük sabun deterjan tirtiklardim (tatlarina bakardım yani) tabii ben sonradan anladım bende demir eksikliği olduğu için yapiomusum tüm bunlari:oops:
Seninkide çok ilginçmiş geçen tv de doktor araba lastiği aşeren hastam bile var demişti:KK53::KK70:

Canım ben kimligimle eczaneye gitmiştim aile hekimliği kaydimi aldırmak istiyorum dedim. Oradan verilen kağıdı aile hekimine verdim 1 hafta içinde kaydın geçiyor
Canım ben kimligimle eczaneye gitmiştim aile hekimliği kaydimi aldırmak istiyorum dedim. Oradan verilen kağıdı aile hekimine verdim 1 hafta içinde kaydın geçiyor
Tamam canım saol

Ama su an habire bi şeyler yiyorum iştahıma azıcık nazar değse iyi olur yoksa ben rahat 25 kilo alicam bu yemeyle :KK57: bebis dogduktan sonra uykusuzluktan veriliyo hep çevremdeki taze anneler hep eridi hayirlisiyla dogsunlar da :KK66:
ay ay ayni dertten muzdaribim. Ye ye ye doyamiyorum yahu :) 1.70 boy 70 kilo. 57 ile evlendim. 1.5 yil once. Sigarayi biraktim 5 ay once o surecte astimim cok kotuydu kortizon kullandim 57den 70e ciktim 5 ayda. 2. Denememizde de hamile kaldim ovulasyon testi ile hamile kaldim. Amaaan veririz yahu hamilelik onemli bir donem ki :) simdi yemicem de ne vakit yicem. Simdi nazlanmicam da ne zaman nazlancam hiiih kocisim yandi :)

X