2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ayniyizzz cn"Esaskiz43, post: 45591845, member: 624923"]mıdoluyortılarınız basladımı ya.. benım hafıf mıdem bulanıo gıbı sankı ama progestanın verdıgı sersemlikten olduğunu düşünüyorum ben. bu bulantılara aşırı takıorum neden bulanmıo falamn dıe oncekı dusuk yaptığım bebıslerımde de taktım durdum. bu barı bulansada rahatlasam[/QUOTE]
Ayniyiz cnm ve benimde bulantim yok sadece acikinca azicik oluyo onun disinda bisey yok persembe doktora gidince soracagim insallah

kızlar bende de hala bulantıyok ve iştahım ççok fazla açık. Kiloda aldım şimdiden Ben gıbı olan var mı????

Keselerini gören kisslar
Alttan ultrasonla mi bakilio.
Aynı şekilde kalp atışını duyanlar da altta mi ultrasonla duyuluo.
Eğer alttansa doktor perşembe keseyi görelim demisti.bikaç gün daha bekleyip gitmek isterim.Siz ne dersnz.alttan riskli olabilio ya.

5+2 de kesen kac mm cikti dr un dedigine gore
Heyecandan kaç mm olduğunu bile duymadım,elimde ultrason kağıdı var burda biir kaç değer var ama hangisi acaba,kesenin kaç mm olması neyle ilgili kaç haftalık olmasıylamı çok sordum kusura bakmayın,ilk hamileliğimde bunları bilmiyordum kafam rahattı şimdi günlük gelişimine bakıyorum kafam allak bullak oluyor ya olmazsa diye

kızlar bende de hala bulantıyok ve iştahım ççok fazla açık. Kiloda aldım şimdiden Ben gıbı olan var mı????

Bende senin gibiyim cnmcm.1 kilo aldım gibi gibi.dikkat etmeye calisiyrm artık.sürekli acikiorm.Benim az yeme gibi bi aliskanlgm da yok maalesef öyle olunca durum fena yani.Artık az az atistrmaya calisiorm.ama akşam yemeğini kacircam yine hissediorm

Bende 10 günde 1 kilo aldım bile kabızlıktan olduğunu düşünüyorum

Ultrasyon kagdnn ftsunu atarmsn canim

Kizlar benim sat 11 subatti su anda 4+3 um yani carsamba gunune randevu aldim ama cok mu erken acaba simdi hicbi sey goremeyince uzulurum ama kasik agrilarim yuzunden de korkuyorum siz ne dersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…