2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kıyamam cnm sormam mı hiç.Onlar erkenciler burdaydilr da ondan isimlrni yazdım.sen nasilsn hayatım bebisli hayat nasıl gidio:KK39:
Benmde ağrı gibi bişeyler oldu ama anlamadm yorgunluktndr İnşallah.bugün bakalım nasıl olcak.ya da vajinal kullaniorm Die mi oldu anlamadm
Bende idare eder sağ kasigim arada batıyor o kadar burda bir arkadaş mide bulantısı varsa bebeğin kalp atışını duyarsin demiş ama benim midem bulanmiypr hala acaba bir sorun mu var cmtsi dedi Dr gel diye

Daha dün diyordumki ç
C
canım sen muş un neresinde çalışıyorsun, 5 yıl önce bende bulanık ta öğretmendim seni çok iyi anlıyorum Allah yardımcın olsun canım
Ben de bulanıkta öğretmenim beni anlarsın o zaman bulanıık ve şartlarını bilirsin.5.yılım burda

Kızlar beslenmeniz nasıl gidiyor, benim ilk bebek olduğundan ne iyi gelir, ne yesem ne içsem bilmiyorum, kahveyi çayı kestim tamamen, beslenme için önerilerde bulunursanız deneyimli anneler sevinirim :)

Canım puset örtüsü ince ip ve ince şişli örülür battaniyeden biraz küçük olur.araba koltuğu yerinde kullanılan elde taşınan varya onun üzerine örtüyosun yazın sıcaktan kışın soğuktan koruyor işte ama bende yok şu an.

Birde fotoyu modele yaklaştırıp atarmısın modeli böyle çıkaramam

Eklentiler

• IMG-20160317-WA0000.jpeg
    IMG-20160317-WA0000.jpeg
    40,3 KB · Görüntüleme: 53
kızlar çok korkuyorum ultrasonda bebek gorunmedi ama beta iyi ilerliyor 1428 çıktı. adetim gecikeli 11gün oluyor. neden öyle oldu kızlar yardım edin

kızlar çok korkuyorum ultrasonda bebek gorunmedi ama beta iyi ilerliyor 1428 çıktı. adetim gecikeli 11gün oluyor. neden öyle oldu kızlar yardım edin
CANIK KORKMA BEN KESEYİ GÖRDÜĞÜMDE BETA 14 BİNLERDEYDİ ŞUAN ÇOK GÜZEL BİR KESEM VAR İNŞALLAH KALP ATIŞLARINIDA DUYARIZ

Bende korkuyorum kel ilac meselesi yani :) esim kzio herseyi aklina gtrme die ama napalim hersey gelio insanin aklina
İLK DEFA BÖYLE BİŞEY YAŞIYORUM VE İNANAMIYORUM ÖNCEKİ 3 GEBELİĞİMİ ÖĞRENDİĞİMİN ERTESİ GÜNÜ DÜŞÜK OLDU VE ŞUANDA 2 HAFTADIR HAMİLEYİM HARİKA BİR DUYGU BU BİTMESİNİ HİÇ İSTEMİYORUM DUA EDİYORUM

Kızlar beslenmeniz nasıl gidiyor, benim ilk bebek olduğundan ne iyi gelir, ne yesem ne içsem bilmiyorum, kahveyi çayı kestim tamamen, beslenme için önerilerde bulunursanız deneyimli anneler sevinirim :)
Benim de kahve alışkanlığım yoktu çayı kestim sadece kahvaltıda 1 bilemedin 2 bardak çok açık içiyorum. Gün içinde ceviz çığ badem cekirdekli kuru üzüm yiyorum süt 1 bardak içiyorum ama çoğunlukla ayran içiyorum. Öğünler de yoğurt yiyorum yumurta yiyemiyorum ama her sabah bi tane yemek lazimmis. Şimdilik boyle

Kızlar Günaydın acele etmeyin hepsi görünür yakinda ben daha doktora bile gitmedim zaman geçsin biraz diye içinizi ferah tutun

KIZLAR BEBEK DÜŞMESİN SAĞLIKLA HAMİLELİK DEVAM ETSİN DİYE 99 KERE YA MÜBDİ ÇEKİN HER GÜN HATTA EŞİNİZ SAĞ İŞARET PARMAĞINI RAHMİNİZİN ORAYA KOYSUN O ÇEKSİN ALLAHIN İZNİYLE BİŞEY OLMAZ

İLK DEFA BÖYLE BİŞEY YAŞIYORUM VE İNANAMIYORUM ÖNCEKİ 3 GEBELİĞİMİ ÖĞRENDİĞİMİN ERTESİ GÜNÜ DÜŞÜK OLDU VE ŞUANDA 2 HAFTADIR HAMİLEYİM HARİKA BİR DUYGU BU BİTMESİNİ HİÇ İSTEMİYORUM DUA EDİYORUM
Rabbim yardmcin olsun canim bende bebegmi kaybettim ve bende bazi belrtileri yeni yasiorum evet guzel bi dygu Rabbim kuCagmzada alamyai nasip etsin insaalllah

X