2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
CANIK KORKMA BEN KESEYİ GÖRDÜĞÜMDE BETA 14 BİNLERDEYDİ ŞUAN ÇOK GÜZEL BİR KESEM VAR İNŞALLAH KALP ATIŞLARINIDA DUYARIZ
kix seninde ikiz olabilir bende 14.178 di kese 5.mm di cok.kucuk dedi ve iki gun once iki kese goruldu kalp atisi icin de iki haftaya gel dedi senin yokl sac kesen goruldumu yani bana iyi dedi ikiside guzeldi merakla senden haber beklicem :KK66:

Cnm ben de aynı senin gibiydim salı günü işten izin alıp eve geldim bi süre evde çalışacağm sürekli bulanıyo sadece gece uyuyunca iim onun dışında su bile içemiyorum bulantıdan bi gün hafif düzeliyo ertesi gün tekrar günde 4 kez istifra ediyorum bu yüzden yatıyorum sürekli halsizlikten

senin durumun daha kötüymüs canim ya :KK43: ben istifra etmekten korktugum icin istifrada edemiyorum :KK43:
Rabbim kolaylik versin insallah.

Anladım
Türkçe canım branşım eşimle burda tanıştık burda evlendik diye burda kaldık zorunlu hizmetim bitti bu sene tayin isteyeceğiz inşallah
Anladım canım herşey gönlünce olsun ben 2011 2012 yılında oradaydım, sen 2012 2013 te mi gittin yoksa aynı sene orda çalıştık mı

Anladım
Türkçe canım branşım eşimle burda tanıştık burda evlendik diye burda kaldık zorunlu hizmetim bitti bu sene tayin isteyeceğiz inşallah
Anladım canım herşey gönlünce olsun ben 2011 2012 yılında oradaydım, sen 2012 2013 te mi gittin yoksa aynı sene orda çalıştık mı

herkesin gitmesi gerekiyor ki aile hekimine. Bana aile hekimi gebelik olursa bildirin demişti ama ben bildirmedim henüz.

senin durumun daha kötüymüs canim ya :KK43: ben istifra etmekten korktugum icin istifrada edemiyorum :KK43:
Rabbim kolaylik versin insallah.
Canım istifradan korkma kurarsan hem biraz rahatlıyosun hemde kusarken kötü enzimlerden kurtuluyomuşsun. Sıkma kendini kusmayınca bulantı hiç bitmiyoki halsizlik yapıyo. Bende çok bulantı çektiğimde keşke kusabilsem diyorum.

Selam kızlar,aranızda sırt ağrısı çeken oluyor mu.Benim özellikle akşamları yemek falan hazırlarken sağ sırt tarafıma doğru çok ağrı hissediyorum kramp gibi epey canım acıyor.Ama gündüz işte otururken sadece kasık ağrımlarım oluyor.Gün içinde oturmaktan da olabilir diyen var,kalsiyum magnezyum eksikliği diyen de.Tahlileri yaptırdım bişey çıkmadı çok şükür ama bu ağrılar beni düşündürüyor.

Selam canım. Bende geçen haftaya kadar çok çektim bel ağrısı. Akşamları en yoğun şekilde tutulmuscasina ağrı oluyordu. Çok sukur şimdi rahatladim. Arada dinlen uzan dicem ama calisiyormussun bir de adet dönemleri yeni geçtiği için ağrılar artabiliyor sonra azalıyor..

Aile hekimliği kalp atışından sonra kayıt alıyor. Ki şuan takibimiz özelde yapılsa bile 20. Hafta da aile hekimliğinde aşı yapılıyor. Bende kalp atışından sonra gideceğim kayıt için.

X