2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
Yaaa herkes 50 kilolardaa tek kilolu kalan benimm galibaaa 68 kiloyummm boyum 1.68 ama tesellim su cok zayif olanlar cok kilo alirmis kilolular az alirmis :) saka biyana istahimda artmadi cok sukur insallah hicbirimiz cok kilo almayiz kizlarr

Arkadaslar sıkıntım var lütfen bana akıl verin
En son 3 eylülde adet oldun
İlk beta hGC 06/10 da 84.74
İkinci beta 08/10 da 91.19
Üçüncü bgn 14/10 351.11

Doktor kötü dedi ultrason da baktı rahim De genişleme var ama değerler kotuymus cuma günü yine bakalım eğer 650 700 olmazsa gebeliği sonlandırma iğnesi yapalım. Dedi
Çok Üzgünüm ne yapmam gerek
Kanama yok olmasını bekliyim mi yoksa iğne yaptırıyim. Mi.
Belki yavaş. Gelişen gebeliktir olabilir mi
Sbhtan beri aglamaktan helak oldum çok uuzgunum

cnm en az bi hafta daha bekle belki gec dollenmesir doktor niye hemen sonlandirma ignesinden bahsediyorki.. benimde sat 5 eylul benimde degerlerim hep dusuktu ama artiyordu dun sukur keseyi gorduk.. 4 gun once gormemistik.. lutfen sakin ol uzme kendini az daha bekle hakkinda hayirlusi olsun cnm

Yaaa herkes 50 kilolardaa tek kilolu kalan benimm galibaaa 68 kiloyummm boyum 1.68 ama tesellim su cok zayif olanlar cok kilo alirmis kilolular az alirmis :) saka biyana istahimda artmadi cok sukur insallah hicbirimiz cok kilo almayiz kizlarr
Ben ilk gebeligimde 55 le hamile kalip 8 kilo almistim bakalim bunda nasil olacak merak ediyorum

günaydın hanımlar, uzuun bir gecenin ardından oğlumun ateşi düşmeyince sabah hastaneye gittik kontrol kan verdik derken onları annemle eve bırakıp biz eşimle işlere geçtik. çok yorgunum:KK14:herkes iyidir umarım geçmişi okuyamadım, öpüyorum

buarada kilo 54 boy 1.67 ile başladım bende hayırlısı bakalım
gecmis olsun cnm

Bayanlar akıntılarınız hep yoğun mu ? Hamile kalmadan önceki gibi renksiz kokusuz su gibi akıntısı olan var mı endişelendim lütfen yazın

Bayanlar akıntılarınız hep yoğun mu ? Hamile kalmadan önceki gibi renksiz kokusuz su gibi akıntısı olan var mı endişelendim lütfen yazın
Bende var canım renksiz kokusuz bazen su gibi. Tuvaletten sonra oluyor sadece çok yoğun değil. Doktor sarı ve kokulu değilse korkma dedi. Enfeksiyon falan olabilir sebametle yıka dedi.

Bende var canım renksiz kokusuz bazen su gibi. Tuvaletten sonra oluyor sadece çok yoğun değil. Doktor sarı ve kokulu değilse korkma dedi. Enfeksiyon falan olabilir sebametle yıka dedi.
Benimde sarı akıntım oluyo şu gibi değil kıvamlı biraz arada beyaza dönüyo korktum şimdi doktorada gitmedim henuz:KK43:

Kızlar benim boyda 1.58 - 61 le kaldım şuan 63 böyle giderse 8 ay sonra top gibi olacam yuvarlanacam .:KK70:miyde bulantısı yüzünden durmadan atıştırıyorum. :KK72:

X