2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Herkese merhaba arkadaslar. Benimde sat 2 subat. 8 mart sali gunu kontrole gittigimde 4+4 gunluktu. Kese de 0.66 mm ydi. Sali gunu yeniden randevum var bakalim heyecanla bekliyoruz :)

Merhaba canım . benimde çarşamba kontrolum bizde geçen hafta çarşamba gorduk keseyi. Benden bir gün önce kontrollerin hadi inşallah duyalim pıt pitlari :nazar:

Hmm duydum o doktoru bende erciyes hastanesi Zerrin hanımı bi denemek istiyorum doktor seçimi ne kadar zormuş ya başına gelince anlıyor insan
Evet çok zor gerçekten. . Ben de Zerrin hanımı duydun gorumcemin doktoru hatta biz erciyes hastanesini pek begenmedik gorumcemin doğumunda bi de benim kan pıhtılaşmam olunca doktor degistiremedim .. Hakkımızda hayırlısı

Insallah sali gunu randevumda 6+4 olmus olcak acaba duyulur mu okadarlikken bide kesenin icinde bebekte gozukur mu bu sefer. Gecen gittigimde 4+4 te sadece siyah kese gozukmustu
Canım inan bende yeniyim ve bilmiyorum benimde ilk randevum 28 martta ben o zaman gorecegim keseyi dahi gormedim

Bende samsunda yasiyorum hangi doktora gidiyorsun ben medikalpark nagihan hanima gidecegim cmrtsi onunla da devam etmeyi dusunuyorum
canım ben liman hastanesinde ülkü hanıma gidicem.kuzenim 2 bebeğini o doktorla doğurdu.sancısız normal doğum olayında bi kere cok iyiler.hastaya yapılan muameleyi gördüm.kuzenim her ah dediğinde elini öpüyordu ebe...tamam ablacım tamam ablacım geçicek diye.insani yaklaşım çok önemli.doktor da iyi biri.biraz da şans.allah a emanet bakalım.

Benm sukur iyi gidiyor ama çok su iciyorum WC den çıkarıyorum henüz bulantim yok senin nasıl

Bulantı bende de yok tam tersi istahim açık ama kendimi durduruyorum malum kabızlık :KK43: geceleri uyanmiyordum vcye ama dün suyu bayağı fazla kacirmisim :KK48: bi de klasik gogus hassasiyeti sadece geceleri

X