2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kızlar benim sabah bulantilarim fena. Kussam belki rahatliycam ama kusamıyorum da beni mahvediyor. Su an bile hala hafif hafif var. Allahtan günün tüm saatinde olmuyor. Sabah bulantilari için ne tavsiye edersiniz?

Ben kalp atışlarını duymaya 22 marta gideceğim daha çok var. Her gece kabuslar görüyorum kalp atışlarını görsek biraz daha rahatliycam.

Kızlar benim sabah bulantilarim fena. Kussam belki rahatliycam ama kusamıyorum da beni mahvediyor. Su an bile hala hafif hafif var. Allahtan günün tüm saatinde olmuyor. Sabah bulantilari için ne tavsiye edersiniz?
Tuzlu krekerler ye canim bas ucunda bulunsn sabah ye uyannca

Bende 22 martta gdecem ama benim ilk muayenem olacak keseyi bile goremedm ben
Keseyi gördük geçen hafta pazartesi ama kalp atışı için 2 hafta sonra çağırdı doktorum. Zaman geçmiyor sanki
Tuzlu krekerler ye canim bas ucunda bulunsn sabah ye uyannca
Paketli ürünlerin hiç birini yememeye çalışıyorum ama mecburen kraker yiyeceğiz bu gidişle

[QUOsagol ="EFfatmagul, post: 45588738, member: 741274"]Rabbim boyle hayrli gordu demekki hayrli olsun hayrlisiyla kucagnza alrsnz ins[/QUOTE]
Cok sagol arkadaşım butun hamilelerin allah yardimcisi olsun

Allah beraberinde olsun canim:) riskli bi durumun mu var? Eminim atlatirsinizz bizim kuzularimiz cok guzcludurrr
Evet canım biraz riskli görünüyor... tabii şimdi zaman gecmek bilmiyor..O yüzden elim hamilelik takvimimi koymaya bile gitmedi sonrdan üzülmeyeyim diye...Kısmetse bu benim ikinci çocugum olacak..İlkinde buradan öyle sağlam dostluklar kurmuştuk öyle güzel şeyler öğrenmiştim ki...hala görüşüp haberleşiyoruz..darısı inşallah bu grupla da olur

Merhaba 2016 kasım anneleri allah hepimize sağlıklı hamilelik nasin etsin bebeklerinizi sağ salim kucaklarınıza almayı nasio etsin Allah.sizin yazdıklarınızı ilk sayfadan itibaren okudum.biraz endişelendim doğrusu sat 29 ocak 2 martta bthcg 60 ile öğrendim ,10 martta ise 2800 olmuş 11 martta doktora gittim kese görünmedi daha doğrusu doktor bir nokta var ama kese mi kanama mı bilemem dedi ve canım sıkıldı.çünkü ilk gebeliğim 5 haftalıkken çok kötü kasık ve sağ bacak ağrımla kendiğinden düşmüştü.şu an muş'un bi ilçesinde öğretmenim çok iyi imkanlar yok doktor fazla ilgilenemiyor çok kalabalık.yani doktorların ne yap ne yapma dediğini merak ediyorum sizi takip edeceğim.inşallah keseyi ve kalp atışını ben de duyarım yalnız tekrar ne zaman gideyim bilmiyorum buradaki makine iyi değil sanırım ya da 120 km uzaklıktaki özel hastaneye gideceğim ayy kafam çok karışık yardımm edinn zaten her gün 30 km köye gidip geliyorum

X