2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
6+4 diye doktorun mu dedi haftasını. Çünkü SAT tarihin benden 2 gün önde çarşamba biz 7+0 olucaz senin 7+1 oluyor salı. Duyulur inşallah canım en azından erkende olsa ritmi ve yolk saç görülebilir
sali gunu 6+4 olucakmis canim

Bende idare eder sağ kasigim arada batıyor o kadar burda bir arkadaş mide bulantısı varsa bebeğin kalp atışını duyarsin demiş ama benim midem bulanmiypr hala acaba bir sorun mu var cmtsi dedi Dr gel diye

Allah korusun cnm.İnşallah bi sıkıntı yoktur.herkeste belirtiler aynı olmuo zaten çok takma İnşallah.bende yarın gitcm.bakalım bizim doktorumz ne diick.Beni korkutan test sonucum çıkcak.kesemize de tekrar bakcak İnşallah güzel bi sekilde büyümüştür.küçüktü biraz.nasıl bakalım inşallah herşey güzel olur cnm.
Bu arada benmde eskiden beri sol kalsığımda bişey hissediodm.kadın dogumcu genel cerrahi ye git fıtık olanla demişti ama gidemedm.inşallah bişey yoktur

kix seninde ikiz olabilir bende 14.178 di kese 5.mm di cok.kucuk dedi ve iki gun once iki kese goruldu kalp atisi icin de iki haftaya gel dedi senin yokl sac kesen goruldumu yani bana iyi dedi ikiside guzeldi merakla senden haber beklicem :KK66:
AY NE GÜZEL OLUURR HEP İSTEMİŞİMDİR BABANNEM İKİZ BENİM AMA BENİM KESE 8.19 MMDİ PAZARTESİ GÜNÜ PAZAR TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

AY NE GÜZEL OLUURR HEP İSTEMİŞİMDİR BABANNEM İKİZ BENİM AMA BENİM KESE 8.19 MMDİ PAZARTESİ GÜNÜ PAZAR TEKRAR GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM
gecen.hafta tek kese vardi yolk sac yoktu bu hafta sali gunu iki kese vardi yolk sac kese vardi peki senin kese nasildi yolk sac varmiydi

Yok onu anladım SAT tarihi benden önde olduğu için gebeliği de benden önde olması lazım hesabı. Acaba doktor mu dedi diye sordum
himm zaten o arayi bebek geliserek kapatiyor canim doktor sonra sata gore soyluyor

Ben de oyleyim canım 2.5 ltre su iciyorum WC ile arkadaş olduk valla senin bulantim varmı benim henüz yok sadece sağ kasigim arada batıyor ve göğüsleri çok hassas
Bulantim yok canim benimde kask batmasi var ggslerimde cok hassas degil ama elledkce biraz hssedilio

Arkadaşlar Son 3 gündür sanki otobüs tutmuş gibi midem hep çok iştahsızım.Normalde tatlıyı çok severim ben ama şimdi düşüncesi bile midemi fena yapıyor.Sizinde böyle yiyemediğiniz yiyecekler oldu mu?Ve mide bulantınıza iyi gelen yiyecekler var mı?
Malesef bende de aynı durum var hamile olmadan önce daha çok yiyodum ,ben mide bulantımı gidermek için çeri domates yiyorum tuzlayıp çok iyi geliyo istersen dene canım

Allah hiç bi anne adayına kayıp yaşatmasın inşallah.. biz dün duyduk kalp atışlarını:KK200: ilk bebeğimiz, mutluluktan ağladık, Rabbim herkese nasip etsin inş :)
hadi hayırlı olsun canım..darısı bize..bebiş takvimdeki gibi belli mi :) yoksa küçücükmü

Kızlar dün doktr bey progestn verdi ama istersen iç Dedi içersen daha iyi Dedi ben almadm daha bi düşüğüm var ne dersiniz kızlar ne yapmam lazm, bide corospin içmek istediğim i söledim Bebeğin kalp atışlarını duyduktan sonra konuşuruz... :110:
canım progestan vajinal alınınca yan etkileri daha az görülüyor..ben oyle kullanmıştım..kan pıhtılaşması yoksa coraspirine gerek yok galiba..drumla görüştüm ben sadece folik alıyorum..

gecen.hafta tek kese vardi yolk sac yoktu bu hafta sali gunu iki kese vardi yolk sac kese vardi peki senin kese nasildi yolk sac varmiydi
CANIM EKTE GÖREBİLİRSİN KESE GÖRÜNTÜSÜNÜ BEN 4 MARTTA İLK HCG YAPTIM 315 PAZAR 605 SALI 1600 PERŞEMBE 3800 SONRA Bİ DAHA HCG YAPMADIM AMA BU ARTIŞLARA GÖRE PAZARTESİ 14 BİN CİVARI AY KEŞKE OLSA ÖYLE BİŞEY

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    29,5 KB · Görüntüleme: 59
Canım istifradan korkma kurarsan hem biraz rahatlıyosun hemde kusarken kötü enzimlerden kurtuluyomuşsun. Sıkma kendini kusmayınca bulantı hiç bitmiyoki halsizlik yapıyo. Bende çok bulantı çektiğimde keşke kusabilsem diyorum.

bende öyleylim canim, kusamiyorum iste. Bilerek tutmuyorum kendimi :KK43: :KK43: keske kusabilsemde rahatlasam

Kızlar doktordan çıktık şimdi, kese göründü haftasıyla uyumlu fakat kalp atışı duyulmadı doktor boş kese olabilir dedi, bir hafta sonra tekrar çağırdı

Kızlar doktordan çıktık şimdi, kese göründü haftasıyla uyumlu fakat kalp atışı duyulmadı doktor boş kese olabilir dedi, bir hafta sonra tekrar çağırdı
Kese kaç mm canım korkma daha 8. Haftaya kadar duyulur 1 hafta bekle tekrar git doktora olmazsa başka doktorada git.

Kızlar beslenmeniz nasıl gidiyor, benim ilk bebek olduğundan ne iyi gelir, ne yesem ne içsem bilmiyorum, kahveyi çayı kestim tamamen, beslenme için önerilerde bulunursanız deneyimli anneler sevinirim :)
canım benim dr um günlük 2 bardak süt 1 kase yoğurt yada tam tersi tüketmemiz lazım..ilk bebeğim 1 hafta geride kaldı ve gelişmediğinden kürtaj oldum..o yüzden fındık fıstık tüketiyorum..bugün de balık siparişi verdim :)

X