2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ben daha psikolojimi ayarlayamadm sankibi abartma normal yaşamına dvm et diorm sonra bi dikkat et Allah korusun daha ultrasonda bile görmedn diorm.bi nasip diorm olcak olana engel olamazsn.baya karışıorm yani.hayırlsı bakalm
Hayrlisi tabiki ama biz essegi saglam kaziga baglayalimda yani elinden geldgi kadar dikkat et canim gerekirse abart sanki kac kere hamile kalcaz demi ama şımartalim biraz kendimizi

Günaydın kızlar. ..bende bulantilar fena hemde çok fena...göğüslerim bidiginiz taş elimi vuramiyorum..belirtiler başladı. ..bulanti olmayacak die seviniyo dum ama başladı yani...

Günaydın kızlar. ..bende bulantilar fena hemde çok fena...göğüslerim bidiginiz taş elimi vuramiyorum..belirtiler başladı. ..bulanti olmayacak die seviniyo dum ama başladı yani...
Cok mu kotusun canim ya bende nieyse migdem bulansin ahamile oldgumu biliyim diorum biliorum sacmaliorum ama napim ilk hamilelgmde hic bisey anlamadan bebegmi kaybettim ve suan bu seyleri yasamak istiorum

slm canim oğlum normal doğumla oldu ins buda normal olur bence şimdiden bakıp videolara etkilenme benim tavsiyem ben ilkindede hiç bakmamistim

All benden de o kadar canim sabahlari uyaninca hatta erken saattlerde bende inanilmaz bir bacak agrisi oluyor felakett. Sizde de var mi? Tam o saatlerde iste bir gerilesim gelio anlatamam ama cok sakiniorum gerilmekten. Hatta bacaklarimi uzatinca bile cok gergin yzatmiorum. Ama bence iyi yapioruz cunku kasik bolgesinde ani gerilmeler olmamali die biliorm. Temkinli olmakta fayda var canim aynen devam gerinmemeye :))

Cok mu kotusun canim ya bende nieyse migdem bulansin ahamile oldgumu biliyim diorum biliorum sacmaliorum ama napim ilk hamilelgmde hic bisey anlamadan bebegmi kaybettim ve suan bu seyleri yasamak istiorum
Valla kötüyüm bende bulaninca bebis iyi diye düşünüyorum ama dayanılmaz bir bulanti var..gece yatarken vardı sabah kalktım kaldığı yerden devam...Diğer çocuklarimda da oluyodu gerçi Benin. ..

ĞÖGUSLERNIZDE NE GBI DEGISIKLIKLER OLDU ARKADASLAR.VE BULANTI VE KUSMALARINIZ BASLADI MI ???
Gogislerimde hicbiiii degisiklik yok benim canim.. hatta bende pek i degisiklik yok.. ne bulanti ne hassasiyet hicbisey. Hissetmek istiorum ben de bunlari.. benim kasik bolgem daha dogrusu bacaklarimla kasigin birlestigi yer vardir ya hani orasi sis ve bazen pit pit atio:)) arasira kasik agrisi oluo okadar. Ama goguslerde tik yok

Hmm goguslerinde acimada mi yok belki 6 haftalik olnca baslar benmde sadce ggs hassasiyeti be kasik agrisi var

Adet tarhin kacti senin aramzda 1 gun var

Canım haline şükret, ben fena bulantı çekiyorum, hamile olduğunu biliyorsun ya keyfini çıkar, zaten eninde sonunda o kendini gösterecek

çok teşekkürler dinlenince çok şükür geçti, ilk 3 ay bebek tutununcaya kadar dikkat etmek gerekir bir de kalp atışlarını duysaydıkk hepimiz bir rahatlarız,

çok teşekkürler dinlenince çok şükür geçti, ilk 3 ay bebek tutununcaya kadar dikkat etmek gerekir bir de kalp atışlarını duysaydıkk hepimiz bir rahatlarız,
bu hafta duyulur insallah canim benden bir hafta ondesin bence randevu al hemen pit pit kalp atisini duy insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…