2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bende 10 günde 1 kilo aldım bile kabızlıktan olduğunu düşünüyorum

Hergün 1 Yemek kaşığı zeytinyağı iç cnm.kabizliga birebir.Doğum sonrası emzirirken bebekte de çok işe yario.komşudan biliorm maşallah yani.oğlu 4 aylık her gördüğümde maşallah diorum çocuğa.sıfır sıkıntı

HADİ YA ÇOKTA SEVERİM YARINDAN İTİBAREN DENİCEM

Vajinal olarak gordum cnm benim gittiğim doktor vajinal yapıyor ultrasonu

Vajinal olarak gordum cnm benim gittiğim doktor vajinal yapıyor ultrasonu

Ben naapsam bilemedm.Bu doktora ilk kez gitcm.cmv enfeksiyonu çıkmıştı bende onun sonucunu da goturcm.olmadı bi hamilelik testi daha yaptrym Belki o daha sonra gorelim der.En son cuma 803 tü çünkü.görünür mü emin değilim.eğer Aynı hızla yukseliosa bugün 2000 lerde olması lazım.salı 5000 ler falan.yükseliş hızı aynen dvm edio mu ki.Benim ilk 83 tu 2 gün sonra 270 en son 803 çıktı ama doktor fazla bile yükselmiş demişti

Dogrusu bende bilmiyorum benimkisiyle karsilastirma yapabilmek icin sordum

Ikigunde 2 katina cikiyor normal devam ediyorsa cok daha fazla yukseliyorsa ikiz gebelik akla gelebilir ☺

Kizlar bisi sorcam , siz en son bhc olcmeyi kacta biraktiniz? Ben 1545 degerim tup bebek olduu icin daha yuksek cikio normalden. Doktor tekrar et demedi ama ben yrn edicem. Ama belli bir degere gelince daha mi yavas ilerlio yoksa ciftmi katlamis olmasi lazim benimki de? Bilen fikri olan varsa yazar mi lutfennnn

Ay sali sabahi da ben gidicem.çarşamba Şali günü idrar testiyle ogrendim.çarşamba kan verdim.209 cikti degerim. 2 çocuk da hemen gitmiyo insan doktora.keseyi görebilir Şali inşallah..inşallah herşey yolundadir.insan kaygilaniyo yaa..

Ben 222 di enson gecen hafta sali yaptim ve randevu bulamadm icin 22 marta rndevu buldum kan testi de yapmadim esim dio smdi verecen bide dktra gdnce verecen kanin azalio faln ddi bende bilemedm

Ben 222 di enson gecen hafta sali yaptim ve randevu bulamadm icin 22 marta rndevu buldum kan testi de yapmadim esim dio smdi verecen bide dktra gdnce verecen kanin azalio faln ddi bende bilemedm
Yok canim aldiklari azivikkanla hicbisey olmaz kanin azalmasi mumkun diil.bir cok durumda domtorlar defalarca tekrar ettiriolar esti. Sen tabi nasilrahat edersen ole yap canim ama telaslanmayin kanin azalmasina imkan yok

Yok canim aldiklari azivikkanla hicbisey olmaz kanin azalmasi mumkun diil.bir cok durumda domtorlar defalarca tekrar ettiriolar esti. Sen tabi nasilrahat edersen ole yap canim ama telaslanmayin kanin azalmasina imkan yok
Bende kararsz kaldm ya yarun saglik ocagna gdip yapsammi bilemedim

canim bebek gelistikce o haftayi git gide kapatiyor ve sata gore hafta oluyor canim

Merhaba

Benim de dogumum 07.11.2016 gorunuyor :)

Cumartesi 2. doktor kontrolum olacak. Son gordugumde ultrasonda minicik nokta idi :))

Meraba nasılsnz güzl anneler; bugn pek giremedim.... Ben de salı günü gitmk istyrdm sma halen ne doktorda karar kıldım ne de özel mi devlet hastanesi mi belli değl, çok çelişkideyim herkes bi doktr öneriyr. Sağlık ocağın da USG cihazı var en son da Orya mı gitsem diyrm,,, ne önerirsiniz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…