2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
canım ben de senin gibi riskli durumdayım ama senin durumun zor tabii şiartlar açısından.Allah yardımcın olsun öncelikle.kalp atışı zaten en erken 8 haftada duyuluyordu hatırladığım kadarıyla... sen istersen 10 gun sonra tekrar bir git bakalım.kendini kötüye şartlama...diğer özel olan cok uzakmış..yorulma diye dedim

Teşekkür ederim canım dediğin gibi en iyisi oraya kadar gidip yorulmamak ilk gebeliğimde her gün doktora gidiyordum nerdeyse bunda kafam daha rahat sık sık doktora gidip canımı sıkmaya gerek yok insan göremedikçe üzülüyor

Canım endişelenme. Ben 1800 lerde iyi hastane ve ultrasonda göremedim. Endişe etme bence. Haftası geldiğinde hepimiz kısmetse göreceğiz.

Yeni gelen arkadaşlara da hayırlı olsun diyorum.

Kızlar benim sabah bulantilarim fena. Kussam belki rahatliycam ama kusamıyorum da beni mahvediyor. Su an bile hala hafif hafif var. Allahtan günün tüm saatinde olmuyor. Sabah bulantilari için ne tavsiye edersiniz?

Eminimki zorlaniyorsundur ama kusmak hamilelikte faydaliymis vucuttaki zehirli toksik maddeler atiliyor ve bebege gecmesi engelleniyormus o yuzden baskilayici ilac kullanmamak gerekir diye okudum benim su anda bulantim yok gogus agrilari ve agiz kurulugu, burun tikanikligi yasiyorum daha cok

Beta degerlerin 2 gunde bir 2 katina cikmasi gerekiyor yaklasik senjn de cikmis gozukuyor bu iyi birsey umarim kasik agrin vs yoktur ve de olmaz bence dinlenmelisin dr larin tek soyledigi bu. Bende bundan once 3 dusuk yasadim 5.ve 6. Haftalarda o yuzden endiselenmemek zor ama 1800 degerinde keseyi gormek cok zor helede iyi bir ultrason cihazi olmadan 5000 olmadan goremezsjn ben 10 binde 5 mm kese gordum. Ama kese kucuk diye endiselerim var bu seferde .. endiselerimiz bitmez demek istedigim bu. hakkimizda en hayirlisi icin dua edip istemeliyiz ..

Cok gecmis olsun canim icini ferah tut hersey cok guzel ilerlicek insallahh. Evt burasi insana o kadar iyi gelior ki her an girip okumak paylasmak istiorsun. Kaderdas olmak bole bisi:) benim de tup bebek persembe gunu ogrendim ben mucizemi.. 15 gun sonra ilk kontrolum. Ben de stresliyim ama iyi diil rahat olmak lazim etkilioruz tontiskolarimizi cunku. Hersey sahane olucak insallah canim:))

Kendin evde biseyler yap ozamn mesela uzun sure dayanikli tuzlu kurabiyeler yap

bebişlerin kaç haftalık olduğunu son adet tarihine göre mi yoksa doktorun hesapladığı tarihe göre mi anlayacağız.
sat' a göre 6 hafta 5 gn doktora göre 5 hafta 2 gün arada 10 gün var neredeyse hangisi doğru kafam karıştı

sat a gore bılıorum cunku o 10 günlük fark ılerde kapanacak..:)

mıde bulantılarınız basladımı ya.. benım hafıf mıdem bulanıo gıbı sankı ama progestanın verdıgı sersemlikten olduğunu düşünüyorum ben. bu bulantılara aşırı takıorum neden bulanmıo falamn dıe oncekı dusuk yaptığım bebıslerımde de taktım durdum. bu barı bulansada rahatlasam

Haklısın endişe edip duruyoruz bebişleri üzmemek lazım.hepimiz hakkında hayırlısı.kasık ağrım geçen hafta vardı derslerde bile ayağa kalkmamaya eve gelip hemen yatmaya dikkat edince bu hafta artık yok. Burdaki doktor da 5000lerde görünür dedi çarşamba günü yaklaşık 22000lerde olcak bu sefer görürüm inşallah teşekkürler önerilerin için

benım kesem 0.49 cm dı. kac haftalıktı yazmıodu ultrason kâğıdında ama:) makına bıras eskıydıde:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…