2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Günaydın kızlar. Ben bugun 5+2 oldum ama ne bulantı ne agrı bırseyım yok. 2 gün önce mıde bulantım başlamıstı ama 2 gündür hiçbirsey hissetmıyorum var mı benım gıbı olan çok endıselıyım doktora gıdecem galıba

Ikra meyra Ikra meyra Merhaba bende almanyadan 2. Bebeğim olacak inşallah bir tane 1 yaşında oğlum var sat 03.02.2016 doğum 09.11.2016 Dün ilk kez doktora gittim haftasiyla uyumlu sorun yok keseyim gördüm kalp atışını sormadık Oda bişe demedi galiba gözden kacti. Bu arada hala oğlumu emziriyorum ve devam etmeyi dusunuyorum. Folik Asite yeni başlayacağım ve demir ilacı da verdi bizden boyle

Günaydın kızlar. Ben bugun 5+2 oldum ama ne bulantı ne agrı bırseyım yok. 2 gün önce mıde bulantım başlamıstı ama 2 gündür hiçbirsey hissetmıyorum var mı benım gıbı olan çok endıselıyım doktora gıdecem galıba
Benim ilk hamileligimde hiç bulantım olmamıştı şimdi de yok Allaha şükür bence başka bir sıkıntın yoksa doktora gitmene gerek yok bunun için

hayirli sabahlar canimm :) bulantilar haric iyi gidiyor simdilik, bulantilarim her gün artiyor sanki. Birde bas dönmesi var bende :KK43:

Senin hamilelik nasil gidiyor :)

Benmde iyi gibi elhamdülillah.gündüzleri leylaligim progestandan diodm ama dün vajinal kullanmaya başladım.yine ayniym çok çabuk yoruluorm başım dönüo arada halsizlik bitkinlik.
Bi de kasık karın bolgemde hatta vajina çevresi gibi çok hafif ağrım var dünden beri.Acaba progestani vajinal kullaniorm Die mi oldu.Yoksa dün muayene oldum vajinal ultrasonla baktı doktor bilemedim.
Doktor dün bi de mide bulantısı için ve ağrı kesici ilaç yazdı.2 hafta sonraya randevu verdi.Acaba bu iki hafta içinde baslayablr de ondan mı verdi dedim.bakalım yarın yine gitcm İnşallah ne diick.sorarım İnşallah

Benmde iyi gibi elhamdülillah.gündüzleri leylaligim progestandan diodm ama dün vajinal kullanmaya başladım.yine ayniym çok çabuk yoruluorm başım dönüo arada halsizlik bitkinlik.
Bi de kasık karın bolgemde hatta vajina çevresi gibi çok hafif ağrım var dünden beri.Acaba progestani vajinal kullaniorm Die mi oldu.Yoksa dün muayene oldum vajinal ultrasonla baktı doktor bilemedim.
Doktor dün bi de mide bulantısı için ve ağrı kesici ilaç yazdı.2 hafta sonraya randevu verdi.Acaba bu iki hafta içinde baslayablr de ondan mı verdi dedim.bakalım yarın yine gitcm İnşallah ne diick.sorarım İnşallah

bende cok yorgunum canim ya, sanirim hem hormonlardan hemde progestandan kaynaklaniyor.
Kasik agrisi arada sirada bendede var, normalmis canim ama progestandanmi degilmi bilmiyorum.
Bende bugün gitcem doktora, insallah hersey yolundadir ve keseyi görürüz, hatta kalp atisini duyarmiyiz diyede heycanlaniyorum :) bende bulantiya karsi ne yapabilirim onu sorcam doktora. Bide bende bir öksürük var, neredeyse 2 aydir gecmiyor :KK43:

Cnm gorunmemesi de aslında çok abes değil.benmde Bugün göründü 5+2 bat â göre ama doktor küçük dedi 2 gün sonra gittigmde tekrar bakcak ona göre kaç haftalık oldgnu soyliick.ondan çok takma cnmcm ferah tut İnşallah kalbini
kese için zaten erkendi canım artık kan testi de yaptırmayacağım 7 haftalık olunca direk gideceğim doktora belli olur zaten o zaman her şey

X