2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
amın canım:) kımısıne kılo cok yakısıyor pofiduk oluyor ama bana hıc yakısmıyor. dedıgın dogru ama yeterkı saglıklı olsun herseye razıyım. dogumdan sonra ugrasırız. cunku canım ısteyınde duramıyorum ya benım vucudumda bu eksıkse de ondan ıstıosam dıe sacma bır dusunce gecıyor ve hemen yıyorum:KK43::KK43::KK43:
canım bebek kızsa genelde her yerden kilo alıyorsun ama bebek erkekse ( tabi bu sadece genelleme) sadece tatlı bir göbiş çıkıyor, ben kızıma hamileyken bacaklarım dombili dombili oldu belim kalınlaştı, göbeğim fazla çıkmadı :anneadayı:

ben normal doğumda çok ısrar ettim 3 gün sancı çektim ama doğum gerçekleşmedi, sezeryanda göbek kalıyor yahu :110:

normal doğum mu oldu canım..
sezeryan oldu hafif sarkmış bir göbeğim var hala gitmedi o. onun dışında pek kilo alabilen bir tip değilim. belkide ondan kendiliğinden gitti. şimdi 53 kilo ile başladım çalıştığım için ok adar kilo almam inşallah oğlumda çalışmıyordum bir dee o kilonun en büyük zararı bütün vücudum çatlak dolu.

sezeryan oldu hafif sarkmış bir göbeğim var hala gitmedi o. onun dışında pek kilo alabilen bir tip değilim. belkide ondan kendiliğinden gitti. şimdi 53 kilo ile başladım çalıştığım için ok adar kilo almam inşallah oğlumda çalışmıyordum bir dee o kilonun en büyük zararı bütün vücudum çatlak dolu.
ben 60 la başlicam boyumda 1,64 :KK43:

Arkadaslar sıkıntım var lütfen bana akıl verin
En son 3 eylülde adet oldun
İlk beta hGC 06/10 da 84.74
İkinci beta 08/10 da 91.19
Üçüncü bgn 14/10 351.11

Doktor kötü dedi ultrason da baktı rahim De genişleme var ama değerler kotuymus cuma günü yine bakalım eğer 650 700 olmazsa gebeliği sonlandırma iğnesi yapalım. Dedi
Çok Üzgünüm ne yapmam gerek
Kanama yok olmasını bekliyim mi yoksa iğne yaptırıyim. Mi.
Belki yavaş. Gelişen gebeliktir olabilir mi
Sbhtan beri aglamaktan helak oldum çok uuzgunum

Arkadaslar sıkıntım var lütfen bana akıl verin
En son 3 eylülde adet oldun
İlk beta hGC 06/10 da 84.74
İkinci beta 08/10 da 91.19
Üçüncü bgn 14/10 351.11

Doktor kötü dedi ultrason da baktı rahim De genişleme var ama değerler kotuymus cuma günü yine bakalım eğer 650 700 olmazsa gebeliği sonlandırma iğnesi yapalım. Dedi
Çok Üzgünüm ne yapmam gerek
Kanama yok olmasını bekliyim mi yoksa iğne yaptırıyim. Mi.
Belki yavaş. Gelişen gebeliktir olabilir mi
Sbhtan beri aglamaktan helak oldum çok uuzgunum
canım lütfen üzülme, ben de bir düşük yaptım ama sonuçlarım aynı senin gibi önce çok az yükselip düştü.. doktor düşük yapacağımı söyledi, sıkma canını, ben iğne yaptırmadım bence gerek yok genelde kendisi düşüyor..

canım lütfen üzülme, ben de bir düşük yaptım ama sonuçlarım aynı senin gibi önce çok az yükselip düştü.. doktor düşük yapacağımı söyledi, sıkma canını, ben iğne yaptırmadım bence gerek yok genelde kendisi düşüyor..
Peki ne kadar süre sonra düşer kanamam olmadı hiç. Hiç. mi acaba

günaydın hanımlar, uzuun bir gecenin ardından oğlumun ateşi düşmeyince sabah hastaneye gittik kontrol kan verdik derken onları annemle eve bırakıp biz eşimle işlere geçtik. çok yorgunum:KK14:herkes iyidir umarım geçmişi okuyamadım, öpüyorum

buarada kilo 54 boy 1.67 ile başladım bende hayırlısı bakalım

günaydın hanımlar, uzuun bir gecenin ardından oğlumun ateşi düşmeyince sabah hastaneye gittik kontrol kan verdik derken onları annemle eve bırakıp biz eşimle işlere geçtik. çok yorgunum:KK14:herkes iyidir umarım geçmişi okuyamadım, öpüyorum

buarada kilo 54 boy 1.67 ile başladım bende hayırlısı bakalım
ben çok şişko kaldım :)

X